koji je znak najboli u krevetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa iz iskustva devojke koje imaju veneru u skorpiji su nimfice...e sad to neznaci da su dobre, nego da im nikad nije dosta...neke su sebicne pa samo hoce da uzimaju a malo da daju...mada u principu venera u skopriji daje osobe koje stalno misle na sex i to im je glavna pokretacka stvar u zivotu, doduse valjda je i svima po Frojdu...
inace opasna je kominacija vatreni znak s venerom u skorpiji, tipa strelac!
naravno i mars daje dosta sexualne energije ako je na pravom mestu i dobrim askeptima...
elem venera je najbitnija...
a sto se tice toga kakav sex voli neko to se gleda u kojim znakovima se nalazi 8ma kuca, recimo ako je u Ovnu, znaci grublji nagli sex, ako je u raku, nezna romanticna predigra, ako je u devici obavezno mora sve po redosledu...itd...
 
DEFINITIVNO SKORPIJE...salim se,mislim da se to tek tako ne moze da oceni po horoskopu sve zavisi koja dva znaka su skupa ako su dve skorpije leleeeeee to je vec aktiviranje vulkana,kazem sve zavisi koji su znakovi skupa...to je bar moje iskustvo mozda gresim
 
RAK:
pa iz iskustva devojke koje imaju veneru u skorpiji su nimfice...e sad to neznaci da su dobre, nego da im nikad nije dosta...neke su sebicne pa samo hoce da uzimaju a malo da daju...mada u principu venera u skopriji daje osobe koje stalno misle na sex i to im je glavna pokretacka stvar u zivotu, doduse valjda je i svima po Frojdu...
inace opasna je kominacija vatreni znak s venerom u skorpiji, tipa strelac!
naravno i mars daje dosta sexualne energije ako je na pravom mestu i dobrim askeptima...
elem venera je najbitnija...
a sto se tice toga kakav sex voli neko to se gleda u kojim znakovima se nalazi 8ma kuca, recimo ako je u Ovnu, znaci grublji nagli sex, ako je u raku, nezna romanticna predigra, ako je u devici obavezno mora sve po redosledu...itd...


Znas li kakav je neko kome je Lav u Veneri(18stepeni)????
 
RAK:
pa iz iskustva devojke koje imaju veneru u skorpiji su nimfice...e sad to neznaci da su dobre, nego da im nikad nije dosta...neke su sebicne pa samo hoce da uzimaju a malo da daju...mada u principu venera u skopriji daje osobe koje stalno misle na sex i to im je glavna pokretacka stvar u zivotu, doduse valjda je i svima po Frojdu...
inace opasna je kominacija vatreni znak s venerom u skorpiji, tipa strelac!
naravno i mars daje dosta sexualne energije ako je na pravom mestu i dobrim askeptima...
elem venera je najbitnija...
a sto se tice toga kakav sex voli neko to se gleda u kojim znakovima se nalazi 8ma kuca, recimo ako je u Ovnu, znaci grublji nagli sex, ako je u raku, nezna romanticna predigra, ako je u devici obavezno mora sve po redosledu...itd...
A sta ako je ona jarac u horoskopu,podznak vodolija,mesec u ribama(1.kuca),sunce u jarcu(10.kuca) i venera u jarcu(11.kuca)?Molim te odgovori mi,opasno mi se svidja jedna takva devojka,a ja nemam pojma sta to znaci...
 
[/quote]A sta ako je ona jarac u horoskopu,podznak vodolija,mesec u ribama(1.kuca),sunce u jarcu(10.kuca) i venera u jarcu(11.kuca)?Molim te odgovori mi,opasno mi se svidja jedna takva devojka,a ja nemam pojma sta to znaci...[/quote]

XOPPOCKOP je za slabe i dokone, a da ne pricham da je u suprotnosti sa Hri$canstvom!!!

zato..

Hare Najte, Hare Najte
Najte Najte, Najte Hare
Hare Forum, Hare Krstarica
Krstarica Krstarica, Forum Forum :D :D

BTW.. Dewitza, podznak $korpya... wozdraw
 
A sta ako je ona jarac u horoskopu,podznak vodolija,mesec u ribama(1.kuca),sunce u jarcu(10.kuca) i venera u jarcu(11.kuca)?Molim te odgovori mi,opasno mi se svidja jedna takva devojka,a ja nemam pojma sta to znaci...[/quote]

XOPPOCKOP je za slabe i dokone, a da ne pricham da je u suprotnosti sa Hri$canstvom!!!

zato..

Hare Najte, Hare Najte
Najte Najte, Najte Hare
Hare Forum, Hare Krstarica
A sta se to desilo sa narodom, odjednom su svi veliki hriscani... Sto niste i pre to bili? Bas me interesuje ko vas je hriscanski vaspitao? Roditelji komunjare? :wink:
Krstarica Krstarica, Forum Forum :D :D

BTW.. Dewitza, podznak $korpya... wozdraw[/quote]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top