Prvi put

budca:
Milow:
J.Is:
Htela bih da cujem iskustva jaceg pola. Naravno ako nije tajna :wink: .
Pred prvi sex, dok sam stavljao kurton svršio sam u isti :oops:
stasno,pa tu i nije bilo 'prvi put',ako si svrsio u 'isti' kako si mogao da *ebes?Moras da budes iskren,to je bio prvi pokusaj :lol:
A shta si ti radio pri drugom pokusaju,to nam reci :D :D :D :wink:
To je bilo klasično (čitaj dosadno, iz trenutne tačke gledišta).
 
pa dobro,taj prvi put se moralo odraditi 'klasicno' ili ako ti kazes dosadno,mada je meni bilo jako uzbudljivo,posto je i meni i njoj bio prvi put,
da sam kojim slucajem bio 'pametniji' i snimio to bilo bi to jace i od neke komedije.
ali uz dosta napora i smeha,iz par pokusaja uspelo nam je :D :D :D (budca je tada bio jako zadovoljan i vise nego srecan)
 
budca:
pa dobro,taj prvi put se moralo odraditi 'klasicno' ili ako ti kazes dosadno,mada je meni bilo jako uzbudljivo,posto je i meni i njoj bio prvi put,
da sam kojim slucajem bio 'pametniji' i snimio to bilo bi to jace i od neke komedije.
ali uz dosta napora i smeha,iz par pokusaja uspelo nam je :D :D :D (budca je tada bio jako zadovoljan i vise nego srecan)
Ignorance is bliss 8)
 
Kao, prvi put je nesto posebno... Jedino sto je bilo kod mog prvog puta posebno je bila cinjenica da se upravo desava sa deckom koga volim i za koga znam da me voli! :)
 

Back
Top