Izbaciti pristalice stranaka koji nemaju predstavnike u skupštini.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
To znači - AdemKS ima pravo glasa jer imamo jednog albanca u skuštini ali ove dileje iz SNS da se jave kad i SPO.

O čemu oni smeju da pričaju?
Pa do juče su držali dijetu sa svojim bivšim vodjom a sad ih njegova sudbina zanima koliko i mene.
Pa ako tako postupaju sa vodjom tj idejama pa mu okrenu ledja i puj-pike ne važi onda čemu ovolike njihove teme?

A Turci nek idu u Tursku
http://forum.krstarica.com/threads/245328
 
To znači - AdemKS ima pravo glasa jer imamo jednog albanca u skuštini ali ove dileje iz SNS da se jave kad i SPO.

O čemu oni smeju da pričaju?
Pa do juče su držali dijetu sa svojim bivšim vodjom a sad ih njegova sudbina zanima koliko i mene.
Pa ako tako postupaju sa vodjom tj idejama pa mu okrenu ledja i puj-pike ne važi onda čemu ovolike njihove teme?

A Turci nek idu u Tursku
http://forum.krstarica.com/threads/245328

A ti si se malo prepusio pa lupash od rane zore:hahaha:

adem moze zato sto je albanac:dash:

onda moze i 7 milona srba zato sto su srbi :otkacio:

tako ti je kad se glup pravi pametan.............
 
A ti si se malo prepusio pa lupash od rane zore:hahaha:

adem moze zato sto je albanac:dash:

onda moze i 7 milona srba zato sto su srbi :otkacio:

tako ti je kad se glup pravi pametan.............

Pa naravno, on ima predstavnika u skupštini a ti nemaš.
A otkad 7.000.000 stanovnika Srbije glasa za patriJote?

Zbilja koliko SNS ima glasača?
Da li si ubedjen da će svi članovi SNS-a glasati za SNS?
 

Pa naravno, on ima predstavnika u skupštini a ti nemaš.
A otkad 7.000.000 stanovnika Srbije glasa za patriJote?

Zbilja koliko SNS ima glasača?
Da li si ubedjen da će svi članovi SNS-a glasati za SNS?

A kojeg on to ima predstavnika i kako to ja nemam :dontunderstand:

A sta su patriote nacija.............gledaj rekao si da adem ima pravo kao albanac jer imaju 1 predstavnika,pa onda ia i 7 miliona srba jer i oni imaju predstavnika-sve srbi.

zar je toliko tesko priznati da si lupio:rtfm:
 
A kojeg on to ima predstavnika i kako to ja nemam :dontunderstand:

A sta su patriote nacija.............gledaj rekao si da adem ima pravo kao albanac jer imaju 1 predstavnika,pa onda ia i 7 miliona srba jer i oni imaju predstavnika-sve srbi.

zar je toliko tesko priznati da si lupio:rtfm:

Ej, pozovi tatu na kompjuter da mu pokažem šta je napravio. :dash:
 
Ej, pozovi tatu na kompjuter da mu pokažem šta je napravio. :dash:

Nemoj da se vadis sada..........vise se ja brinem za tvog tatu posto ovde lupas gluposti nalik svakoj novopecenoj demokratiulji:mrgreen:

Glupost no1-ako sde ima pravo da po nacionalnoj pripadnosti udje u vladu onda svi ulaze po nacionalnoj pripadnosti :mrgreen::rtfm:
adem ima 1 prestavnika a moji su svi srbi.........ako ne kapiras reci da ne pricasm vise s tobomm :mrgreen:

Glupost no2-ko te je to slagao da ja nemam po ovome stanackom prava :mrgreen:
Tj ko te je to slagao da oni za koje sam ja glasao nisu formirali vladu :mrgreen:
 
Nemoj da se vadis sada..........vise se ja brinem za tvog tatu posto ovde lupas gluposti nalik svakoj novopecenoj demokratiulji:mrgreen:

Glupost no1-ako sde ima pravo da po nacionalnoj pripadnosti udje u vladu onda svi ulaze po nacionalnoj pripadnosti :mrgreen::rtfm:
adem ima 1 prestavnika a moji su svi srbi.........ako ne kapiras reci da ne pricasm vise s tobomm :mrgreen:

Glupost no2-ko te je to slagao da ja nemam po ovome stanackom prava :mrgreen:
Tj ko te je to slagao da oni za koje sam ja glasao nisu formirali vladu :mrgreen:

Deo populacije je orijentisan demokratski a ti nisi.
A opet kažeš - sve su moji Srbi.
Si ti šašav sabajle?
 
Deo populacije je orijentisan demokratski a ti nisi.
A opet kažeš - sve su moji Srbi.
Si ti šašav sabajle?

Nisam 99% vlade i jesu srbi..........ne verujem da nisi skapirao;).........nedostatak snage da priznas gresku samo pokazuje jos vecu glupost..........

1-Ja sam glasao za stranku koja je formirala vladu............:rtfm:
2-vlada nije demokratski orijentisana,nego kao socijalno odgovorna :mrgreen:
izgleda da ce pre biti da ti nemas prava :mrgreen:

Znaci opredeli se-u vladu po nacionalnosti ili po stranackoj opredeljenosti ;)
 
Nisam 99% vlade i jesu srbi..........ne verujem da nisi skapirao;).........nedostatak snage da priznas gresku samo pokazuje jos vecu glupost..........

