Ona koju ste prepustili

Da li ste provalili da zene znaju biti jako gadne kad ih napalite i ne istorbate, pogotovo ako provali da ste je sve vreme zaje-bavali i da niste bili "primljeni" na nju, jer one su te koje vuku za nos, pa boze moj i nije bas lako kad musko iskulira?

Sta vam se desilo lose od tako napaljene zene, jel vas gadjala necim i pretila preko prijateljice?
el to ono kad zaboravis da iskljucis ringlu ?;) a da nije lako...nije...al nemoz' sve lako da bude...
 
Da li ste provalili da zene znaju biti jako gadne kad ih napalite i ne istorbate, pogotovo ako provali da ste je sve vreme zaje-bavali i da niste bili "primljeni" na nju, jer one su te koje vuku za nos, pa boze moj i nije bas lako kad musko iskulira?

Sta vam se desilo lose od tako napaljene zene, jel vas gadjala necim i pretila preko prijateljice?

Koje su ovo klinačke priče :neutral:
 
Da li ste provalili da zene znaju biti jako gadne kad ih napalite i ne istorbate, pogotovo ako provali da ste je sve vreme zaje-bavali i da niste bili "primljeni" na nju, jer one su te koje vuku za nos, pa boze moj i nije bas lako kad musko iskulira?

Sta vam se desilo lose od tako napaljene zene, jel vas gadjala necim i pretila preko prijateljice?

Desilo mi se par puta dok sam bio mlad i glup (sad više nisam mlad), ali nije bilo posledica jer su i one shvatile da nisam skapirao šta žele od mene. Samo su digle ruke i otišle kod nekih upotrebljivijih likova.
 
Au bre Sinnke, sve ti teme zaključali, jedino ova ostade u životu!
Neće ni ona dugo, kako stoje stvari. Cenzura, gušenje slobodnog izražavanja mišljenja...


Pa u fasizmu je to normalna pojava, cak sam se bas zapitao koji ku-rac zbilja tu vise dolazit kad moram pisati samo sto njima pase kao da sam u logoru i bicu ubijen ako kazem kontra.

Ma puca mi kita, ako moze moze ako ne ko ga fukenzi, ima jos mesta za druzenje. Ionako svi vole da im macak dodje.:D
 
Da li ste provalili da zene znaju biti jako gadne kad ih napalite i ne istorbate, pogotovo ako provali da ste je sve vreme zaje-bavali i da niste bili "primljeni" na nju, jer one su te koje vuku za nos, pa boze moj i nije bas lako kad musko iskulira?

Sta vam se desilo lose od tako napaljene zene, jel vas gadjala necim i pretila preko prijateljice?

zene mogu biti gadne i kad ih ne napalis
 

Back
Top