Susret bivsih ljubavi...

Buntovnik_Bez_Razloga

Veoma poznat
Poruka
11.647
Negde, duboko u sebi, razmisljam o tome kakav bi susret bio sa nekim bivsim ljubavima?! (nisam ovako u mogucnosti da ih vidim, sretnem jer zive kilometrima daleko od mene)
Razmisljam kako bi to bilo, kako bi izgledalo? Da li bih to uopste zeleo? Kako bih se ponasao?
Postoje oni susreti koji su puni emocija i drago nam je kada vidimo nekog ko nam je nekada bio gotovo sve u zivotu. Deo nas.
Takodje, postoje i oni susreti koje zelimo da izbegnemo i koji su puni negativnih reci i siktanja kroz zube. Kada na ulici bivsa ljubav okrene glavu i ne zeli da uputi ni pogled, a nekad se topila u vasem narucju.

Kako prolaze ti susreti kod Vas? Ako ih je bilo?
I za one koji nisu sreli bivse ljubavi (kao ja): Kako to zamisljate? Razmisljate li o tome?

Da li posle susreta razmisljate: "Moglo je i bolje", " Eh, da smo uradili ovako ili onako...".
Ili jednostavno ne razmisljate uopste o tome i ne dotice vas ni malo.


Cudno je videti necije lice i usne, koje ste ljubili do skoro a one vise nisu vase i ne ljubite ih prilikom tog susreta.


p.s.
Pozdrav mojim bivsim ljubavima. :bye:
(ako ikada ovo procitaju)

p.s.2
Definitivno su mi uvodni postovi dugacki, ne umem krace. :p

p.s. 3
Mene, ako se sete na dan "Romantike" sete se, ako se ne sete nikom nista. To je bila moja duznost, da radim.
(mala modifikacija jedne recenice iz filma "Balkanski spijun") :D
 
Eee pa ..nekako me bas dotaknes sa temama ..a i ono pod rednim brojem 2 eee..vala jeste..he he :lol:


Ne spadam u onu grupu koje malo ..malo pa sretnu svoje bivse ljubavi ..to mi se desilo samo dva puta..jednom jednog i bilo je onako,.srdacno ali je on bio malo zbunjen..kao ..ooo pa kako si..sta radis ..gde si sada ..jel radis negde i slicno..pazi ga bree kada me nije ni na kafu pozvao..pricali smo na ulici ..brrrr..a nismo morali..a drugi je moja zadnja ljubav..poslednji put kada smo se sreli i otisli u kafic na pice..posvadjali smo se zestoko..iznervirao me je onako kako je on to umeo..sada ne sme vise da mi se javi jer je zabrljao nesto jako ..i zna da sam besna kao ris i da ce biti ..mnogo ruzno..eto..i bolje da se ne sretnemo vise nikada..
 
Negde, duboko u sebi, razmisljam o tome kakav bi susret bio sa nekim bivsim ljubavima?! (nisam ovako u mogucnosti da ih vidim, sretnem jer zive kilometrima daleko od mene)
Razmisljam kako bi to bilo, kako bi izgledalo? Da li bih to uopste zeleo? Kako bih se ponasao?
Postoje oni susreti koji su puni emocija i drago nam je kada vidimo nekog ko nam je nekada bio gotovo sve u zivotu. Deo nas.
Takodje, postoje i oni susreti koje zelimo da izbegnemo i koji su puni negativnih reci i siktanja kroz zube. Kada na ulici bivsa ljubav okrene glavu i ne zeli da uputi ni pogled, a nekad se topila u vasem narucju.

Kako prolaze ti susreti kod Vas? Ako ih je bilo?
I za one koji nisu sreli bivse ljubavi (kao ja): Kako to zamisljate? Razmisljate li o tome?

Da li posle susreta razmisljate: "Moglo je i bolje", " Eh, da smo uradili ovako ili onako...".
Ili jednostavno ne razmisljate uopste o tome i ne dotice vas ni malo.