1-Ja sam glasao za stranku koja je formirala vladu............:rtfm:
2-vlada nije demokratski orijentisana,nego kao socijalno odgovorna :mrgreen:
izgleda da ce pre biti da ti nemas prava :mrgreen:

Znaci opredeli se-u vladu po nacionalnosti ili po stranackoj opredeljenosti ;)

:rotf: :rotf: :rotf:
 
Žalim trenutne moderatore, imaju teže slučajeve nego što sam ih ja imao...

Posto smo ustanovili ove gluposti a i tema nije zanimljiva...........dok otvarac nije sposoban da prizna gresku i glumi neki lazni humor ti isti moderatori bi mogli da temi dodele jedan LOCKIC:mrgreen:

Nego sina dokazi kao adem ima pravo sto je albanac a ja nemam kao srbin :mrgreen:

U trenutku spoznaje svoje gluposti pocinjes da ujedas a to samo pokazuje vecu bandoglavost od ocekivanog limita :hahaha::hahaha::rotf::rotf:

LOCK
 
Posto smo ustanovili ove gluposti a i tema nije zanimljiva...........dok otvarac nije sposoban da prizna gresku i glumi neki lazni humor ti isti moderatori bi mogli da temi dodele jedan LOCKIC:mrgreen:

Nego sina dokazi kao adem ima pravo sto je albanac a ja nemam kao srbin :mrgreen:

U trenutku spoznaje svoje gluposti pocinjes da ujedas a to samo pokazuje vecu bandoglavost od ocekivanog limita :hahaha::hahaha::rotf::rotf:

LOCK

Dakle razumeli smo se - TURCI U TURSKU!
Kad budeš imao predstavnika u skupštini onda dodji da palamudiš.
Antidemokrata glasao za vlast? Omanuo na listiću...
Pali u Tursku!
 

Dakle razumeli smo se - TURCI U TURSKU!
Kad budeš imao predstavnika u skupštini onda dodji da palamudiš.
Antidemokrata glasao za vlast? Omanuo na listiću...
Pali u Tursku!

Dobro dobro.........da li moramo da spamujemo temu,ako neces lepo da pricas necemo ni da pricamo.
Glasao sam za stranku koja je formirala vladu-to sam pisao i pre i posle izbora,ne razumem jel ti to toliko tesko da shvatis.:bye:
 
Dobro dobro.........da li moramo da spamujemo temu,ako neces lepo da pricas necemo ni da pricamo.
Glasao sam za stranku koja je formirala vladu-to sam pisao i pre i posle izbora,ne razumem jel ti to toliko tesko da shvatis.:bye:

A sad si razočaran glasač kom se više neće desiti ta greška?

:hahaha:

Umesto da ukažemo koje dileje glasaju po Srbiji moderator zaključava "Biser sa nacionalističkih foruma (noć bensendina)"

JEDNU OD NAJPOSEĆENIJIH TEMA JER PRIČA O GLUPOSTI ONIH KOJI GLASAJU!
DILEJE NAM ODREDJUJU SUDBINU???


 

A sad si razočaran glasač kom se više neće desiti ta greška?

:hahaha:

Umesto da ukažemo koje dileje glasaju po Srbiji moderator zaključava "Biser sa nacionalističkih foruma (noć bensendina)"

JEDNU OD NAJPOSEĆENIJIH TEMA JER PRIČA O GLUPOSTI ONIH KOJI GLASAJU!
DILEJE NAM ODREDJUJU SUDBINU???



Da li sam razocaran moja stvar-koliko ti je trebalo postova da skapiras :mrgreen:
bitno je da si ti u svakoj reci u postavci teme ispoljio opasnu glupost.(ne kazem da si glup)
A kako ste plakali za sps-om.......i ono -sta me briga neka radikali formiraju vladu :sad2:neka neka :sad2: eto im kad su zapeli :sad2::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
svi ste plakali ko klasicne picajzle :mrgreen:

Dakle tema noc bensedina je jedna od najglupljih tema ikada otvorenih na krstarici-da se razumemo ne sto nisam istog politickog misljenja kao postavljac iste iliti onih koji su je jedini odrzavali-nego sto u temi nista nije smesno a trebalo je tako da navodno ispadne......isto tako na temi NIKO nije pisao sem 2,3 nesrecnika koji pokusavaju da je veshtacki odrze u zivotu........ZNACI ja bih prekorio moderatore sto je odavno nisu poslali tamo gde joj je mesto.

Nema potrebe stvarno da se prica o validnosti glasaca u srbiji,jer kada bi se o tome otvorilo ozbiljnije pitanje i oduzelo pravo glasa svim nesrbima(manjinama) u srbiji demoNkratska gospoda ne bi presli cenzus,a da ne pricamo o diktaturi i nasilnom ostanku na vlasti...........dakle nemoj ti o glasacima jer si ovde dokazao extremnu glupost poistovecujuci stranku i nacionalnost.:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top