Svetska kriza nije bas svetska

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad sam provalio zasto nasi politicari kazu da Srbija nece osetiti krizu.

Pa to je zato sto smo mi u vecoj krizi nego sto je zapao svet i ako se ta kriza prenese na nas moze nam samo biti bolje.

Mi cemo umesto 5 krumpira jesti 4 i opet ti je to isto, a oni na zapadu vise nece moci menjati aute na 5 godina nego na 10, znaci oni ce osetiti krizu.
 
Sad sam provalio zasto nasi politicari kazu da Srbija nece osetiti krizu.

Pa to je zato sto smo mi u vecoj krizi nego sto je zapao svet i ako se ta kriza prenese na nas moze nam samo biti bolje.

Mi cemo umesto 5 krumpira jesti 4 i opet ti je to isto, a oni na zapadu vise nece moci menjati aute na 5 godina nego na 10, znaci oni ce osetiti krizu.

Ima logike hahahaaa!!!
 
Citam neki clanak o krizi pre neki dan i polomim se od smeha - pisac sav kivan sto Rusija nece osetiti krizu ni priblizno koliko Zapad jer su im finansijske institucije i nacini poslovanja zastareli i glupi, pa nisu potpuno integrisani u svetske tokove.

E, tako smo i mi zastareli, glupi i neintegrisani, i zato sto na sigurnom. Prava stvar!
 
niste ni vi naivni , iso sam za vikend u Pivnice pored Palanke da uzmem neki kulen i cene ga 800 dinara za kilu , na kraju smo se nasli na 600 za 5 kila , lukavi seljaci nema sta :mrgreen: al je zato i kulen ubica :ok:
Кулен, шваргле и такото. :DЕ мајкети немој о `рани, уватиће ме жеља па ћу морати на таван да одсечем мало шункице... мрак је горе и има паучине, мишева :sad2:
 
Danica Popović, profesorka Ekonomskog fakulteta:

.......... Da, onda su se stvari povezale. Ja prvo moram da kažem da sam sigurna da Srbiji ništa tako strašno loše neće da se desi. Bio je jedan tekst u novinama, koji je otprilike odrazio mišljenje, poruka je jednog našeg sugrađanina koji živi u Americi, koji kaže: „Ovi nisu nikad ni videli krizu.“ Dakle, to što je njima kriza i to što mi kada kažemo kriza, kad se setimo redova, pocepanih čarapa...

B92: ’93. i ’94, da.

Popović: ... krompira, plate od tri marke itd, ono što nas plaši i što njih plaši, to je nebo i zemlja. Oni kad treba da im padne za jedan odsto industrijska proizvodnja, to je ravno katastrofi, a nama se nikad nije ni podigla, pa bože moj, niko nije savršen.

http://www.b92.fm/channel/Poligraf/23405.html
 
niste ni vi naivni , iso sam za vikend u Pivnice pored Palanke da uzmem neki kulen i cene ga 800 dinara za kilu , na kraju smo se nasli na 600 za 5 kila , lukavi seljaci nema sta :mrgreen: al je zato i kulen ubica :ok:

Ево имао сам сличну ситуацију неки дан и попиздео сам. Био у Бешкој и има добра месара са одличним кобасицама и месом уопште и баш споменух месару како му је скупље у односу на макси, идеу... Човек се сморио и каже ми зна али да му се уопште не исплати да продаје јефтиније јер био био у губитку и да иовако једва има профити размишља да затвори месару. Питање је како се мишковићу исплати, маму му монополску...
 

Back
Top