Cudno je videti necije lice i usne, koje ste ljubili do skoro a one vise nisu vase i ne ljubite ih prilikom tog susreta.


p.s.
Pozdrav mojim bivsim ljubavima. :bye:
(ako ikada ovo procitaju)

p.s.2
Definitivno su mi uvodni postovi dugacki, ne umem krace. :p

p.s. 3
Mene, ako se sete na dan "Romantike" sete se, ako se ne sete nikom nista. To je bila moja duznost, da radim.
(mala modifikacija jedne recenice iz filma "Balkanski spijun") :D
meni je uvek lepo da sretnem svoje bivse ljubavi.
 
Mislim da treba proci odredjen vremenski period da obe strane prevazidju neke stvari i da mrznja izbledi..tako da neke koje sam sreo pre par godina bez pozdrava i skretanja pogleda danas bih bez obzira na njihovu reakciju izljubio:D
 
Eh Bunto sad i ti diras bas u rane stare...Da desilo se meni to, da smo se sreli posle 30 godina, on je dosao da vidi grad gde je sluzio JNA, a to jest i mene.Sta da ti pricam susret je bio jako emocionalan, jer dosao je sa sinom,zaista smo proveli divno vece i cujemo se.
Svaki susret sa bilo kojim od bivsih ljubavi mi je ostao u jako lepom secanju i meni i njima.
Ovaj zadnji me bas i potresao. Mozda smo mi "romanticni" bili vise od vas mladjih tako da nemam lose iskustvo o tome...:heart::heart::heart:
Ljubav....se nikada ne zaboravlja lako...ostaje deo u srcu svakom...:zaljubljena:
 
Eee pa ..nekako me bas dotaknes sa temama ..a i ono pod rednim brojem 2 eee..vala jeste..he he :lol:


Ne spadam u onu grupu koje malo ..malo pa sretnu svoje bivse ljubavi ..to mi se desilo samo dva puta..jednom jednog i bilo je onako,.srdacno ali je on bio malo zbunjen..kao ..ooo pa kako si..sta radis ..gde si sada ..jel radis negde i slicno..pazi ga bree kada me nije ni na kafu pozvao..pricali smo na ulici ..brrrr..a nismo morali..a drugi je moja zadnja ljubav..poslednji put kada smo se sreli i otisli u kafic na pice..posvadjali smo se zestoko..iznervirao me je onako kako je on to umeo..sada ne sme vise da mi se javi jer je zabrljao nesto jako ..i zna da sam besna kao ris i da ce biti ..mnogo ruzno..eto..i bolje da se ne sretnemo vise nikada..
Uze mi "recenice" iz usta :D;)
 
mnogo je retko bilo ljubavi,ali...pomislim i ja ponekad...te usne koje sada spushtaju samo klasichan poljubac za sve na moj obraz,su se nekad topile na mojim usnama,i pogled,nije bio hladan usputan,vec nezan,zaljubljen,zanesen...chudno je kako vreme sve menja...ali uglavnom mi je drago kad sretnem bivshe,ipak,drugachiji je osecaj kad sretnesh druga koga davno nisi video,i bivsheg...;)
 
Kod mene je sluchaj da ostanem u dobrim odnosima sa bivshim ljubavima.
Bar tako pokushavam.
Neki mi i nisu ljubav,sa nekima par ne ostanem u dobrim odnosima.

Neki mi spominju 'eee da smo ovo i ono,bilo bi drugachije'.
Jedni bi opet sa mnom.
Sa drugima bih ja.
Ali vjerujem da se ono shto je jednom prekinuto ne moze ponovo nastaviti,uvijek su tu tragovi proshlosti i greshke koje se ponavljaju.

Ima nekoliko momaka kojih se nekad sjetim i skontam da mi je bash krivo shto nismo uspjeli.
Ali sve nekako prevazidjem...
 
Kod mene je sluchaj da ostanem u dobrim odnosima sa bivshim ljubavima.
Bar tako pokushavam.
Neki mi i nisu ljubav,sa nekima par ne ostanem u dobrim odnosima.

Neki mi spominju 'eee da smo ovo i ono,bilo bi drugachije'.
Jedni bi opet sa mnom.
Sa drugima bih ja.
Ali vjerujem da se ono shto je jednom prekinuto ne moze ponovo nastaviti,uvijek su tu tragovi proshlosti i greshke koje se ponavljaju.

