Њихове карте су на столу, само пацијентима није јасно

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
LONDON - Premijer Velike Britanije Gordon Braun izjavio je sinoć u Londonu da je sadašnja međunarodna finansijska kriza pružila svetskim liderima jedistvenu priliku za stvaranje istinski globalnog društva.

Braun koji se i ranije zalagao za reformu međunarodnih finansijskih institucija, je na prijema koji je priredio gradonačelnik Londona, međutim naglasio uloge Velike Britanije, Sjedinjenih Američkih Država i Evrope kao ključnih faktora u stvaranju novih svetskih pravila.

Po Braunu, "savez između Velike Britanije i Sjedinjenih Američkih Država ili šire gledano između Evrope i SAD, može i mora da obezbedi liderstvo, ne u uređivanju međusobnih odnosa, već da bi predvodio globalna nastojanja za izgradnju snažnijeg i pravednijeg međunarodnog poretka", preneo je Rojters.

http://www.rtv.rs/sr/vesti/svet/svet/2008_11_11/vest_95058.jsp

После изјаве Саркозија о стварању НСП, и енглески премијер је изашао у јавност. Њихови једини интереси су новац и моћ, а на том путу неће штедети никог. Лажно изазвана криза шири је контекст стварања поретка који ће задовољити елитистичке амбиције. О њиховом моралу говоре убиства, уништени Ирак, измишљени тероризам, бомбардовање Србије, једанаести сетембар, монтирана криза... Средства се не бирају, битан је само крајњи циљ. :sad2:
 
После изјаве Саркозија о стварању НСП, и енглески премијер је изашао у јавност. Њихови једини интереси су новац и моћ, а на том путу неће штедети никог. Лажно изазвана криза шири је контекст стварања поретка који ће задовољити елитистичке амбиције. О њиховом моралу говоре убиства, уништени Ирак, измишљени тероризам, бомбардовање Србије, једанаести сетембар, монтирана криза... Средства се не бирају, битан је само крајњи циљ. :sad2:

Da, ali nije li Sarkozi kritikovao SAD i pozivao na reviziju svetskog ekonomskog poredka? Nije li on kritikovao dolar?

Mislim da Francuska i V. Britanija imaju velike razlike u politici.
 
Da, ali nije li Sarkozi kritikovao SAD

Јесте, и Обама их критикује :ok:

i pozivao na reviziju svetskog ekonomskog poredka?

Јесте, то каже и Браун.:ok:

Nije li on kritikovao dolar?

Јесте, зато већ постоји план да се уведе ткз Амеро.

Mislim da Francuska i V. Britanija imaju velike razlike u politici.

И ја сам се надао да ће се опаметити, али изгледа да само Немци ту одударају.
 
E ***, ja sam prva koja bi ustala protiv ološa i našeg i tuđeg i pokrenula revoluciju i kontrareformaciju. :) Mali broj ljudi razmišlja tako a samo šačica bi se u ovoj zemlji stvarno usudila da se suprostavi.

Не говори нико о јуришу на билдерберг и мајкрософт, сасвим је довољно имати то у види при гледању ТВа, узимању личних карти, уласку у ЕУ и НАТО. Најбитнија је свест, а нервирају ме они који кажу ма дај каква теорија завере...
 
Не говори нико о јуришу на билдерберг и мајкрософт, сасвим је довољно имати то у види при гледању ТВа, узимању личних карти, уласку у ЕУ и НАТО. Најбитнија је свест, а нервирају ме они који кажу ма дај каква теорија завере...

Ja imam svest.
Samo životinje... i neki ljudi nemaju svest. :lol:
I nisam skeptik, ali puno toga ne možemo objasniti... :whistling:
 

Back
Top