"Ноћ демократског оргазма на Б92"!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iraklije

Aktivan član
Poruka
1.636
Cestitke Amerikancima na istorijskim izborima!
(Poster, 5. novembar 2008 05:13)

Bravo Obama. Pokazao si da ce America posle 30 godina postati ono sto je nekada bila. Najveca demokratija na svetu, a ne siledzija koji bombama resava stvari.
(Krivokapic, 5. novembar 2008 05:12)


Bravo Africki prince, Srbija je nocas bila uz tebe, ti ces nastaviti onim putem na kome je bio i jedan covek pre cetrdeset pet godina kada su ga zaustavili oni koji su zabranjivali slobodu, sada je stafeta koja treba da upali plamen slobode u citavom svetu u tvojim rukama, zato napred africki prince bez straha sa osmehom kako ti umes u pobedu za ceo svet, za sve ljude koji zele samo mir i srecu na ovoj planeti.
(Darko, 5. novembar 2008 05:32)


Cestitam predsedniku Obami na velicanstvenoj pobedi i americkom narodu na mudroj odluci. Svet je upravo postao bolje mesto!
(YES, WE CAN!, 5. novembar 2008 05:39)


Čestitke novom predsedniku
(Sloven, 5. novembar 2008 06:10)

Sad je 11:13 pm CST ovde u Kanadi i Obama drzi govor i ja verujem da cela Amerika i Kanada ovo gledaju i ja cu zapamtiti trenutak i mesto kad sam cuo vest da je Obama pobedio .

Kamo srece da politicari u Srbiji barem 5% razmisljaju kao Obama. Pogledajte i poslusajte njegov govor rec po rec, recenicu po recenicu !
(Aleksandar, 5. novembar 2008 06:15)

Bravo Barače, ovo je dobra vest za čitav svet pa i Srbiju. Buš i njegove pudle su crni oblak nad čitavim svetom i siguran sam da će sutra ceo svet disati lakše.
(Mladen Simić, 5. novembar 2008 06:44)

Istorijska pobjeda! Za Ameriku ima jos nade.
(Petar, 5. novembar 2008 06:48)

Ne mogu da opisem kolko je ovo divno. Posle 8 groznih godina, Amerika ce ponovo biti nesto pozitivno u svetu. Jeste da smo jos uvek u kapitalizmu ali bar smo sad izabrali malo vise pravdan i fer vrstu kapitalizma. Nema kraja tome sto sad Demokrati ce moci raditi za Ameriku i za Svet. Hvala Predsednice Obama za vasu dedikaciju poboljsanje zivota svih ljudi.

Samo kazite "President Barack Obama"!!! Jel mozete da verujete! Divno. :-)
(Marko, 5. novembar 2008 07:04)

Pravda pobedjuje! Amerika slavi. Svi slavimo!
(sanja, 5. novembar 2008 07:10)


Gospodin Obama me sa svojom energijom,harizmom, pamecu, lepotom i stasom podseca na pokojnog premijera Zorana Djindjica.
Narodu Amerike cestitam izbor predsednika kojim ce, siguran sam moci da se ponose.
Kao sto se i ja ponosim svojim pokojnim premijerom.
(Pedja, 5. novembar 2008 17:48)

Istorija se desila pred nasim ocima! Da li je potrebno jos dokaza da su SAD najvelicanstvenija drzava na svetu? Cestitke Amerikancima na izboru novog predsednika! Bravo Obama!!!!!!!
(Aleksandra de La Falaise, 5. novembar 2008 16:43)


WOW, ovo je neverovatno... Kao u bajci, zar ne? Svaka cast Amerima... Sve cestitke predsedniku Obami.
(Marko, 5. novembar 2008 16:12)

Yes, you can! Cestitam na pobedi Obame. Posle celog leta provedenog u USA, znam koliko su ljudi srecni njegovom pobedom. Velika pobeda demokratije. Nadam se da ce Amerika da se vrati na pravi put i da bude i dalje obecana zemlja
(student, 5. novembar 2008 11:16)

