Dr. Vojina odbrana Kosova deo II

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Posto je promovisao svoju knjigu '' Odbrana Kosova '' cak do daleke bratske Rusije, sad je gore navedeni dobio i pojacanje ...

To za “Novosti” govori Vojislav Koštunica, predsednik DSS i bivši premijer, u nedelji u kojoj je svoju koaliciju sa Velimirom Ilićem pojačao Narodnom partijom Maje Gojković, i u kojoj je njegova stranka pokrenula inicijativu za opoziv srpske vlade u parlamentu.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=131704&datum=2008-11-07

Voja nastavlja svoju borbu....
 
Poslednja izmena:
animation4gf9.gif

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Да се томе смејеш... Не бих рекао.

Sad si već paranoik... :roll:
Na sličici ne piše da je iko proteran, ubijen, otet i sl.!

Sličica predstavlja političku satiru. Ona je parodija na reči "Kosovo je Srbija", koje su itakako daleko od istine. Na slici se ne ismevaju niti žrtve, niti sam gubitak Kosova, već, ISKLJUČIVO, laži i obmane onih političara koji Kosovo koriste kao političku propagandu!

Da li ti je sada jasno šta je na slici smešno? Da li ti je jasno da to nije nijedna žrtva, već Koštunica i njegove reči?!

Ako ti to nije jasno, zaobiđi me...
 
Република Србија jе умерено континентална држава која се налази у југоисточној Јевропи (Балканскo полуострво), излази на море кад је лето што је и чини прелепом дестинацијом за гледаоце Си Ен Ен-а. Србија је такође и Косово, кажу многи.
 
Sad si već paranoik... :roll:
Na sličici ne piše da je iko proteran, ubijen, otet i sl.!

Sličica predstavlja političku satiru. Ona je parodija na reči "Kosovo je Srbija", koje su itakako daleko od istine. Na slici se ne ismevaju niti žrtve, niti sam gubitak Kosova, već, ISKLJUČIVO, laži i obmane onih političara koji Kosovo koriste kao političku propagandu!

Da li ti je sada jasno šta je na slici smešno? Da li ti je jasno da to nije nijedna žrtva, već Koštunica i njegove reči?!

Ako ti to nije jasno, zaobiđi me...

Ама пацијенту, Космет није у УН, нема права да се оцепи, историјски не припада шиптарима, над добрим делом немају никакву контролу и не видим да је пропаганда борити се за правду... Али многе су заглупели :think:
 
Ама пацијенту, Космет није у УН, нема права да се оцепи, историјски не припада шиптарима, над добрим делом немају никакву контролу и не видим да је пропаганда борити се за правду... Али многе су заглупели :think:

A ima li Srbija kontrolu nad Kosovom?
 

Back
Top