sta mislite o ovom napajanju?

Ne ocekuj mnogo od tog LC-a. Da bi kupio dobro napajanje moras da izdvojis mnogo vise novca. Za svog Corsaira HX620W dao sam 12,000 DIN (sada je malo jeftinije) i to je stvarno dobro napajanje, stavis tako nesto i vise uopste ne razmisljas o napajanju, kacis na njega sve sto ti se prohte bez razmisljanja.
 
Moj kum ima takvo napajanje, ja imam verziju sa ventilatorom od 14 cm (silent giant). Oba rade ok vec gotovo godinu dana. Ne znam sta te jos interesuje - mozda racunar na kojem radi Q6600, 8800GT, 2 GB RAM, 2 hard diska - jedan ata, jedan sata, DVD-RW...
 
Dakle ja imam LC power 6600 v 2.2 super silent( 600 W) i napajanje je odlicno. Kupio sam ga jer nazalost ANTEC ultra skupo napajanje od 450W nije moglo da mi tera masinu zbog slabih 12v grana (fabricki ,nije kvar bile su preopterecene) tako da mozes slobodno da ga uzmes. Inace masina je:
Gigabyte P965-DS3-maticna
C2D E 6600-procesor
2 x 1 Gb Kingston PC 800-Memorija
2 x rezaci
2 x Maxtor 160 Gb SATA II - Hardovi
Asus EAH4850 - Grafika
SoundBlaster X-Fi Xtreme Gamer- Zvucna
Antec NineHundred - Kuciste sa 5 ventilatora koje je pravilo problem sa Antecom
Logitech G15- Tastatura takodje pravila problem sa Antec napajanjem
Od kada sam stavio LC u kuciste sam jos dodao i 2 UV neonke , CM Sphere kuler na procesor , treci rezac i masina i dalje radi ko zmaj bez problema. Mozes da uzmes i Corsair ko Tex al ja mislim da mu je cena ultra naduvana ko i mom bivsem Antecu kada sam ga kupovao.

http://www.bench-market.com/forum/showthread.php?p=1614006#post1614006
 
Poslednja izmena:

Back
Top