Koliko... ( :) )

pa i nije smešna...
i kako može neko da kaže koliko bi izdržao? bzvz...
jel mu ne radi zato što je paralizovan od struka na dole? ili zato što pije neke zajebane lekove? ili zato što kara koleginicu pa je preumoran? ili zato što se svađamo pa ne može očima da me vidi? ili zato što smrdim il imam dlakave ruke?
idi...
al jedno je sigurno.. kompleksi rastu li rastu i to je baš teško sprečiti, koliko god da žena ima razumevanja i strpljenja.
 
Ko se smeje?
Ne... Ono... Ne radi... Prosto ne radi... Sve ostalo je kako treba, tj. kako i jeste, samo je " mali " otkazao poslushnost... A " veliki " te voli i dalje, ali ne moze... Shta onda?
P.S. Aaaaaaaaa.... Smajli u naslovu.... Ma, to je zbog necheg drugog :)
 
Kako negirati neshto tako ochigledno?

:neutral: e ima nacina....kao ma bice ok, ma malo sam napet, neka dmu se malo digne ja se ponadam i opet nista....ma boli me stomak...a kad sam mu rekla da ide kod urologa nije hteo...predlozio je da mu ja kupim vijagru...e na to sam pukla....i ovako je imao problem sa zdravljem i jos ja da mu kupujem tako nesto sto je samo za zdrave ljude???!!!....ma uzas, rekoh....
 
... dugo bi ostale sa mushkarcem kome " alat " ne radi? Ili bar... Ne radi dok je sa Vama? Da li biste trazile mistirozne nachine da ga " podignete " ? 'Ajmo, umashice...


pa nemoguce je odgovoriti na ovo pitanje. svakako da bih ostala..jedno vreme..ne znam koliko, ali ako mi je stalo do njega probala bih svasta..:)

platila bih kineza, nema veze, sve z aljubav :rumenko:
 
... dugo bi ostale sa mushkarcem kome " alat " ne radi? Ili bar... Ne radi dok je sa Vama? Da li biste trazile mistirozne nachine da ga " podignete " ? 'Ajmo, umashice...

Pitanje ti je suvise siroko i bez detalja koji bi omogucili precizniji odgovor, ali evo ovako-ne bih ostala zauvek sa muskarcem koji nikada ne bi mogao da ima odnos sa mnom, sex je jako bitan deo jedne veze i veza nije potpuna bez tog dela
 
Ako "to" ne radi, ne moze sve ostalo da bude kako treba, jednostavno ne moze... N E M O Z E!

Elem, moja odluka bi zavisila prije svega od dva faktora, od uzroka koje je doveo do tog stanja, kao i od toga kako bi se partner ponasao povodom toga... Ilustracije radi, ako bi negirao problem ili pokusao na mene da svali krivicu, nestala bih u vidu lastinog repa iz njegovog vidokruga...
 
:neutral: e ima nacina....kao ma bice ok, ma malo sam napet, neka dmu se malo digne ja se ponadam i opet nista....ma boli me stomak...a kad sam mu rekla da ide kod urologa nije hteo...predlozio je da mu ja kupim vijagru...e na to sam pukla....i ovako je imao problem sa zdravljem i jos ja da mu kupujem tako nesto sto je samo za zdrave ljude???!!!....ma uzas, rekoh....

Hmmm... Ja bih na njegovom mestu sam sebi kupio vijagru, a tebi bih cutao...
 
jedna moja poznanica. udala se, i nesto ne funkcionise sa njihovim seksom. on joj nabacuje komplekse, krivicu, te ne dize mu se, te nije mu inspiracija, te da promeni frizuru, da se malo ugoji, da ovo, da ono, ona se ubijala psiho fizicki..
na kraju, dodje s posla, i zatekne ga u krevetu sa komsinicom.
daklen, covek ladno kresao komsinicu sve vreme, zato mu "ono" nije radilo kuci...
 
jedna moja poznanica. udala se, i nesto ne funkcionise sa njihovim seksom. on joj nabacuje komplekse, krivicu, te ne dize mu se, te nije mu inspiracija, te da promeni frizuru, da se malo ugoji, da ovo, da ono, ona se ubijala psiho fizicki..
na kraju, dodje s posla, i zatekne ga u krevetu sa komsinicom.
daklen, covek ladno kresao komsinicu sve vreme, zato mu "ono" nije radilo kuci...


To je najčešća dijagnoza ove boljke. Kakvo licemjerstvo...
 
Ako "to" ne radi, ne moze sve ostalo da bude kako treba, jednostavno ne moze... N E M O Z E!

Elem, moja odluka bi zavisila prije svega od dva faktora, od uzroka koje je doveo do tog stanja, kao i od toga kako bi se partner ponasao povodom toga... Ilustracije radi, ako bi negirao problem ili pokusao na mene da svali krivicu, nestala bih u vidu lastinog repa iz njegovog vidokruga...

Uzrok: Desilo se samo od sebe. Prosto jedno jutro vishe nije mogao...
Ponashanje: Hmmm... Pa recimo da bi ti partner bio jako tuzan, i da bi ti rekao da idesh, jer vishe ne moze da ti pruzi sve shto je nekada mogao... Shta onda?
 
jedna moja poznanica. udala se, i nesto ne funkcionise sa njihovim seksom. on joj nabacuje komplekse, krivicu, te ne dize mu se, te nije mu inspiracija, te da promeni frizuru, da se malo ugoji, da ovo, da ono, ona se ubijala psiho fizicki..
na kraju, dodje s posla, i zatekne ga u krevetu sa komsinicom.
daklen, covek ladno kresao komsinicu sve vreme, zato mu "ono" nije radilo kuci...

To se ne vazi. Mislio sam na pravi problem, a ne na neke tamo lazove...
 
Uzrok: Desilo se samo od sebe. Prosto jedno jutro vishe nije mogao...
Ponashanje: Hmmm... Pa recimo da bi ti partner bio jako tuzan, i da bi ti rekao da idesh, jer vishe ne moze da ti pruzi sve shto je nekada mogao... Shta onda?

Za takve stvari ima leka-ide se kod psihologa, uzme se lekic, kupi se zeni vibrator, prebacis se na oralni sex, sta ja znam....a, sta dalje zavisi od odnosa dvoje ljudi...ja licno mislim da to ne moze da funkcionise beskonacno, pre ili kasnije neko ce otici...iz milion razlicitih razloga-zaljubio/a se u nekog drugog, suvise je fristriran/a, ne zeli da neko drugi pati...
 

Back
Top