Slobodni svet najzad ima dostojnog lidera.
(amstel, 5. novembar 2008 11:12)


Danas sam sretan, danas je divan dan. Danas vjerujem da je sve moguce - Yes we can!
(etar, 5. novembar 2008 10:31)


Jos jedna pobeda demokrata u svetu. Sada imamo demokratu u Beogradu, demokratu u Srbiji i demokratu u Americi. Samo napred.
(Aleksandar, 5. novembar 2008 10:14)


Cestitam nasem novom predsedniku.
(Arian Zeka (Prishtina), 5. novembar 2008 09:21)


Bravo Majstore! Cestitamo i zelimo ti da napravis prekretnicu i vodis Ameriku bez umesanosti u rat, sto se nije desilo posle Drugog Svetskog Rata. Nadamo se da ce "mali" covek ponovo dobiti sansu umesto ta ga smlati globalizacija.
Srecno!
(Ratko Jevtovic, 5. novembar 2008 07:54)


Dobro jutro demokratijo, divan dan!!!
(Juka, 5. novembar 2008 07:12)

Pravda pobedjuje! Amerika slavi. Svi slavimo!
(sanja, 5. novembar 2008 07:10)
 
Poslednja izmena:
Bravo Africki prince, Srbija je nocas bila uz tebe, ti ces nastaviti onim putem na kome je bio i jedan covek pre cetrdeset pet godina kada su ga zaustavili oni koji su zabranjivali slobodu, sada je stafeta koja treba da upali plamen slobode u citavom svetu u tvojim rukama, zato napred africki prince bez straha sa osmehom kako ti umes u pobedu za ceo svet, za sve ljude koji zele samo mir i srecu na ovoj planeti.
(Darko, 5. novembar 2008 05:32)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Bravo Africki prince, Srbija je nocas bila uz tebe, ti ces nastaviti onim putem na kome je bio i jedan covek pre cetrdeset pet godina kada su ga zaustavili oni koji su zabranjivali slobodu, sada je stafeta koja treba da upali plamen slobode u citavom svetu u tvojim rukama, zato napred africki prince bez straha sa osmehom kako ti umes u pobedu za ceo svet, za sve ljude koji zele samo mir i srecu na ovoj planeti.
(Darko, 5. novembar 2008 05:32)
:rotf: :rotf: :rotf:

trebao si da napravis i anketu sa navedenim pacijentima - npr. ovaj darko bi mogao da bude - pacijent princeza :)
 
a sto me briga i za obamu i za ameriku kad se nista bitno nece promeniti u svetu a posebno ne u odnosu prema srbiji :confused: predsednik usa je licnost koja sluzi da lepo izgleda i da tupi i trtlja malo o stvarima koje uglavnom ni ne poznaje,ko da se ne zna da iza njih stoji industrija i novac :confused:

zao mi sirotih amerikanaca,oni se izgleda stvarno primili ko penzija na promene i celu tu pricu.
 
kako je lepo videti opet nadu u ocima amerikanaca - zavidim im na neki nacin. podsetilo me na dolazak djindjica na vlast u srbiji. zelja da se stvari pokrenu i promene u zajednickoj borbi. u baraku obami oseca se poetska i liderska snaga, koja ce pokrenuti ameriku, nadam se. samo da se nade amerikanca ne izjalove kao sto se to desilo u srbiji. zavidim im sto bar u ovom trenutku imaju coveka koji obecava. u srbiji takvih nema, na zalost.
(gordana t, 5. novembar 2008 06:36)

ovo mora da je neki rodjak od raleta74:hahaha::hahaha:

a ovo je vrh:

Cestitam nasem novom predsedniku.
(Arian Zeka (Prishtina), 5. novembar 2008 09:21)

:hahaha:

a evo ga filozofi i politichki rpomislilac:

