Samo ako ishta znam...

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Shta ste saznali danas o sebi?
Evo, ja cu prva- samu sam sebe danas iznenadila time u koga ja to mogu da se zaljubim... Sada znam da za moje srce granica nema! Samo ako ishta znam, znam da sam zaljubljena u tog shto ne smem... koji je izvan svih granica, ali ne iznad njih... koji je olosh, ali od najdrazih :)
 
... To je da mi je podrška voljene osobe veoma bitna. I danas je to potvrdio. Ne ide svaki trenutak u životu tokom kakvim želite, ali tada je neophodno da neko razume i pomogne svojim prisustvom, lepom rečju... sobom.
Eto, i danas sam potvrdila sebi da mogu da iznesem i neke ne baš lepe trenutke, i da je porodica moja tvrđava. To sam ja...
 
I ja sam danas iznenadila samu sebe na koji sam nacin raskinula sa momkom skojim sam bila duze vrijeme a jos vise sto sad ne placem ne histerisem cak se ni ne kajem vec jednostavno sjedim pregledam forum i pijem caj ..prilicno normalno vece zar ne???:)
 
Ma, foliraš 100% :o

Po meni su opasni oni koji sa svima redom dele nežnosti,
ti su mi neiskreni, kao živela ljubav, svi se volimo.. a daleko od toga :lol:

Sta bre foliram..opasni po koga..paz da te ne prevari;)sve to polupismeno..zato i jesu svi sami..kao to je neko foliranje ako kazes nekome da ti je drag..da ga zelis..sa razmisljas o njemu..bole me uvce sta ko kako tumaci znas:lol::cmok:
 
Ma, foliraš 100% :o

Po meni su opasni oni koji sa svima redom dele nežnosti,
ti su mi neiskreni, kao živela ljubav, svi se volimo.. a daleko od toga :lol:

Ima vise nivoa neznosti i ..ili si nezan ili nisi ..i ne vidim u tome opasnost..osim ako nisi mislila na one koji kazu i ubedjuju da vole sve redom..
 
Pa dobro..postoje osobe kojima je reci Volim te .kao dobar dan..bez znacenja i tezine..iako se te dve reci ne izgovaraju tek tako..bar ja ne..mogu reci nekome volim te samo ako tako i osecam i imam svu tu ljubav u sebi..zato nam ostaje da prepoznamo takve i..naravno eskiviramo..
 

Back
Top