Kosovo je srce Srbije

Odbrana Kosova i celovitosti Srbije

  • Diplomatskim sredstvima

  • Ratom

  • Raspodjelom teritorije

  • Nista vise ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Oni koji, na ovoj temi kažu, da treba da tu stvar da rešimo ratom, i zagovaraju ratnu opciju, a od oružja su videli samo pištoljče na vodu, zamolio bi ih da ne ke.njaju po mnogo...

Vratite se video igricama!

preporuchujemo :
images
 
rat je bio i prosao.
sad jedino imamo svoju rec i svoju odluku.
to njima treba. dusu da nam uzmu. kako cemo decu vaspitavati sutra. pa nismo svi tranzicioni dobitnici pa da zazmurimo, i da nam ne smrde otete pare.
siromasan covek je posten. ako mu i to ovaj rezim uzme, e onda....nije ni vazno

pa vidimo da se siptarima i cro i slo sto godina ne menja nacionalnodrzavni romanticni cilj, sve po cenu stotina hiljada i miliona uglavnom civilnih srpskih zrtava. sto bi mi svoj menjali, pogotovo sada.

meni nije smesno kosovo je srce srbije, bio na kosovu, obisao skoro celo kosovo, imam i rodbinu i moja deca imaju kucu, nasledstvo- edovinu, u kojoj su siptari, a na vlasti eu. sacuvaj boze srbiju od dobre volje eu.
 
Kosovo se moglo jednom odbraniti diplomatijom i nikada vishe, a to je bilo jos pre Milosevica, sve ostalo sto se vrtelo oko Kosova bilo je samo zamlacivanje srpskog naroda. Sada je pitanje da li se mozhe i ratom odbraniti, verovatno ne. Previshe se shiptara nakotilo i svezalo sa americkim interesima.
 
Nakon svega sto se izdesavoalo , u zemlji Srbiji , nakon svih dokaza zakrzljalosti jedne politike otelotvorene u kvazidemokratiji , nadam se da su neki shvatili cinjenicno stanje , da se ne moze sve braniti diplomatskim sredstvima , dal i vi tako smatrate ????

pa 'branili' smo ga i ratom.
al' nesto nam nije ishlo. :ljutko: hit me baby one more time?

nego, jel imas ti neki plan, da cujemo?

jurnemo svi sa kopaonika, pa sta nam bog da>?
 

Back
Top