Amerika je pokazala da je najdemokratskija drzava u svetu da je njen narod naj kosmopolitskiji u svetu. Nema veze sto je Obama muslimanskog porekla ili je afroamerikanac za njega je glasala Amerika. Sada neka dobro razmisle svi oni koji kazu suprotno. Neka razmisli i dvolicna demokratska javnost u Srbiji koja sada moze da uvidi sta znaci da budes pravi demokrata a ne hipokrit.
(Oltine, 5. novembar 2008 09:29)


demokratska internacionala:

Jos jedna pobeda demokrata u svetu. Sada imamo demokratu u Beogradu, demokratu u Srbiji i demokratu u Americi. Samo napred.
(Aleksandar, 5. novembar 2008 10:14)


Danas sam sretan, danas je divan dan. Danas vjerujem da je sve moguce - Yes we can!
(etar, 5. novembar 2008 10:31)

evo jednog nadahnutog komentara,moja psolutni favorit:super:

ovo je veoma vazan korak za ameriku! ...ovo je nesto potpuno novo u istoriji amerike.
zanemarimo za trenutak spoljnu politiku, jeste da to nas najvise zanima i dotice, ali posmatrajte sliku "izdaleka": ovo je u istoriji amerike prvi crni predsednik! da li je moguce da je amerika konacno toliko sazrela i usla u vode tolerancije, da li je moguce da je bela amerika konacno savladala patoloski strah od crnog coveka? iako je bilo veoma tesko za poverovati da ce ishod biti takav, ipak se desilo! i svaka mu cast!
mozda ce jednog dana u celome svetu patoloski strahovi biti prevazidjeni. mozda ce i kod nas jednog dana sav narod u drzavi ziveti u miru i toleranciji, bez mrznji i predrasuda. ne znam... iskreno receno, ne verujem. americi je trebalo preko 500 godina da se razvije i stavi coveka iz "manjine" sebi na vlast. nekako mislim da srbiji treba jos toliko da bi razvila taj osecaj tolerancije za manjinama. mrznja je uvde ukorenjivana veoma dugo i ne da se tek tako iskoreniti, na zalost...
ko zna. kao sto jedan rece: "cuda su moguca". zivecemo u nadi do tog trenutka cuda! a do tada, sve po starom.
nadajmo se da Obama nece toliko izigravati svetskog policajca kao njegovi prethodnici, nadajmo se da ce uvideti da treba pustiti svakoga da resava svoje probleme, a ne gurati se tamo gde mu nije mesto. nadajmo se da nije jedan od onih koji bi radije da uci na svojim greskama nego na tudjim. Bus je na tome apsolvirao do sada.
(Kriticar, 5. novembar 2008 11:21)

pravni tumach:

Ono sto je najvaznije je da Barak Obama ima kapacitet i legitimitet da postane svetski lider a ne samo lider SAD. On ima znatno vecu podrsku van SAD. Biti lider sveta nije stvar institucija vec legitimiteta.
(Bojan Jankovic, 5. novembar 2008 14:38)



Istorija se desila pred nasim ocima! Da li je potrebno jos dokaza da su SAD najvelicanstvenija drzava na svetu? Cestitke Amerikancima na izboru novog predsednika! Bravo Obama!!!!!!!
(Aleksandra de La Falaise, 5. novembar 2008 16:43)

josh jedan Djiki fan:

Gospodin Obama me sa svojom energijom,harizmom, pamecu, lepotom i stasom podseca na pokojnog premijera Zorana Djindjica.
Narodu Amerike cestitam izbor predsednika kojim ce, siguran sam moci da se ponose.
Kao sto se i ja ponosim svojim pokojnim premijerom.
(Pedja, 5. novembar 2008 17:48)

samo ne znam da li se ponosi time shto je pokojan ili shto je bio premijer?:hahaha::hahaha:

i za kraj:

Barače Obama ti budi sa nama !
(Milos86, 5. novembar 2008 18:43)
 
Evo vam prilike da se osvetite za Noć bensedina. :lol:

Није ово никаква освета госпођо, већ само један показатељ, колико смо глуп народ, и то не само у овом случају, већ и у претходном, на који се Ви позивате.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top