lijevo < DeMoKrAtIjA > desno

Da li treba jednako tretirati ekstremnu desnicu i lijevicu

  • Da , treba im stati na kraj

  • Ne , ekstremna desnica je bolja .

  • Ne, ekstremna lijevica je bolja .

  • Dopustiti i jednu i drugu

  • Ne znam , nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Evo ja se danas pitam na ovom forumu i ne mogu da shvatim neke stvari . Moderator me upozorava da promjenim avatar !!!! Da li je to demokratija . Imali smo likove i danas ih imamo koji za avatar drze ekstremne lijevicare , a ja drzim znak desnicara , ne ekstremista . Ja nisam nikakav ekstremista , ali ne vidim pravdu . Kako to da je dozvoljena levica , a desnica ne ????
Sto se tice konkretnog primjera , za mene je Staljin isto sto i Hitler , ali pobjednici pisu istoriju , Staljin ponosno stoji , a Hitler ne . ..... Pa zar vi drage demokrate mozete tako sagledavati stvarnost ??? Zar je ovo onda neki demokratski forum ????
U jednoj temi napisao sam velikim slovima ROKAJ SNIMAJ kazu spamujes ??!!! , a svi koji se izjasnjavaju kao demokrate to pisu bez problema po sto puta u jednoj temi gdje se slade srpskoj nesreci !!!!
 
Evo ja se danas pitam na ovom forumu i ne mogu da shvatim neke stvari . Moderator me upozorava da promjenim avatar !!!! Da li je to demokratija . Imali smo likove i danas ih imamo koji za avatar drze ekstremne lijevicare , a ja drzim znak desnicara , ne ekstremista . Ja nisam nikakav ekstremista , ali ne vidim pravdu . Kako to da je dozvoljena levica , a desnica ne ????
Sto se tice konkretnog primjera , za mene je Staljin isto sto i Hitler , ali pobjednici pisu istoriju , Staljin ponosno stoji , a Hitler ne . ..... Pa zar vi drage demokrate mozete tako sagledavati stvarnost ??? Zar je ovo onda neki demokratski forum ????
U jednoj temi napisao sam velikim slovima ROKAJ SNIMAJ kazu spamujes ??!!! , a svi koji se izjasnjavaju kao demokrate to pisu bez problema po sto puta u jednoj temi gdje se slade srpskoj nesreci !!!!
I ne samo to,ovde su dozvoljeni ustaski simboli,konkretno,slovo U,americke ,i jevrejske zastave ,i simboli,Titove slike.......a o postovima ,da ne pricamo
 
HEHE pa mislim na Hristov monogram ,....: )
Ja sam ti lepo objasnio na pp na šta sam mislio i to s Hristom nikakve veze nema, ali ima s ovim:

''Policija utvrdila da su Nacionalni stroj, skinhedi, Krv i čast i Rasonalisti neonacističke organizacije, a Obraz klerofašistički''

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=12&dd=10&nav_id=182260

A da vidimo šta na to kaže Pravilnik za postavljanje sadržaja korisnika

''Šta je zabranjeno?

veličanje nacizma, fašizma, sektaštva i isticanje njihovih obeležja''

U skladu s tim sporan avatar se uklanja, a ova tema zatvara. Svako otvaranje slične smatraće se ometanjem rada foruma i u skladu s tim sankcionisano.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top