Moj rođak sa sela

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Serija se već dve nedelje emituje na RTS-u 1 nedeljom od 8 pm, a niko da otvori temu, pa ko ajd da budem vredan (možda dobijem zlatan sat il moderatorku po izboru).
Dakle, zar je serija toliko loša da je niko ne gleda? Vasi utisci?
 
Serija je fenomenalna!
Ni nalik Seljacima, Onoj babi sto se ceslja i ostalim sa seljackom tematikom....
Zaista oskace po kvalitetu, i scenariju, i dijalozima
Mnogo mi se svodja
Cula sam nesto da je jedna nvo trazila da se zabrani emitovanje iste zbog navodne antihaske propagande. Da li mozete da verujete kakva cenzura?
P.S. U seriji se nigde ne pominje pojam haski
 
Serija je fenomenalna!
Ni nalik Seljacima, Onoj babi sto se ceslja i ostalim sa seljackom tematikom....
Zaista oskace po kvalitetu, i scenariju, i dijalozima
Mnogo mi se svodja
Cula sam nesto da je jedna nvo trazila da se zabrani emitovanje iste zbog navodne antihaske propagande. Da li mozete da verujete kakva cenzura?
P.S. U seriji se nigde ne pominje pojam haski

:klap: slazem se apsolutno.Serija odskace od klisea i stereotipa serija o selu(cak mislim da je urbanija od mnogih tzv.samoproklamovanih urbanih serija).Doduse,ovo sa generalima,ratnim zlocincima,me malo vuce na Rasinu "Sovinisticku farsu",ali dobro...:mrgreen: U pocetku sam bio skeptik priznajem,jer mi zaista idu na zivce sve te "seoske" serije,ali ovo je nesto drugo...Ovo je serija koju verovatno nece voleti sire narodne mase,jer u njoj nema tzv.prostog,da ne kazem seljackog humora(kao u Seljacima,Selu koje gori...(a nikako da izgori)) i selo je reprezentovano na jedan,po meni, pravi nacin,kao da neko prica pricu o svom zavicaju,korenima itd.,sa puno paznje,autenticnosti,ljubavi i bez prevelike patetike...Ova serija mozda i najbolje propagira i reprezentuje tu ideju o povratku na selo,krilaticu kojom se sve te ostale "seljacke" serije dice...Definitivno je Rasa Pavlovic jedan od nasih najboljih scenarista danasnjice i svaka mu cast,sto je u tako lepom paletom boja,oslikao i prikazao moj Kragujevac...P.S.Nemoj se previse obazirati na te price o cenzurama i Hagu...Tu pricu su verovatno servirale razne "nevladine" organizacije i one njihove,raspale baba-promoterke,za koje je zlocin i ona nalepnica SR,sto se lepi na automobile,tako da...Ne obracaj paznju i uzivaj u seriji;)
 
Ovo uopste nije serija ''o selu'', od serija tog tipa. Ovo je vrlo ozbiljna, dramska serija,a oni koji pljuju nek prvo pogledaju jednu epizodu ili se bar raspitaju ko je autor scenarija za seriju i kolika je njegova umetnicka reputacija....
 

Back
Top