Problem sa Internet explorerom (Web page expired)

marijano

Početnik
Poruka
7
Ovu temu sam zapoceo na forumu "Programiranje" pa su mi preporucili da je prenesem ovde jer ste vi kompetentniji.:) Evo u cemu je problem.

Pojavio mi se problem kod IE. Kad dodjem na rezultate pretrage, pa onda izaberem jedan oglas i pogledam detalje, pa se vratim na BACK pojavi mi se objasnjenje kako mi je istekla strana, a kad pritegnem jos jednom BACK vrati me na formu pretrage. Kako da ispravim ovaj problem?

Tj. Kad pritegnem prvi put BACK treba da me vrati na rezultate pretrage umesto da kaze da je stranica istekla.


U pitanju je sajt http://www.xxloglasi.com

Radi se SAMO O INTERNET EXPLORER-u.
Vrlo rado bih vam postavio direktan link ka stranici sa rezultatima pretrage, ali na taj nacin ne biste mogli da vidite sta je problem.
 
Ljudi sta vam je, pa to je uobicajena poruka u slucaju kada se vracas na stranicu ciji je sadrzaj dinamicki... to jest IE te upozorava da bi sadrzaj na koji se vracas sa BACK mogao biti promenjen u medjuvremenu i da uradis refresh, kako bi video "SVEZE" rezultate.

Ako se ne varam poruka je sledeca:

Warning: Page has Expired The page you requested was created using information you submitted in a form. This page is no longer available. As a security precaution, Internet Explorer does not automatically resubmit your information for you.

To resubmit your information and view this Web page, click the Refresh button.
 
Znam ja da tako radi IE, ali imam problem jer kad se sa detalja oglasa pritegne dugme Back da mi tu stranicu sa greskom, a kad pritegnem jos jedan Back vrati me na stranicu sa pretragom tj preskoci stranicu sa rezultatima pretrage pa korisnik mora ponovo da unosi iste podatke i da pretrazuje kako bi pogledao sledeci oglas.
Ima li neko resenje da se ovo izbegne.
Ps kod nekih konkurenata sam video da to moze da funkcionise, ali ne znam kako. Nacuo sam da je nesto u Header-u
 

Back
Top