Nenad Čanak, malo da se podsetimo

8 новембар 08
ИНТЕРВЈУ НЕНАД ЧАНАК, ПРЕДСЕДНИК ЛИГЕ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ
Тадић није чист
Није постојао никакав договор да ја смањим буку око цене гаса, ја сам покренуо то питање да бих указао Влади на горући социјални проблем
Социјалисте би требало забранити, Милошевић је био исто што и Хитлер
Већ осам година говорим да социјалисти, радикали, ЈУЛ и Странка српског јединства треба да нестану са политичке сцене
Србија је толико дубоко у глибу и каљузи, да ако тражите било шта чисто и принципијелно ви то нећете наћи, тога нема
Политичари из Србије често имају проблем да прихвате да је Војводина део Србије, а ми само то тражимо
Борба против сепаратизма у Војводини је којештарија. То је као када бисте се борили против крокодила у Сави



Да ли је тачно да сте одустали од обарања владе јер су вас подмитили?
- Ништа није стало и даље се ради, само има и других ствари па нећу тиме да замарам.
Значи нису вас подмитили?
- Не разумем питање.
Опозиција сумња да су вам испуњени неки услови, те да сте због тога одустали...
- Сви кажу како су новинарке *****. Да ли сте ви *****?

Не. Ето конкретног одговора, сад ви, да ли су вас подмитили?
- А по чијем мишљењу ви то нисте *****? Откуд ми то знамо, да направимо анкетни одбор?
Може.
- Значи ви пристајете да се о томе расправља? Да сте ви пристојна жена ви би мене ошамарили и изашли.
Зашто бих то урадила?
- Зато што се тако понаша пристојна жена. Чим то уђе у дебату тог момента долазимо у позицију да се дебатује о стварима које су домен моралног, кривичног или било ког другог суда. Ако ви мене питате да ли сам ја подмићен, тог момента ја, ако сам пристојан човек треба да кажем да ми немамо о чему да разговарамо. Јер ако ја примам мито на било који начин, тог момента ја нисам способан да обављам посао који радим. И управо због тога ја бих требало на овом месту да прекинем разговор, што нећу урадити јер сте ми симпатични. Али водите рачуна шта говорите.
Као новинар када вам поставим конкретно питање, ја, мој уредник и читаоци очекујемо конкретан одговор. Ако опозиција каже да су вас подмитили....
- Хоћете одговор са да или не?
Наравно.
- Ако је одговор са да или не, онда ви мени одмах одговорите да ли вам мама зна да сте ви наркоманка?
Сумња.

- Сумња. Одлично. Значи већ смо ушли у то да постоји оправдана сумња... Да ли ви мислите да ја као представник грађана имам разлога да особи сумњивог морала, јер да нисте сумњивог морала не бисте били наркоман, одговорим на питања која у себи носе деклузију закључка?
Не знам шта бих вам рекла на то.

К. Благовић
http://www.pravda.co.yu/srbija/4458/tadi-nie-chist

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
careeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebreeeeeeeeeeeee:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Ako ti je to smešno, onda si luda.
Pošto ti je to smešno, onda ćeš se verovatno iskidati od smeha kad vidiš ovu sliku:
hand.jpg
 

Back
Top