Severina očarala ministra Velju Ilića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Još jedan banaćanin

Primećen član
Banovan
Poruka
519
Velimir Ilić je priznao da je oduševljen seksepilom pevačice Severine Vučković, saznaju novine. Kratak susret srpskog ministra i hrvatske pevačice u Čačku, na festivalu “Melko”, bio je dovoljan da Velja oštrim okom proceni ženstvenost mlade Splićanke. Dok je posmatrao Severinu na sceni, Velja je oduševljeno aplaudirao, srećan kao tinejdžer kome se ostvario san. U nastupu lucidnosti, zablistao je duhovitom primedbom: “Ako kuva kao što meša, rado bih joj olizao tanjir”.

“Svi smo se smejali s razumevanjem. Pa, ko ne bi”, kaže novinarski izvor, koji je u ministrovom društvu uživao na dodeli estradnih nagrada “Melko”. Neko iz društva podsetio je ministra Ilića da je ranije imao sklonosti čak i prema “tanjiru” Madlen Olbrajt. “Svaka žena je na svoj način privlačna i lepa, ali Severina je neodoljiva. Pogledajte, ljudi, kako pleše. Čoveku dođe da eksplodira, bre. Moram da idem odavde, zaljubiću se, a to je suviše opasno za muškarce mojih godina”, rekao je Velimir Ilić i otišao da se ohladi, kaže sagovornik za jednu novinsku redakciju. Ostalo je nerazjašnjeno da li je i Severina osetila strast prema najaktivnijem ministru u srpskoj vladi.

http://www.sexvesti.com/severina-ocarala-ministra-velju-ilica.html
 
sav je đavlji,,,,,,,










samo mu glava svinjska :mrgreen::lol:

kad smo kod svinjskih glava meni ova dva hadezeovca su onda ispred Velje Selje:mrgreen::arrow:

ministar Čobanković hahahdz (svinjChe po glavi)
petar_cobankovic_articleimage.jpg


ministar Šuker hahahdz (svinjChe po telu)
MinistarFinancija_DavorSuker.jpg


:rotf::rotf::rotf:
 

jel' ti pisao velja ?
a bio je jedan koji se tada za svaki moj post lepio ko sumanut:
:arrow:http://forum.krstarica.com/member.php?u=66918
lako moguće da je to bio Velja $elja...:think:
samo eto skrivao se iza te mlađahne slike nekog Roma što je uslikao podno Gazele;):mrgreen:
xe8iga onda kad je skontao da sam muško počeo da vređa i otišao na "odmor":(
al nešto ga već dugo nema na forumu:sad2:...a ko zna možda je sad u nekoj drugoj dimenziji;)
:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top