MUSKARAC DUPLO STARIJI OD ZENE...

G

gloria

Gost
IMA LI SANSE DA TA LJUBAV OPSTANE?
JA IMAM 25,ON 49 :shock: SVE NA NJEMU VOLIM,I KAO OSOBU GA OBOZAVAM,CINI ME PRESRETNOM :lol: U NJEMU IMAM I OCA I PRIJATELJA I LJUBAVNIKA.PROBLEM JE U TOME STO KAD SMO U JAVNOSTI ON UVJEK KAZE DA IMA KOMPLEKSE,JER IMA OSJECAJ KAKO NAS SVI GLEDAJU I KAKO MISLE:OTAC I KCERKA.ON PUNO PATI ZBOG TOGA STO JE TOLIKO STARIJI. :( PRIJATELJICA MI KAZE DA IMAM KOMPLEKS,TREBA MI OTAC...TO NIJE ISTINA,IMAM OCA I SA NJIM SE LJEPO SLAZEM.I DA MOGU PONOVO DA BIRAM,DALA BI OPET NJEMU SVOJE SRCE... :cry:
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
treba jednostavno da te boli uvo za okolinu... dok traje traje kada prestane onda cao i nikad vise nazad... meni se to cini kao karmickiperiod kroz koji vecina ljudi prodje. jednostavno karmicka veza koja traje do 3 godine nikada vise, ako je zaista karma u pitanju.
eto toliko

Sada vec ozbiljan,kako mislis da je karma u pitanju?Pozdrav-Gloria
 
Pa ako opstane bice dobro to nije problem ali ako ne opstane sta onda!
Ako nije prava ljubav i ako naidje neko drugi onda ce biti problem jer neke stvari se ne prihvataju tako lako
Govorim ti iz iskustva i vjerujmi bolje ce te razumeti neko malo stariji od tebe, osjecaces se mladje, lepse i bolje.
Zapitaj se samo kuda to vodi, ako do braka i zajednickog zivota pitaj sebe kako ce ti kasnije biti sa njim> deca, porodica itd.
NE GUBI MLADOST NA NJEGA ZIVI I PUSTI DA TE VOLE
 
black-devil:
pa najverovatnije da iam sanse da ta veza opstane, zasto? radi para:)
meni to ne treba ja ocu coveka koji je u stanju da je*e dok mogu i ja da primam:)
Radi para nisam s njim,nije neki bogatas,a ja super zaradjujem.Pare mi nikada nisu ni bile bitne.One ti daju sigurnost,ali ne i srecu.A sto se tice sexa,sa njim sam sretna,a poslije...pa neka uzme viagru :wink:
 
JEDINO AKO TE NESTO DRUGO NE PRIVLACI
gloria:
IMA LI SANSE DA TA LJUBAV OPSTANE?
JA IMAM 25,ON 49 :shock: SVE NA NJEMU VOLIM,I KAO OSOBU GA OBOZAVAM,CINI ME PRESRETNOM :lol: U NJEMU IMAM I OCA I PRIJATELJA I LJUBAVNIKA.PROBLEM JE U TOME STO KAD SMO U JAVNOSTI ON UVJEK KAZE DA IMA KOMPLEKSE,JER IMA OSJECAJ KAKO NAS SVI GLEDAJU I KAKO MISLE:OTAC I KCERKA.ON PUNO PATI ZBOG TOGA STO JE TOLIKO STARIJI. :( PRIJATELJICA MI KAZE DA IMAM KOMPLEKS,TREBA MI OTAC...TO NIJE ISTINA,IMAM OCA I SA NJIM SE LJEPO SLAZEM.I DA MOGU PONOVO DA BIRAM,DALA BI OPET NJEMU SVOJE SRCE... :cry:
 
Sestrice, tebi stvarno treba psihijatar! Oprosti, ali tako je. To nije ni prirodno, ni nirmalno. Kad on bude imao 70, koliko ćeš ti tada da imaš? Saberi i oduzmi?..... Kad budeš ostala bez njega kako će tvoji vršnjaci da gledaju na tebe?....
 

Back
Top