Verujete li jos uvek u divne price?

Poruka
15.196
Ja ne.. Znate ono, dugo pricate telefonom, on vam pomogne da izadjete iz haosa, tu ste vi princeza a on iskusni hrabri vitez, smejete se zajedno, on vam cita misli, cvrkucete kad ste sa njim.. :super:U stanju ste da konverzirate satima.. nikad vam ije dosadno.. pomaze vam da objektivno sagledate neke situacije.. Uz sve to sjajno izgleda fizicki...:rumenko:
I kako biste reagovali?
Prihvatili to sa odusevljenjem , povukli bi ste se jer prosto ne verujete da moze biti bez
cuvenog ali pa pre razocarenja spasili zivu glavu?
Ili ste skeptik kao ja, pa bi trazili ali.. I ako ga ne pronadjete, poverovali biste?
Ja ne mogu, nekako ne verujem u bajke, mada on kaze da su moguce.. Da li mu verovati?:think::?::heart:
 
Ma ne, nego da se zapitas sta svejedno imas od toga i ako njega odbijes od sebe?
Da li ce ti biti bolje, da li ces se zbog toga bolje osjecati?
Sta ces i bez toga pronaci kad pogledas u sebe?

Ja mu i rekoh da je u tome problem.. da je to sve sjajno, ali da moram malo da odahnem, povratim se.. Da mi posle brodoloma treba pauza i da ne zelim da ga drzim u neizvesnosti, da ako zeli pocne neju drugu pricu.. on kaze da se bojim da mi bude lepo, da se plasim...:sad2:
 
Ko hoce da prezivi poslije brodoloma, mora da pliva, a ne da pauzira...!

pa nekako,bez rizika nema "profita"..ono jes fraza,al istinita..

Meni sad samo nije jasno zasto si otvorila temu i trazila sugestije, ako nijednu ne prihvatas i vec si resila da se zatvoris prema njemu?
Mislim, ne znam, mozda ja ne umem da citam, ali cini mi se da je tako.

Nda, bolje ziva kukavica, nego mrtav heroj...
Samo, ne zaboravi - i kukavice umiru!

Naravno da se treba boriti i ne odustajati zbog tamo nekog 'ali' koje i ne znas sta je zapravo...
Pa svako od nas ima neko 'ali'...

Ipak ima normalnih:ok:
 
Ja ne.. Znate ono, dugo pricate telefonom, on vam pomogne da izadjete iz haosa, tu ste vi princeza a on iskusni hrabri vitez, smejete se zajedno, on vam cita misli, cvrkucete kad ste sa njim.. :super:U stanju ste da konverzirate satima.. nikad vam ije dosadno.. pomaze vam da objektivno sagledate neke situacije.. Uz sve to sjajno izgleda fizicki...:rumenko:
I kako biste reagovali?
Prihvatili to sa odusevljenjem , povukli bi ste se jer prosto ne verujete da moze biti bez
cuvenog ali pa pre razocarenja spasili zivu glavu?
Ili ste skeptik kao ja, pa bi trazili ali.. I ako ga ne pronadjete, poverovali biste?
Ja ne mogu, nekako ne verujem u bajke, mada on kaze da su moguce.. Da li mu verovati?:think::?::heart:

ne razumem ovakav vid skepse. naravno da niko nije savrsen, ali kad vec sve stima sa vama, zasto praviti problem bez problema
 

Back
Top