Истина о Томиној кући

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Истина о Томиној кући





4692.jpg
Репортери „Правде" посетили су кућу Томислава Николића, прецизно измерили квадратуру, проценили квалитет намештаја, уверили се да нема базена и рибњака, и отишли разочарани јер нису наишли на луксуз о коме су говорили његови политички опоненти
Воду узимамо из бунара, овде нема текуће воде да би могао да се прави рибњак
Уместо здања од 500 квадрата, сазнали смо да кућа има око 140 квадрата
Сваког викенда Тома је овде, обуче тренерку, обује патике и ради као и сви остали
Печемо ракију, и то добру, од јабуке, шљиве... Једном је и Драган Тодоровић био ту...




Šteta što nema na sajtu, ali pogedao sam danas novine, ima slika nekog šahta i komentar: za ovo su radikali mislili da je bazen:mrgreen::rotf:
 
Vidi , brate.........nije ni ovaj golubarnik za bacanje , od skromne grobarske plate......:think:

sam je grobarin rekao da od politike nije dobio nista, pa je za pretpostaviti da je kucica napravljena od lopatanja po kraljevackom groblju........:roll:

a za bazen.......:hahaha:..........radikali.......:hahaha:

sta zna svinja sta je dinja.:roll:...rece pametno narod..:hahaha:....narocito ako vodu vidi samo kada pada kisa.......:mrgreen:
 
Vidi , brate.........nije ni ovaj golubarnik za bacanje , od skromne grobarske plate......:think:

sam je grobarin rekao da od politike nije dobio nista, pa je za pretpostaviti da je kucica napravljena od lopatanja po kraljevackom groblju........:roll:

a za bazen.......:hahaha:..........radikali.......:hahaha:

sta zna svinja sta je dinja.:roll:...rece pametno narod..:hahaha:....narocito ako vodu vidi samo kada pada kisa.......:mrgreen:

Ma kakvi za bacanje, ima u štampanom izdanju jedno 15-20 slika: sve novo, koža, mozaik u kupatilu, kuhinja prva liga, na sve se mislilo:mrgreen:
Dobro, možda se malo pogurao sa onim kreditom od Intese, al' to naši drugari najbolje znaju, da ne zalazimo u detalje:lol:

A za bazen su im ga uterali :super:
 
То није кућа то је вила. Од чега је изградио? Од посланичке плате или од фотеље у погребном предузећу? Ускоро ће изјаве да ни он, попут Микија Мауса, није имао леба да једе. Лопурда...
 
То није кућа то је вила. Од чега је изградио? Од посланичке плате или од фотеље у погребном предузећу? Ускоро ће изјаве да ни он, попут Микија Мауса, није имао леба да једе. Лопурда...

Hoćeš da kažeš da su radikali tek sada videli njegovu kuću?
Ako su toliko pošteni kao što kažu mogli su da se požale i pre koju godinu ...
 
То није кућа то је вила. Од чега је изградио? Од посланичке плате или од фотеље у погребном предузећу? Ускоро ће изјаве да ни он, попут Микија Мауса, није имао леба да једе. Лопурда...
Tooooo drinjača, ROKAJ izdajnika:mrgreen:
Niste hteli da slušate kad smo vam govorili kakav je:lol:
 
Истина о Томиној кући





4692.jpg
Репортери „Правде" посетили су кућу Томислава Николића, прецизно измерили квадратуру, проценили квалитет намештаја, уверили се да нема базена и рибњака, и отишли разочарани јер нису наишли на луксуз о коме су говорили његови политички опоненти
Воду узимамо из бунара, овде нема текуће воде да би могао да се прави рибњак
Уместо здања од 500 квадрата, сазнали смо да кућа има око 140 квадрата
Сваког викенда Тома је овде, обуче тренерку, обује патике и ради као и сви остали
Печемо ракију, и то добру, од јабуке, шљиве... Једном је и Драган Тодоровић био ту...




Šteta što nema na sajtu, ali pogedao sam danas novine, ima slika nekog šahta i komentar: za ovo su radikali mislili da je bazen:mrgreen::rotf:

Pa rekoh ja da nema ni 200 a vi opalili ima milion :mrgreen:

ma toma zakopao bazen i na brzaka kada je zavrsio pozvao ove iz pravde :mrgreen:
 
То није кућа то је вила. Од чега је изградио? Од посланичке плате или од фотеље у погребном предузећу? Ускоро ће изјаве да ни он, попут Микија Мауса, није имао леба да једе. Лопурда...

Jaooo... Povraća mi se od ovih patriJota više... Koj' si ti čovek... Pa kad je ova kuća iznikla, pre mesec dana??? Što ga ranije nisi pljuvao, dok je bio u SRS? :hahaha:

Kolko ljudi padaju na demagogiju... ccc...
 

Back
Top