Problematicne komsije

Poruka
16.125
Ne znam da li ovde da pisem o tome ili da otvorim temu o tome,...
Imam problematicne komsije..koji svaki put odnesu po neku macku... Odnesu je negde,....

Danas mi se desilo isto to sa mojim malim "sinom" Cedom mali macor (onaj koji je bio bolestan) ima tek 4 meseca i njega su odneli.... kad ih pitam kazu da nemaju pojma,..a ne mogu tek tako da mi nestanu macke i da se nikada ne vrate! Prvo je bio kao problem sto macke ulaze u njihovu bastu i lome im cvece,..ali opet nije razlog da ih odnesu pitaj Boga gde,... a sad nemaju cveca i sta im je smetao ovaj moj mali da su morali da ga odnesu.

Ja sam od besa poculapa svo njihovo cvece u basti izgazila sve i pocupala ogradu!!! MRZIM LJUDE!!!! MRZIM IH!!!!!

I ne mogu nista da uradim da ga vratim..a da vam ne pricam da placem ceo dan... :cry: :cry:

Sta vi radite kad imate takvo neko iskustvo??? Sta uraditi sa komsijama ako vam neko otruje psa ili macku? ako ih udar ili im slome nogu????
 
Ja sam veliki ljubitelj svih zivotinja,ali smatram da nije u redu da tvoje zivotinje setaju po tudjim dvoristima,kao sto ne bi bilo uredu da moji psi bazaju po komsiluku. Postoje ljudi koji jednostavno ne vole zivotinje i ti ako si znala da su oni i ranije odnosili macke nisi smela da dozvolis da tvoje mace dospe kod njih. I ti si kriva za macin nestanak koliko i te komsije. Isto tako ni oni nisu smali da odnesu tvoju zivotinju i ni najmanje ih ne opravdavam zbog toga. Ali smatram da nije fer da vi koji gajite macke pustate ljubimce da se setaju samostalno po tudjim dvoristima.


Bas ovih dana,meni ogroman problem stvara komsijska macka jer mi se sunja oko ograde i uznemirava moje pse koji onda uznemiravaju ceo komsiluk i onda meni prete kako ce mi otrovati pse,sve zbog nekog ko je toliko neodgovoran i pusta svoju macku da sama ide gde hoce.

Nemoj da pomislis da ja ne volim macke,na protiv i gajila sam macke,ali smatram da ako mi kuckari mozemo da drzimo svoje pse zatvorene u dvoristu,stanu,kuci da to treba da rade i vlasnici macaka ako im je zaista stalo do tih zivotinja. Pa ja ne bih mogla da spavam kada ne bih znala gde mi je ljubimac.
 
Ja sam veliki ljubitelj svih zivotinja,ali smatram da nije u redu da tvoje zivotinje setaju po tudjim dvoristima,kao sto ne bi bilo uredu da moji psi bazaju po komsiluku. Postoje ljudi koji jednostavno ne vole zivotinje i ti ako si znala da su oni i ranije odnosili macke nisi smela da dozvolis da tvoje mace dospe kod njih. I ti si kriva za macin nestanak koliko i te komsije. Isto tako ni oni nisu smali da odnesu tvoju zivotinju i ni najmanje ih ne opravdavam zbog toga. Ali smatram da nije fer da vi koji gajite macke pustate ljubimce da se setaju samostalno po tudjim dvoristima.


Bas ovih dana,meni ogroman problem stvara komsijska macka jer mi se sunja oko ograde i uznemirava moje pse koji onda uznemiravaju ceo komsiluk i onda meni prete kako ce mi otrovati pse,sve zbog nekog ko je toliko neodgovoran i pusta svoju macku da sama ide gde hoce.

Nemoj da pomislis da ja ne volim macke,na protiv i gajila sam macke,ali smatram da ako mi kuckari mozemo da drzimo svoje pse zatvorene u dvoristu,stanu,kuci da to treba da rade i vlasnici macaka ako im je zaista stalo do tih zivotinja. Pa ja ne bih mogla da spavam kada ne bih znala gde mi je ljubimac.

