Može li Srbija biti gora banana država??

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Postoji li sfera zivota u koju nasi ministri nece gurati svoje ruzne face i ima li sanse da propuste priliku da organizuju sastanke i za najretardiranija pitanja, samo ako ce im to doneti jos koju sekundu u vestima??

21b3kfc.jpg


Дачић и Фајнс о снимању филма у Палати "Србија"

Заменик премијера и министар полиције Ивица Дачић разговарао је с познатим холивудским глумцем и режисером Ралфом Фајнсом о снимању филма у Београду.

После разговара, који је обављен иза "затворених врата" :dash::dash::dash: , познати холивудски редитељ разгледао је просторије у Палати "Србија", у којима би се снимале поједине сцене новог филма "Кориолан" који говори о животу познатог римског вође Гаја Марција Кориолана .

Пре разговора с Дачићем, Фајнс је кратко изјавио новинарима да се определио за Србију и поред других опција за снимање филма.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...+Фајнс+о+снимању+филма+у+Палати+"Србија".html
 
srbija nije banana drzava, nije bila ni u gorim vremenima

sto bi nas onda i to toliko i tako napadali, evo skoro 20 godina, da smo banana drzava, to obicno sredi ceta marinaca, ali srbija ne. pa jesu li slali i po nekoliko hiljada avijona na srbiju. na bananu, ma ajte.

mozda rezim asocira na neke proeu i pronato, tzv banana, drzavice i rezime, ali rezim je prolazan.

ne mora biti ovako
 
Ma zabole me sa kim je dačić pio kafu, ali primetan je očaj postavljača teme.

Bice ipak da ti projektujes neki svoj licni ocaj, verovatno uzrokovan problemima na poslu i cinjenicom da si u debeloj buli.
Sto se mene tice ja sam samo zgranut primitivizmom i provincijalizmom u najgorem smislu reci, nasih drzavnih organa, i blamiranjem pred svima koje neko cudo nanese ovim putem.
 
Bice ipak da ti projektujes neki svoj licni ocaj, verovatno uzrokovan problemima na poslu i cinjenicom da si u debeloj buli.
Sto se mene tice ja sam samo zgranut primitivizmom i provincijalizmom u najgorem smislu reci, nasih drzavnih organa, i blamiranjem pred svima koje neko cudo nanese ovim putem.

Ne sećam se nešto, da si se pod starim nick-om, zgražavao na isto:mrgreen:
Naprotiv:lol:
 

Back
Top