Enterijer birtija u Kraljevu

Moriccone

Domaćin
Poruka
3.607
mislim da se Shana otvara za vikend
bio sam juce u diplomatskoj poseti Dusanki, cisto da proverim kako teku radovi, i mogu reci da sam fasciniran, sve je drugacije ali izgleda vrrrr'
ko nema sta pametno za vikend, predlazem Shanu
Shuki, to je ona kafana gde smo se zapili, sad moras opet da dodjes da overis:D
 
mislim da se Shana otvara za vikend
bio sam juce u diplomatskoj poseti Dusanki, cisto da proverim kako teku radovi, i mogu reci da sam fasciniran, sve je drugacije ali izgleda vrrrr'
ko nema sta pametno za vikend, predlazem Shanu
Shuki, to je ona kafana gde smo se zapili, sad moras opet da dodjes da overis:D

Cek bre,ja preksinoc bih u Shani,nije lose...
kako to da se otvara za vikend?
 
неки људи не схватају нешто..у жељи да нешто промене они га засеру...
није све у лампионима,светиљкама,зидовима...седео сам у локалима на бурићима и пањићима ..али је некако имало душуу..лепо је али ми се не свиђа
 
Ne znam ni kako je bilo ni kako je sad, samo znam da mi se oduvek više sviđao stil u kom je bio sređen svojevremeno IQ nego neki fenserski kafić sa hromiranim ogradicama i ostalim kvazi-svemirskim nebulozama. I bio je jedan lokal kod medicinskog fakulteta u BG, zvao se Kapri. Prizemlje tu i tamo ali na spratu je dominirao art deko, onako sa onim sofama i tabureima živih boja, neki apstraktni portreti urađeni tušem... Ukratko, gledali ste Herkula Poaroa.
 
Nije lose u Shani, dajte joj sansu da se priviknemo na novi prostor...cinjenica da je sad nekako manje, ali smo zato svi nekako blize jedni drugima:D

nedelja, od 15 do 19h, Golub, sviramo Zaki i ja, u pitanju je ambijentalna muzika, za kaficu i kuliranje dusu dalo. Imacemo i gosta popodneva, to ce biti nas drug Seno gitarista, svirace malo sa nama, a svirace i solo neke svoje kompozicije i obrade
 
Ljudi sve te kafane, birtije, kafici i ostala mestasca nemaju takvu atmosveru za pijanku kao sto je moj spajz. A spravom mogu to reci zato sto u njemu stoji balon od 5 litara vina. Vino je iz Kraine (dalmacije). Treba mi jedno 2 minuta da se napijem. Bolju alkoholnu tecnost od tog vina u zivotu nikad nisam pio. Ubacim cevcicu u balon i pijem dok mi se pije. A dok prestane da mi se pije vec sam pijan kao bulja. Ustvari to sam samo dvaput uradio, kad mi je doslo da se napijem. Umalo nisam sve tegle polomio kevi posto ono vino te udari u glavu da neznas gde je levo.
 
Uf, kako sam ja van svih tokova! :roll: Pre neki dan sam prvi put bila kod Šane. I nisam oduševljena. Vidi se da je ideja bila dobra ali nekako mi deluje nedovršeno, nerealizovano. Dal' je stipsarila ili je nešto drugo u pitanju, ne znam, samo znam da sam bila i na boljim mestima. Recimo, Kapri u BG, kod medicinskog faxa, jedno vreme sam preko dana tamo bila inventar. Imam utisak da je Šana htela nešto slično da izvede ali nije htela da se ispruži koliko treba. Htela da se BIIIP a da joj ne uđe! A ja se ponavljam.
 
Poslednja izmena:

Back
Top