Ima nekoliko momaka kojih se nekad sjetim i skontam da mi je bash krivo shto nismo uspjeli.
Ali sve nekako prevazidjem...

Bas tako..bivse ljubav i zato i jesu bivse..mnogi su pokusali ..ponovo nastavljali veze koje su prekidane ..retko koja da je uspela ..to je kao i brak..kada jenom prestane to da bude ..ako se ne prekine..postaje ..svojerucno ozidana tamnica..
 
Negde, duboko u sebi, razmisljam o tome kakav bi susret bio sa nekim bivsim ljubavima?! (nisam ovako u mogucnosti da ih vidim, sretnem jer zive kilometrima daleko od mene)
Razmisljam kako bi to bilo, kako bi izgledalo? Da li bih to uopste zeleo? Kako bih se ponasao?
Postoje oni susreti koji su puni emocija i drago nam je kada vidimo nekog ko nam je nekada bio gotovo sve u zivotu. Deo nas.
Takodje, postoje i oni susreti koje zelimo da izbegnemo i koji su puni negativnih reci i siktanja kroz zube. Kada na ulici bivsa ljubav okrene glavu i ne zeli da uputi ni pogled, a nekad se topila u vasem narucju.

Kako prolaze ti susreti kod Vas? Ako ih je bilo?
I za one koji nisu sreli bivse ljubavi (kao ja): Kako to zamisljate? Razmisljate li o tome?

Da li posle susreta razmisljate: "Moglo je i bolje", " Eh, da smo uradili ovako ili onako...".
Ili jednostavno ne razmisljate uopste o tome i ne dotice vas ni malo.


Cudno je videti necije lice i usne, koje ste ljubili do skoro a one vise nisu vase i ne ljubite ih prilikom tog susreta.


p.s.
Pozdrav mojim bivsim ljubavima. :bye:
(ako ikada ovo procitaju)

p.s.2
Definitivno su mi uvodni postovi dugacki, ne umem krace. :p

p.s. 3
Mene, ako se sete na dan "Romantike" sete se, ako se ne sete nikom nista. To je bila moja duznost, da radim.
(mala modifikacija jedne recenice iz filma "Balkanski spijun") :D
jako dobra tema,.inspirativan,.i uvod ti nije dug,
licno,jako mi je sirok taj pojam bivsih ljubavi,..da ga suzimo na najmanju mogucu mjeru pa da kazem samo o onoj poslednjoj od njih,.
nju ne bih volio sresti,jer znam da bih reagovao ko poslednji muski kreten,..da bih joj rekao sve sta imam i sta sam pomislio u ovih skoro pa 2 godine koliko je nisam vidio,.
a ona to ne zasluzuje,ne zasluzuje moju iskrenost,jednak okao sto je nije ni zasluzivala bas ni jednog trena dok smo bili skupa,.a ja sam takav da se ne mjenjam pa bih opet pogrijesio i bio iskren prema njoj,.
vise me zanima taj susret u sislu da bih volio vidjeti njenu reakciju,..jer mislim da bi to bilo ili skroz pozitivno ili skroz negativno,..
p.s.nije bilo pitanje,ali osjecam potrebu da napisem,da se te poslednje bivse sjetim u jako posebnim prilikama,dakle samo u onim slucajevima kada mi je u zivotu toliko lijepo i kada dozivim neki veliki poslovni ili privatni uspjeh uspjeh,e tada mi ona padne na pamet i pomislim kako bi bilo divno da je i ona tu,ili da bar zna sta mi se desilo,..a 500 km,.tacnije 492km koliko nas dijeli i jedan veliki zid cutanja,cinjenica da nemamo niti 1 zajednickog prijatelja niti poznanika,.e to su prevelike prepreke da ona to i teoretski moze znati,..
 
Poslednja izmena:
ja bih istinski zelela da se sretnem ponovo sa mojom bivsom ljubavi.. sa kojom nikada nisam bila u vezi.. i to je poduza prica o kojoj ne bih pisala.. ali ja tu osobu nisam videla vec 2 godine, iako zivimo u istom gradu.. a tako bih da ga vidim :cry:.. :heart:
kaze jedan stih "Od svih sa kojima sam bila, ljubila ih, grlila, ne secam se nijednoga tako silno i jako kao NJEGA koji me nikada nije ljubio, grlio, a koji mi je u srcu.. zauvek" :cry:.. tako nesto ide stihic..
 
