Delije ili Grobai...

botanichar:
Da li podrzavate zbivanja koja se desavaju posle utakmica... konkretno na drebiju. MIslim da li vi podrzavate to lomnjenje stolica, tuce i tako slicno tome...ajd da vas cujem sad :arrow:

Ti si bio na nekoj utakmici (derbiju) video ovakvo ponasanje pa ti se nije dopali ili si gledao izvestaj nekog debila na TV_u?

Pozdrav,
Tasić
 
botanichar:
Da li podrzavate zbivanja koja se desavaju posle utakmica... konkretno na drebiju. MIslim da li vi podrzavate to lomnjenje stolica, tuce i tako slicno tome...ajd da vas cujem sad :arrow:
Ne,naravno.Normalno je da ne navijamo svi za isti klub ali to definitivno nije razlog da se unistavaju stadioni i da se posle derbija jedna polovina navijaca nalazi u bolnici a druga u policiji.
 
ma smo nelome stolice,treba ponekad obnoviti stadion.... 8) ...zezam se,druzim se sa takvim navijacima i ok su mi ovako,al ne kapiram sta je zanimljivo u tome da se bijes sa pola stadiona i na kraju te privedu....
 
Shinoda:
Ma kakva crna tuca... :roll: Izricito izbegavam i sever i jug kada idem na tekme... :wink:
Ne idem tamo da bijem i popijem batine nego da navijam!!! :D

1. Doduse ni ja na jugu nisam nikad bio (Marakna i JNA), ali na severu nikad nisam kako ti kazes "popio" batine.

2. Treba napraviti razliku izmedju navijaca i simaptizera. Jedni navijaju, a drugi sede i cute (navijaju u sebi).
Jednom sam bio na zapadu i zakljucio da je bolje gledati prenos kod kuce nego davati pare za zapad (istok).

Navijaci trebaju biti, 12. igrac tima, a svejedno je da li ces gledati na stadionu ili na TV_u. Treba navijati...

Pozdrav,
Tasić
 
ALCATRAZ-GROBARI 1970!!!!!
NAJJACA GRUPA NA SVETU!!!!!!
OBOZAVAM DA IDEM NA TEKME,OBOZAVAM DA NAVIJAM I UVEK IDEM NA JUG,I SVASTA SAM IMALA PRILIKE DA VIDIM I DOZIVIM!
MISLIM,LOMLJENJE STOLICA I TAKO TO NIJE BAS PAMETNO,ALI TO STO SE TADA U TIM TRENUCIMA OSETI,POGOTOVU AKO JE NEKO VATRENI NAVIJAC(KAO JA)TO JE NEOPISIVO I JA IMAM RAZUMEVANJA ZA LOMLJENJE STOLICA,JER SVE LIKOVE KOJI TO RADE ZNAM I MISLIM DA SU SUPER MOMCI!
SAMO STO IH POLICIJA POSLE GANJA......SAMO TAKO!
 
emy_331:
ALCATRAZ-GROBARI 1970!!!!!
NAJJACA GRUPA NA SVETU!!!!!!
OBOZAVAM DA IDEM NA TEKME,OBOZAVAM DA NAVIJAM I UVEK IDEM NA JUG,I SVASTA SAM IMALA PRILIKE DA VIDIM I DOZIVIM!
MISLIM,LOMLJENJE STOLICA I TAKO TO NIJE BAS PAMETNO,ALI TO STO SE TADA U TIM TRENUCIMA OSETI,POGOTOVU AKO JE NEKO VATRENI NAVIJAC(KAO JA)TO JE NEOPISIVO I JA IMAM RAZUMEVANJA ZA LOMLJENJE STOLICA,JER SVE LIKOVE KOJI TO RADE ZNAM I MISLIM DA SU SUPER MOMCI!
SAMO STO IH POLICIJA POSLE GANJA......SAMO TAKO!

Ma nemas ti pojma sestro slatka...Nema veze sto sam ja delija ali bre to lomljenje stolica je bas seljacki ... mislim tad izgledate kao naj klose ali jbg sad ... i bre kako ste slozni najbolje se vidi na derbiju xaxaxa... sa juga tri grupe grobara i tri razlicite pesme ...pa to ne lici ninasta ali sad to vam je sto vam je tu nema leka :cry:
 
Nisi rodjace razumeo sta sam htela da kazem.
Lomljenje stolica je vandalizam,ali ja imam razumevanja za to.Kao sto MI lomimo stolice,tako ste i vi na derbiju na JNA,zapalili par stolica na severu!Ja nezelim ovde da se svadjam sa tobom oko toga,jer ovaj forum nije prikladno mesto za takve price,ali vi cigani nemate prava da pricate o nama i nasem navijanju!
pozdrav
 
emy_331:
ALCATRAZ-GROBARI 1970!!!!!
NAJJACA GRUPA NA SVETU!!!!!!
OBOZAVAM DA IDEM NA TEKME,OBOZAVAM DA NAVIJAM I UVEK IDEM NA JUG,I SVASTA SAM IMALA PRILIKE DA VIDIM I DOZIVIM!
MISLIM,LOMLJENJE STOLICA I TAKO TO NIJE BAS PAMETNO,ALI TO STO SE TADA U TIM TRENUCIMA OSETI,POGOTOVU AKO JE NEKO VATRENI NAVIJAC(KAO JA)TO JE NEOPISIVO I JA IMAM RAZUMEVANJA ZA LOMLJENJE STOLICA,JER SVE LIKOVE KOJI TO RADE ZNAM I MISLIM DA SU SUPER MOMCI!
SAMO STO IH POLICIJA POSLE GANJA......SAMO TAKO!

E,ne prokenjavaj se,keve ti! :twisted:
 
Arsenalovka:
Keeper:
ubi zakolji da cigan ne postoji
ubi zakolji da grobar ne postoji

jedva cekam da se medjusobno istrebe ......

Hehehe,sto si bezobrazan. :D Ma,ja se iskreno nadam da cu nekada otici na Arsenalovu utakmicu,a tad cu i da se lemam ako treba! Mada,u Engleskoj to sad vise nije aktuelno,narocito ne posle 15.4.1989. SMRC... :(

a sta se desilo te 89?
Hejsel? ..... ehmmmmm. ako se ne varam.

da, to je bas bilo divno .... liverpulovci krenuli na juventusovce koji su se p.o.s.r.a.l.i u gace i u stampedu izgazili na smrt 39 svojih.

da stvar bude tragicnija, utakmica je nastavljena posto su sa trave sklonjeni lesevi. juventus pobedio golom iz penala i postao sampion evrope.

ciganima i grobusima na nauk ......
 

Back
Top