Preljuba

Bacio bih je u prazan bunar i izgladnjivao danima.Kad dobro ogladni dao bih joj usoljenog hleba da se najede.E posle joj ne bih dao vode da pije danima...
 
Pa sta onda otvaras temu ??
Zivi zivot i uzivaj !!
Eeeeee.........al sa najboljim prijateljem .....cccccc...bas ti vratila i jos se potrudila da saznas .
Bravo za zenu !
 
Meni se desilo da saznam da me vara.Ja sam pored nje uvek imao po neku.Cak sta dve godine sam imao i drugu zenu pored nje za koju ona normalno nije znala.Ali kad sam saznao za njenu avanturu nije mi bilo sve jedno.Nisam je tukao ali sam je recima ubijao tako da je na kraju zavrsila na nervno.Posle mi je bilo zao tako da sam joj oprostio i jedva je izlecio.Mozda sam malo dosadan ovom pricom.
 
Meni se desilo da saznam da me vara.Ja sam pored nje uvek imao po neku.Cak sta dve godine sam imao i drugu zenu pored nje za koju ona normalno nije znala.Ali kad sam saznao za njenu avanturu nije mi bilo sve jedno.Nisam je tukao ali sam je recima ubijao tako da je na kraju zavrsila na nervno.Posle mi je bilo zao tako da sam joj oprostio i jedva je izlecio.Mozda sam malo dosadan ovom pricom.

Licemjer. A si ju stvarno otjerao na nervno ili si samo onako zargonski:???:
 
Meni se desilo da saznam da me vara.Ja sam pored nje uvek imao po neku.Cak sta dve godine sam imao i drugu zenu pored nje za koju ona normalno nije znala.Ali kad sam saznao za njenu avanturu nije mi bilo sve jedno.Nisam je tukao ali sam je recima ubijao tako da je na kraju zavrsila na nervno.Posle mi je bilo zao tako da sam joj oprostio i jedva je izlecio.Mozda sam malo dosadan ovom pricom.

:lol::lol::lol::lol::lol:
vazi
 
Meni se desilo da saznam da me vara.Ja sam pored nje uvek imao po neku.Cak sta dve godine sam imao i drugu zenu pored nje za koju ona normalno nije znala.Ali kad sam saznao za njenu avanturu nije mi bilo sve jedno.Nisam je tukao ali sam je recima ubijao tako da je na kraju zavrsila na nervno.Posle mi je bilo zao tako da sam joj oprostio i jedva je izlecio.Mozda sam malo dosadan ovom pricom.
Ne, nisi dosadan. Samo nisi normalan. :lol:
 
Pa ti nisi normalan:evil:!!! Ona te jednom prevarila, a ti nju varao stavise sa dvije cak godinu dana:eek:, a ti ju poslao na psihijatriju.
Sad mi dodje stvarno da uradim ono sto sam gore detaljno opisao:otkacio:

Nemoj tako.Mogao sam u tom trenutku da uradim i gore stvari.Covek u tom trenutku ne razmislja.Zamisli sa najboljim prijateljem i to u mom krevetu.Ljudi u takvim situacijama ubijaju.Kazna su joj bile moje reci.
 

Back
Top