Mi imamo zajednicko dvroiste,.... baste nisu ogradjene u tom dvoristu su gareaze i neke zajednicke prostorije... ne znam kakoda ti objasnim..ne moze se tu nisuta ograditi kad je tako napravljeno i vec 180godina je tako! I bas zbog komsija da ne bude buka i lajanja jer to svima smeta imamo samo macke koje su i oni do pre godinu dana imali dok im nije uginula...

I naravno da mi je u kuci macor ..ali izlazi napolje na wc sto je po meni normalno!!!! ali on je nestao jutros izmejdu 4-7h

I molim te ako neko vodi racuna o svojim mackama onda sam to ja... i veliki sam Mackar vec 24 godine i za 24 godine mi se u zivotu nisu desavala ovakve stvari!
 
Ako vec imas problem sa komsijama lepo porazgovaraj sa njima. Mozda nisu oni nista uradili tvojoj maci,mozda je jednostavno odlutala. A time sto si im unistila cvece i sipala varikinu po njemu nece ti doneti nista dobro,samo ce stvaroti jos veci gnev medju vama.
 
Stavi se u moju sitiacju sta bi ti uradila d se tvom psu nesto tako desi,..da ga otruju,..da ga istuku,..ili obese? Kako bi regaovala???????

Pa sigurno ne bih pljuvala nekog ko pokusava da ti skrene paznju na neke stvari,u ovom slucaju mene,ali ne bitno ja,kako ti kazes nisam ljubitelj zivotinja i bas zbog toga sam mod na ovom pod forumu i veci deo dana sam tu.

Iskreno,mnogo puta u zivotu sam dozivela da mi lovci ubiju psa jer je izaslo iz dvorista,jednom prilikom su mi ubili stene od dva meseca,sasuli su u njega 3 metka i ono se jadno dovuklo do svoje kucice i tu uginulo. E covek se uci dok je ziv,uglavnom na svojim greskama,pa sam ja naucila da moje zivotinje vise ni sekunde ne smeju biti bez nadzora u neogradjenom prostoru. A u slucaju da moram da napustim kucu na neko vreme,psi mi ne ostaju ni u dvoristu nego ih zatvaram u kucu. Rekoh da sam imala i macke,ali ni njih nisam pustala napolje bez mog nadzora.

Pa sad ti prosudi koliko ja zapravo NE VOLIM zivotinje:think:
 
Imali smo jedan par sa detetom, ispod nas koji su kupili mopsa malo posle nas (mi uzeli pincha). I sve je bilo bajno, dete je bilo presrecno, keva sva ponosna na kuche itd. Te jedan dan saznah, kaze mi komshija- nema mopsa. Boze! Kaze da su rekli da im je pobegao. Kad ono, dolazi zena shto chisti zgradu i kaze da su je pitali hoce li da ga kupi!!!!! Oni su ladno dali nekome psa posle 6 meseci i kazu da je pobegao...
Jeste da nije vezano za temu, ali ovo je samo pokazatelj koliko su ljudi bezochna stoka... A i komshije su nam. :mrgreen:
I josh jedna porodica je imala nekog ogromnog psa, i svu su negodovali u zgradi. :roll: A ker nije ni lajao, samo je malo smrduckalo posle njega, al nishta strashno. Uvek su kupili za njim ako se iskaki ispred zgrade i sl. Onda su se odselili i svi su bili u fazonu ˝Fala Bogu˝... Stoke jedne...
 
Pzite, niko nema gori komsiluk od mene, debili na kub!
Moji psi su u dvoristu, laju na macke, druge pse, golubove itd itd!
Ne znam samo koliko su puta meni krali gorivo, skidali brisace sa kola, obijali kola od tog istog komsiluka, i naravno niko se nije obazirao sto Snupi laje a opet smeta.
I kad god se tako nesto desi psi su bucni i laju a o lopovima niko ne brine niti se buni!
 

Back
Top