Đelićeva ispovest: Nisam bre, imao 'leba da jedem!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.359
BEOGRAD, 07.11.2008

PRESS
EKSKLUZIVNA ŽIVOTNA ISPOVEST... Božidar Đelić, od đaka čistača do najbogatijeg ministra
NISAM, BRE, IMAO 'LEBA DA JEDEM!

Pre podne sam išao u školu, a uveče sa majkom Oliverom prao hodnike, usisavao stanove, ribao prozore... Ipak, uvek sam znao da ću uspeti!

Kompletan tekst možete pročitati sutra nakon 09 časova izjutra i u sutrašnjem izdanju dnevnog PRESS-a.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=50707&sectionId=37

---------------------------------------------------------


A onda je doso kod tetke u Beograd bez igde icega, legao na kauc, pokrao milione i postao uspesan

Bas lepa ispovest, lep i lagan put od mucnog siromastva do zvezda....
 
nema jos tek sutra u 9 ... :sad2:

Sutra cemo da placemo onda.
Stvarno sramota, umesto da kazemo coveku "Bravo majstore, najbolji si! Napred Bozooooo!", mi ovako ga ostavismo neshvacenog, jadnog, napacenog, a koliko je samo za zemlju Srbiju dao, a ostao sirotan, da nije dobrih ljudi ko zna gde bi i kako zavrsio, ali mi nezahvalnici ni da njegovu zivotnu pricu saslusamo kako treba. Sramota!
 
BEOGRAD, 07.11.2008

PRESS
EKSKLUZIVNA ŽIVOTNA ISPOVEST... Božidar Đelić, od đaka čistača do najbogatijeg ministra
NISAM, BRE, IMAO 'LEBA DA JEDEM!

Pre podne sam išao u školu, a uveče sa majkom Oliverom prao hodnike, usisavao stanove, ribao prozore... Ipak, uvek sam znao da ću uspeti!

Kompletan tekst možete pročitati sutra nakon 09 časova izjutra i u sutrašnjem izdanju dnevnog PRESS-a.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=50707&sectionId=37

---------------------------------------------------------


A onda je doso kod tetke u Beograd bez igde icega, legao na kauc, pokrao milione i postao uspesan

Bas lepa ispovest, lep i lagan put od mucnog siromastva do zvezda....

Stani pa sto je onda prao prozore kada je znao da ce uspeti........u cemu.......da ih opere do kraja :dash:

svi kad se nakradu odavnoo su znali da ce uspeti,da im je to sudjeno,da ih prati neka zvezda vodilja,da su posebni id.............
 

Back
Top