Tadić prodaje EPS Rusima i pravi od Srbije rusku guberniju!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.118
Ruska elektroprivreda kupuje EPS?
8. novembar 2008. | 13:02 | Izvor: B92, Enerdžiobzerver
Beograd -- Šest meseci traju tajni razgovori o privatizaciji Elektroprivrede Srbije sa predstavnicima ruske državne Elektroprivrede, nezvanično saznaje Enerdžiobzerver.

S ruske strane pregovorima neformalno rukovodi Anatolij Čubajs, ministar za privatizaciju Rusije u vreme Borisa Jeljcina. Prema izvorima Enerdžiobzervera, ruski partner je zainteresovan da postane vlasnik cele Elektroprivrede Srbije.

Izvor Enerdžiobzervera, koji je insistirao da ostane anoniman kaže da je to glavni razlog što kasni raspisivanje tendera za traženje strateških partnera sa kojima bi EPS zajednički gradio termo i hidro kapacitete.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=11&dd=08&nav_category=9&nav_id=327799

---------------------------------------------------

eto svi znate da ja volim rusiju i da sam proruski nastrojen ali sam protiv da se najvazniji resursi drzave a tu pre svega mislim na EPS prodaju bilo kome ukljucujuci i Rusima. Ali ocigledno da rezimu borisa tadica to nije bitno , ocigledno je da ce oni rasprodati i nas gradjane kao stoku, ako vise ne budu mogli sta da prodaju. jedino sto tadicevci znaju jeste da uzimaju kredite, da nas zaduzuju i da te pare trose. A kada kredite vise ne mogu da uzmu , onda daj prodaj sve na dobos....

katastrofa....
 
Podrska kosovu se placa....nisi valjda mislio da im je NIS dosta

nema ovo veze sa kosovom rusi nisu trazili EPS , vec ga demokrate NUDE NA TACNI jer su ostali bez para , dekintirani , pa daj da prodamo jos sta se prodati moze

JAT nece niko, BOR ni to nece niko i sta je ostalo jos da demokrate mogu da prodaju? Naravno EPS ! Sve ostalo su vec odavno rasprodali
 
Izgleda da ceo posao u ime Tadica vodi Bozidar Djelic

Božidar Đelić (Beograd, 1. april 1965) 1992-1993 in Russia as an advisor to Anatoly Chubais

Juzni_Vetar-1.jpg
 
Ako diktator Tadic proda EPS rusima ili bilo kome drugom , prvi interes novog vlasnika (a to je i ekonomski opravdano, ali sa NJIHOVE tacke gledista) bi bio: povratiti ulozeno, brzo i po svaku cenu.

to znaci da bi struja poskupela za 500% da novi vlasnik sto pre izvadi ulozeno naravno preko dzepova nas gradjana srbije

prodaja EPS-a bilo kome je ravno katastrofi i nacionalnoj izdaji

Tadic ce pre rasprodati celu drzavu i rasturiti je nego da prizna da je gresio vladajuci srbijom , i da mu je vreme da te greske plati odlaskom u opoziciju
 
Ako diktator Tadic proda EPS rusima ili bilo kome drugom , prvi interes novog vlasnika (a to je i ekonomski opravdano, ali sa NJIHOVE tacke gledista) bi bio: povratiti ulozeno, brzo i po svaku cenu.

to znaci da bi struja poskupela za 500% da novi vlasnik sto pre izvadi ulozeno naravno preko dzepova nas gradjana srbije

prodaja EPS-a bilo kome je ravno katastrofi

Misliš da se poskupljenja neće definisati ugovorom?
Ili si previše naivan ili previše ostrašćen, trećeg nema.
 

Back
Top