Лоповски кадар Демократске странке

Poruka
8.488
Како видех у јучерашњем издању "Гласа" на челу преговарачког тима за енергетски споразум са Русима тима је угледна чланица ДС Бисерка Јефтимијевић Дрињаковић, саветница председника Тадића и председник УО НИС.
Ако ме сећање добро служи (а именовану познајем више од 20 година) она је почетком деведесетих радила као преводиоц за УНПРОФОР и у то време хапшена и осуђивана због крађе беле технике која је преко УНХЦР стизала у БиХ као помоћ избеглицама, значи у питању је крађа шпорета, фрижидера и веш машина, возилима УН из РС у СРЈ.

Ко не верује, нека провери!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Како видех у јучерашњем издању "Гласа" на челу тима је угледна чланица ДС Бисерка Јефтимијевић Дрињаковић, саветница председника Тадића и председник УО НИС.


Na čelu kog tima?

Toliko si uzbuđen što ponovo postavljaš istu temu da si se pogubio?:mrgreen:
 
Таман ме пријатно изненадиш неким здравим резоном, а онда видим с ким имам посла...
Е Гвоздене, па јел` могуће да си толико ограничен?

Pa sad ako si znao da švercuje a nisi je prijavio znači da si saradjivao.
20 godina nije malo...
 
Pa sad ako si znao da švercuje a nisi je prijavio znači da si saradjivao.
20 godina nije malo...

Шта има да пријављујем... ја сам само видео да је воде са лисицама, жена одлежала колико треба (ваљда) и сада може да се бави политиком... па јел` тако?
 

Шта има да пријављујем... ја сам само видео да је воде са лисицама, жена одлежала колико треба (ваљда) и сада може да се бави политиком... па јел` тако?

Čekaj bre, jel se vi znate 20 godina van zatvora ili se znate toliko iz zatvora?
 

Back
Top