Left 4 Dead

Krenuo da igram...krsa dobra igra...Najjace kad smo isli uskim hodnikom i samo uletela kroz vrata horda zombija...znachi samo smo rafal opalili...i posle toga preskakali preko lesheva xD
Igram sa onim Bikerom...:D
Igra zahteva timski rad...spasavanje prijatelja a vala i oni tebe spase...nekad te oni i iz hiluju daju ti pain killere ili medpackove...a takodje i ti njih moras ishilovati...

sve u svemu odlichna igra...po meni ocena 5...

Nego ae da se dogovorimo pa da pichimo online...neko otvori Lobby i invituje druge playere...
 
Krenuo da igram...krsa dobra igra...Najjace kad smo isli uskim hodnikom i samo uletela kroz vrata horda zombija...znachi samo smo rafal opalili...i posle toga preskakali preko lesheva xD
Igram sa onim Bikerom...:D
Igra zahteva timski rad...spasavanje prijatelja a vala i oni tebe spase...nekad te oni i iz hiluju daju ti pain killere ili medpackove...a takodje i ti njih moras ishilovati...

sve u svemu odlichna igra...po meni ocena 5...

Nego ae da se dogovorimo pa da pichimo online...neko otvori Lobby i invituje druge playere...
Ajde se skupimo,i ja bih da uletim online.
 
Zombiji u igri trce ko sumanuti...a zombiji ne mogu da trce...

Da si gledao filmove 28 days later,28 weeks later i Dawn of the Dead remake 2004...znao bi o chemu se radi...

To nisu Zombiji to su Infected koji su zarazeni nekom vrstom Rage virusa...pravi zombiji se vuku ko creva i ne mogu da trche....
 
pozz svima...

Neznam da li ste čuli da će verovatno raditi dodatne kampanje? :super:

A što se tiče nedostataka, pa serverima fali filter...Ne bih da igram sa ljudima iz tunguzije koje ne mogu da razumem ili tome slično.

Ipak je realan efekat kad pričaš i dogovaraš se oko taktike...Zar ne?
 
Slažem se, debilni ameri... Ne sviđa mi se što nema save kada ja hoću i ...koji je cilj igre osim ubiti 300000000 zombija?
I to je veoma dobro.
Kad lik kaze "here they come" i samo vidis kako izlece horda i trci prema tebi...
Jos kada igram sa 5.1 zvucnicima rasporedjenim po celoj sobi,naravno dobro pojacano.Uf...
Jos planiram uskoro da napravim sebi projektor!E to ce biti igranje...
BTW imam Skullpturinu verziju,da li moze sa njom da se igra online?
Ako moze neko da mi posalje na pp linkove kako da odradim da igram online.
Unapred hvala
 

Back
Top