urastanje dlaka

Gost
posle depilacije? Imate li taj problem?
I kako ga resavate? da li postoje neki gelovi ili kreme kojima se mazu noge posle depilacije pa da se spreci urastanje? Znam samo da ne sme da se maze obicno mleko za telo inace bude jos gore.
 
Ja sam nedavno postavila ovo pitanje i svi su me iskulirali:) Imam isti problem, pogotovo na preponama i nemam pojma sta cu da radim! Pokusavam nesto kao sa pilinzima za telo i onom pufnom za kupanje mada su rezultati nikakvi!
 
Postoje ampule protiv urastanja dlaka,ne znam gde ima da se kupi,moja kozmeticarka ih nabavlja tamo gde kupuje vosak i sve one stvari za depilaciju...raspitajte se malo.
 
Imam isti problem! Posle nekoliko depilacija obrijem noge, tako dlake postaju jace i lakse izbiju na povrsinu. Medjutim, ovo mi samo delimicno resava problem. Probala sam i ampule, ali mi nisu pomogle. Ako neko ima adekvatnije resenje, bilo bi mi drago da to podeli sa nama!
 
kazu da je lufa rukavica jako dobra i da je treba koristiti svakog dana nakon tusiranja,mada ne mogu iz licnog iskustva da ti kazem jer nisam probala.treba je koristiti duze vremena,ali kazu da bas otklanja taj problem.vredi probati,zar ne?
 

Back
Top