Obama ne odustaje od raketnog štita

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama obećao je predsedniku Poljske Lehu Kačinjskom da neće odustati od projekta da američki antiraketni štit bude razmešten u Poljskoj i Češkoj, saopšteno je iz kabineta poljskog predsednika.


Kako se navodi, Obama je noćas kratko telefonom razgovarao s predsednikom Kačinjskim i premijerom Donaldom Tuskom, kojima ja zahvalio na čestitkama posle izbora i uverio ih da Poljska ostaje strateški saveznik SAD u Evropi.
 
Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama obećao je predsedniku Poljske Lehu Kačinjskom da neće odustati od projekta da američki antiraketni štit bude razmešten u Poljskoj i Češkoj, saopšteno je iz kabineta poljskog predsednika.


Kako se navodi, Obama je noćas kratko telefonom razgovarao s predsednikom Kačinjskim i premijerom Donaldom Tuskom, kojima ja zahvalio na čestitkama posle izbora i uverio ih da Poljska ostaje strateški saveznik SAD u Evropi.

Lepo sam vam rekao, bilo ko da dođe na vlast, ništa nam dobro doneti neće... nego popite vi jedno Jelen pivo i oladite malo
 
Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama obećao je predsedniku Poljske Lehu Kačinjskom da neće odustati od projekta da američki antiraketni štit bude razmešten u Poljskoj i Češkoj, saopšteno je iz kabineta poljskog predsednika.


Kako se navodi, Obama je noćas kratko telefonom razgovarao s predsednikom Kačinjskim i premijerom Donaldom Tuskom, kojima ja zahvalio na čestitkama posle izbora i uverio ih da Poljska ostaje strateški saveznik SAD u Evropi.

blago poljacima
 
Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama obećao je predsedniku Poljske Lehu Kačinjskom da neće odustati od projekta da američki antiraketni štit bude razmešten u Poljskoj i Češkoj, saopšteno je iz kabineta poljskog predsednika.


Kako se navodi, Obama je noćas kratko telefonom razgovarao s predsednikom Kačinjskim i premijerom Donaldom Tuskom, kojima ja zahvalio na čestitkama posle izbora i uverio ih da Poljska ostaje strateški saveznik SAD u Evropi.

Pa obzirom kako su Poljaci prošli sa Rusima ne bi me čudilo da će pritisnuti dugme čim im ovi objasne gde je.
 
Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama obećao je predsedniku Poljske Lehu Kačinjskom da neće odustati od projekta da američki antiraketni štit bude razmešten u Poljskoj i Češkoj, saopšteno je iz kabineta poljskog predsednika.


Kako se navodi, Obama je noćas kratko telefonom razgovarao s predsednikom Kačinjskim i premijerom Donaldom Tuskom, kojima ja zahvalio na čestitkama posle izbora i uverio ih da Poljska ostaje strateški saveznik SAD u Evropi.

Tako i treba a ne da nam Rusi diriguju...

Evropa mora biti zasticena od pretnji kao sto je terorizam i ruski fanatizam-komunizam:)
 
predlazem da se umijes i ponovo procitas vest (i da razmislis da li stvarno toliko mrzis poljake) :D

ajoj... procitao sam ja dobro vest i prokomentarisovao sam je tako sto sam rekao da podrzavam da se Americki stit stacionira u Poljskoj i takodje sam rekao da Evropa mora da bude zasticena(samim tim i Poljska) od pretnji kao sto je terorizam i rusija...

sta tu nije jasno???
 
ajoj... procitao sam ja dobro vest i prokomentarisovao sam je tako sto sam rekao da podrzavam da se Americki stit stacionira u Poljskoj i takodje sam rekao da Evropa mora da bude zasticena(samim tim i Poljska) od pretnji kao sto je terorizam i rusija...

sta tu nije jasno???

Zašto je Rusija pretnja?
Kakvo to oružije imaju teroristi pa Americi treba antirakenti štit u Poljskoj?

Ovo meni nije jasno.
 
Tako i treba a ne da nam Rusi diriguju...

Evropa mora biti zasticena od pretnji kao sto je terorizam i ruski fanatizam-komunizam:)

Rusija nije komunisticka a verovatno je poslednja zemlja na svetu po fanatizmu........ispeci pa reci..........a slovenija je poznata kao nova mala podguzna muvica amerike.......ma kakve amerike negog njihovog portira :hahaha::hahaha:
 
ajoj... procitao sam ja dobro vest i prokomentarisovao sam je tako sto sam rekao da podrzavam da se Americki stit stacionira u Poljskoj i takodje sam rekao da Evropa mora da bude zasticena(samim tim i Poljska) od pretnji kao sto je terorizam i rusija...

sta tu nije jasno???

Nista posto rusija nikome ne preti a kamoli poljskoj........da rusija hoce nekome iz evrope da preti evrope ne bi bilo za jedno 5,6 sati...........ne mlati praznu slamu.
 
Zašto je Rusija pretnja?
Kakvo to oružije imaju teroristi pa Americi treba antirakenti štit u Poljskoj?

Ovo meni nije jasno.


sada cu da ti objasnim...

rusija je jedna zemlja koja predstavlja protiv tezu americi i svom zapadnom svetu tako da uvek postoji makar mala pretnja...

e sada nije to nista u poredjenu sa tim da neke zemlje kao sto je iran imaju nuklearke velikog dometa a da bi se recimo napao njujork iz tih zemlja raketa mora da prodje preko teritorija evropa (poljske,ceske...) jer joj je to najblizi put...

uzmi atlas i povuci pravu liniju od irana do nekih americkih gradova pa ce ti sve biti jasno
 
Poslednja izmena:
sada cu da ti objasnim...

rusija je jedna zemlja koja predstavlja protiv tezu americi i svom zapadnom svetu tako da uvek postoji makar mala pretnja...

e sada nije to nista u poredjenu sa tim da neke zemlje kao sto je iran imaju nuklearke velikog dometa a da bi se recimo napao njujork iz tih zemlja raketa mora da prodje preko teritorija evropa (poljske,ceske...) jer joj je to najblizi put...

uzmi atlas i povuci pravu liniju od irana do nekih americkih gradova pa ce ti sve biti jasno

Pa nesto ne vidim da bi ta raketa isla preko Poljske.
 

Back
Top