Tadićev omiljeni novinar Bujošević novi glodur Politike

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.265
Politika postaje ponovo rezimski medij:

Beograd -- Novinar Dragan Bujošević imenovan je danas za glavnog i odgovornog urednika dnevnog lista Politika.

Bujošević je na taj položaj imenovan na telefonskoj sednici Skupštine osnivača preduzeća „Politika novine i magazini”, a izabran je kao jedan od četvorice kandidata koji su ušli u uži izbor.

===========

Bujosevic je inace jedan od najomiljenijih novinara Borisa Tadica, prosto je degutantno gledati intervjue Bujosevica sa Tadicem, koliko mu se ovaj pomenuti uvlaci u bulju, samo mu pertle vire... Sve u svemu, so long politika....
 
из данашње политике

Криза дрма Америком,
више није добро ником,
само они нису пали
што су кризу изазвали.
У Европи трпе кризу,
а она је нама близу,
код нас нико и не хаје,
код нас криза вечно траје.
Шта ли ће Обама
да мисли о нама?
Баш ме много дупе боли
да л’ нас мрзи, да л’ нас воли?
Изазивач светског рата
можда црни демократа?
Ил’ можда републиканац?
Свакако Американац.
Биће рата, нема мира
док не стигну до Сибира.
Преживелих биће
само теоретски,
овај рат је коначан,
последњи и светски.
На планети
без памети.
Библијско пророчанство,
нестаје човечанство.
Црне слутње, црна слика,
да прогласи победника
неће моћи нико,
нема нас толико.
Узалуд жеље у зиду плача,
зид пуца као да је од гипса,
на хоризонту четири јахача
знам да долази апокалипса.

Борисав, пион у туђој партији шаха, Ђорђевић.

Само њега да не дирају :super: :super: :super:
 
Beograd -- Novinar Dragan Bujošević imenovan je danas za glavnog i odgovornog urednika dnevnog lista Politika.
Очекивано је.
Дуго се шушка о њему на тој позицији.
Чуј ''политика'' постаје режимска....Тихи, све је режимско, као у време Милошевића....само што је Милошевић био мало дете у диктаторству за ове...сетимо се само, Милошевић НИКАД демонстрантима није судио, а ови хоће!
На тај начин чак у потпуности спречавају и јавни протест.

ТВ њихов, новине њихове, не смеш на улици да протествујеш јер постоји шанса да убаце своје и направе неред на митингу како би што више народа похапсили и осудили, а самим тим запретили осталима да се то не сме радити.

Али нека, тако нам и треба!
 
pa kao bivshi novinar...tj novinarka...nemam bash lepo misljenje o kolegi novopostavljenom gl.i odg. uredniku...ali se na celo svih medijskih kuca uglavnom i postavljaju takve koje covek moze etiketirati kao poslusnike...sta ste ocekivali..da ce da uredjuje neko ko ce dopustiti protok nerezemskih informacija..svasta..pa nismo mi to izmislili....to rade sve ,,,demokratske i nededemokratske zemlje.....glavni mediji su u vek u rukama jakih i mocnih
 
pa kao bivshi novinar...tj novinarka...nemam bash lepo misljenje o kolegi novopostavljenom gl.i odg. uredniku...ali se na celo svih medijskih kuca uglavnom i postavljaju takve koje covek moze etiketirati kao poslusnike...sta ste ocekivali..da ce da uredjuje neko ko ce dopustiti protok nerezemskih informacija..svasta..pa nismo mi to izmislili....to rade sve ,,,demokratske i nededemokratske zemlje.....glavni mediji su u vek u rukama jakih i mocnih

Bivsa novinarka????..............da nisi ti???:think:

Milorad Komrakov???:mrgreen:
 
Bivsa novinarka????..............da nisi ti???:think:

Milorad Komrakov???:mrgreen:

i da jesam Milorad Komrakov za tebe bih bila gospodin Komrakov
ali eto nisam
ali ocito da se tebi kao glavni kriterijum za dobre novinare pojavljuje velicina sisa..videla sam gore u nekom tvom postu..prema tome ne bi citao moje clanke i reportaze jer nisam dovoljno kvaliifikovana..mislim nemam peticu
 

Back
Top