To je tako tužno. Možemo li ti nekako pomoći da ti se ispuni želja i da ga vidiš?


Viđam često jednu devojku s kojom sam bio. Donedavno smo i radili u istoj firmi. Ostali smo savršeni drugari i pomažemo se međusobno koliko god možemo. I sada ne postoji osoba kojoj više verujem, a ubeđen da i ona tako misli o meni.
Ostale viđam retko, mada mi ne smeta uopšte.
 
ja bih istinski zelela da se sretnem ponovo sa mojom bivsom ljubavi.. sa kojom nikada nisam bila u vezi.. i to je poduza prica o kojoj ne bih pisala.. ali ja tu osobu nisam videla vec 2 godine, iako zivimo u istom gradu.. a tako bih da ga vidim :cry:.. :heart:
kaze jedan stih "Od svih sa kojima sam bila, ljubila ih, grlila, ne secam se nijednoga tako silno i jako kao NJEGA koji me nikada nije ljubio, grlio, a koji mi je u srcu.. zauvek" :cry:.. tako nesto ide stihic..


Zauvek se pamte oni
s kojima se grlili nismo,
čije su nam usne ostale nepoznate,
kojima smo samo s proleća, u snu,
pisali pismo..

Sigurno je postojao jak razlog zasto ga nisi videla....zato mislim da ne treba da budes tuzna...ta emotivna neostvarenost u tebi je nemanje hrabrosti ..ili preveliki osecaj odgovornosti za sebe i druge..bar slutim da je tako bilo..a ako ljubav nije uzvracena niti ga je dotakla ..jos manje imas reazloga da budes tuzna..
 
To je tako tužno. Možemo li ti nekako pomoći da ti se ispuni želja i da ga vidiš?

da bih ga videla, "jedino" je potrebno da se nadjemo na istom mestu u isto vreme.. ali putevi nam se, ocigledno, razilaze.. hvala na podrsci.. u svakom slucaju..

Zauvek se pamte oni
s kojima se grlili nismo,
čije su nam usne ostale nepoznate,
kojima smo samo s proleća, u snu,
pisali pismo..

Sigurno je postojao jak razlog zasto ga nisi videla....zato mislim da ne treba da budes tuzna...ta emotivna neostvarenost u tebi je nemanje hrabrosti ..ili preveliki osecaj odgovornosti za sebe i druge..bar slutim da je tako bilo..a ako ljubav nije uzvracena niti ga je dotakla ..jos manje imas reazloga da budes tuzna..

na zalost, ljubav mi jeste bila uzvracena.. sa najudaljenije tacke u svemiru se primecivala jaka hemija medju nama.. bilo je i vise nego ocito da smo se zaljubili jedno u drugo.. kako ja kazem za nas dvoje: on - gordi mangup, ja - klinka stidljiva.. od ovakve kombinacije se nista i nije moglo ocekivati.. pa sada i ne vredi kajati se.. jedino da se cudo dogodi da ga sretnem..
ah, ta sudbina pogana..
:(
 
Pre izvesnog vremena sam srela slučajno jednu svoju bivšu ljubav. Suprotno mojim očekivanjima, da bi takav susret bio neprijatan i usiljen, bilo je sasvim suprotno. Ispričali smo se lepo, kroz priču evocirali neke trenutke vredne sećanja. A nismo se videli godinama, i svako ima svoj životni put, naravno. Čudno, kako vreme može iskristalisati i profiltrirati ono što treba da ostane u sećanju.
Postoji još jedna bivša ljubav koju bi mi bilo drago videti, jer se nismo sreli od raskida, čak ni slučajno.
 
Zaista bih se osecala lose ako bi neko koga sam volela okrenuo glavu od mene. Zelela bih da susret sa mojim bivsim prodje spontano, bez svadje. S obzirom na to da ga jos uvek volim svakako bih razmisljala da li smo mogli postupiti drugacije, da li postoji sansa da se ponovi nesto iz proslosti...
 

Back
Top