Zabrana rada Kvirije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Živa istina.
Mnogi su, iz istinske ljubavi prema majčici rusiji, bili spremni da se naguze.
Ima dosta takvih primera i medju domaćima koji su spremni da daju SVE za malo ruske zaštite:mrgreen:

from Russia with love
images
 
Уколико неко прекрши Устав, као највиши државни акт, сигурно да треба да сноси консеквенце, а најмање што се
може учинити је укинути поменуту организацију.
Не знам шта чека јавни тужилац, он би по службеној дужности требало да гони све оне који крше Устав и законе?

ŽENSKO NA TEMI! :stink:
 
Dusebriznici, lazni moralisti, pocistite prvo ispred svojih vrata.
Sto se mene tice, neka se hebe ko s kim hoce, necu im valjda drzati svecu.
Sta ste se plasili za svoje dupe, koje niko nije ni trazio.
Bas me nerviraju ljudi koji izigravaju svete oce, a gledaju svakakve perverzije i kace ih na ovaj forum. Fuuuj!!!
 
Dusebriznici, lazni moralisti, pocistite prvo ispred svojih vrata.
Sto se mene tice, neka se hebe ko s kim hoce, necu im valjda drzati svecu.
Sta ste se plasili za svoje dupe, koje niko nije ni trazio.
Bas me nerviraju ljudi koji izigravaju svete oce, a gledaju svakakve perverzije i kace ih na ovaj forum. Fuuuj!!!

.. sretjo moja..:heart:....nego tema je o tome shto deripe pljuju po institucijama i turaju tuki u politichki i drushtveni zhivot nichim izazvani..
 
Dusebriznici, lazni moralisti, pocistite prvo ispred svojih vrata.
Sto se mene tice, neka se hebe ko s kim hoce, necu im valjda drzati svecu.
Sta ste se plasili za svoje dupe, koje niko nije ni trazio.
Bas me nerviraju ljudi koji izigravaju svete oce, a gledaju svakakve perverzije i kace ih na ovaj forum. Fuuuj!!!

Dusebriznici, lazni moralisti, pocistite prvo ispred svojih vrata!

Lepo rečeno. Pa sad nek se gejčine bace na spremanje dvorišta, umesto da idu da jedu go*na po ulicama i provociraju pošten i konzervativan narod.


Sto se mene tice, neka se hebe ko s kim hoce, necu im valjda drzati svecu.

Upravo tako, zato nek ćute i nek se je6u, nikoga ne zanima njihov krevet i bolje da ćute o tome.

Sta ste se plasili za svoje dupe, koje niko nije ni trazio.

Ako pokušavaš da nešto imputiraš, onda bar obrazloži... gde si ti to videla?

Bas me nerviraju ljudi koji izigravaju svete oce, a gledaju svakakve perverzije i kace ih na ovaj forum. Fuuuj!!!


Npr. ko izigrava "svete oce" i koje perverzije se ovde kače majketi?
 
Dusebriznici, lazni moralisti, pocistite prvo ispred svojih vrata!

Lepo rečeno. Pa sad nek se gejčine bace na spremanje dvorišta, umesto da idu da jedu go*na po ulicama i provociraju pošten i konzervativan narod.


Sto se mene tice, neka se hebe ko s kim hoce, necu im valjda drzati svecu.

Upravo tako, zato nek ćute i nek se je6u, nikoga ne zanima njihov krevet i bolje da ćute o tome.

Sta ste se plasili za svoje dupe, koje niko nije ni trazio.

Ako pokušavaš da nešto imputiraš, onda bar obrazloži... gde si ti to videla?

Bas me nerviraju ljudi koji izigravaju svete oce, a gledaju svakakve perverzije i kace ih na ovaj forum. Fuuuj!!!


Npr. ko izigrava "svete oce" i koje perverzije se ovde kače majketi?

Ti se ne uklapas u dati profil, cak sam se iznenadila kad sam videla sta si napisao. Inace delim tvoja shvatanja. Ovaj put nam se stavovi razilaze.
Ima ovde dezurnih perverznjaka, ali kao sto rekoh, moj se post nije odnosio na tebe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top