Kakve zene volite?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ja volim one koje su jednostavne i nose tange koje su jeftine, one koje su svesne svog izgleda i vole sto su zene i tako se ponasaju, koje vole da su muski dominantni, koje daju da im se svrsi u picu kad god to muskarac pozeli i tako.
A ne volim one koje recimo imaju pirsing, a kad joj predlozis lupkanje kitom po licu ili guzi na to misli da si lud.

Da, volim zene koje vole i cene kod muskarca velika jaja.:lol: salio sam se za velika jaja, ali jucer sam video svoja jaja kad sam se kupao u hotelu jer tamo ima veliko ogledalo i stvarno su velika i neka su, jos bolje.
 
svaka je zena posebna pesmica, svaka ima neki kvalitet koji treba voleti, volim sve zzene sa njima samo treba umeti komunicirati, ali recept je prost samo im pruzis ljubav i nista im drugo vise nije vazno, veliki ljubac za sve zene:heart::heart::heart:
 
svaka je zena posebna pesmica, svaka ima neki kvalitet koji treba voleti, volim sve zzene sa njima samo treba umeti komunicirati, ali recept je prost samo im pruzis ljubav i nista im drugo vise nije vazno, veliki ljubac za sve zene:heart::heart::heart:

Puno je njih dobilo ljubav a otisle putem kesha, pusti ti to. Inace tu govorim o onome sto te pali kod njih, ne to drzanje za ruke i branje tudjeg cveca da bi eventualno torbao za koji dan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top