vojska

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne, i nije nimalo smesno, neznam dali bi tebi bilo ,kad bi ti dosao ranen u zemlju koju branis a posle svega nemas stan, platu, i jos im onavljas njihove rupe
 
izvini na ovim grskama ,ali toliko sam ljuta da verovatno ,nisam primetila.a vojska,narocito VUDEDINJE je odlucilo da sv e rasproda
pa nas sad pale teraju traze novce i slicno..........
 
Evo ja cu da dodam nesto.

Danas je Ivica Dacic doleteo helikopterom na Batajnicu (sat voznje helikopterom kosta preko 2 some oira). I sve to da bi malko paradirao pred SAJ-ovcima kojima je kupio desantni camac vredan preko 4 miliona evra!

Bezobrazluk, rasipnistvo i lopovluk!
 
Poslednja izmena:
e vidis to nazalost, sve ce nas kostati, zar niko nema hrabrosti da nesto ucini, ja znam , prvo cu sutra pozvati novinare da snime ovaj sportski centar gde nas drze ko zivotinje..........a posle nadam se da cu uspeti i nekome da dokazem koliko je nedela napravio
 
e vidis to nazalost, sve ce nas kostati, zar niko nema hrabrosti da nesto ucini, ja znam , prvo cu sutra pozvati novinare da snime ovaj sportski centar gde nas drze ko zivotinje..........a posle nadam se da cu uspeti i nekome da dokazem koliko je nedela napravio

..evo snajka..jes mozda ti ovo na videomotorolu..

 

muz mi je ranjen i svedno mislim do dana danasnjeg verovao je u svoju zakletvu,ali ovi LOPOVI samo cekaju da nas se na neki KAO NESRETAN SLUCAJ RES,verovatno ste negde citali ili culi da je gorio SRC,nadam se da ce neko jos to procitati VOJSKA JE ZLO :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ako je to ,sto sam navela,onda nam to lepo kazi,mi ne volimo ovde na politici puno filozofije...........a uglavnom oma i provalimo,u kom grmu lezi zeci,tako da ..........:rtfm:
 
muz mi je ranjen i svedno mislim do dana danasnjeg verovao je u svoju zakletvu,ali ovi LOPOVI samo cekaju da nas se na neki KAO NESRETAN SLUCAJ RES,verovatno ste negde citali ili culi da je gorio SRC,nadam se da ce neko jos to procitati VOJSKA JE ZLO :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
..ok ja mislio da si ti ranjena..ok..ok..sorry...dobro on..to je normalno.....ak je ranjen na bojistu..znaci..od metka ..kak bi mi rekli ...čistokrvno ranjavanje..pa trebalo bi da dobije mirovinu..invalidninu..ako je 100% nesposoban za rad i 1grupa..onda cak i dodatno osoblje..za pripomoc..ako si ti nezaposlena moze i ti da dobijes taj posao..tako da sve ostaje u krugu familije..auto..svake 4 godine i to prilagodjen za potrebe invalida ..stan u zgradi koja je prilagodjena invalidima ..ili da se prilagodfi prilaz toj zgradi....a jel on bio dobrovoljac ili mobilisan...
 
Poslednja izmena:
Jel ti to hoces da nas ubedis da nam ne treba vojska,ili je tema nesto drugo.........haj,sad se saberi,pa iz pocetka

ok, neznam dali dreba tebi takva vojska ,ja sam htela temu da postavim kako nama koji smo dosli iz drugih drzava ta vojska necini nista dobro ,nego nas jos i pravi lude, zele da nas proteraju i da se osecamo krivima, ZASTO:?:zato sto su nam muzevi ratovali i ginuli,bili ranjavani...........dali sam bar malo jasnija
 
Ako sam dobro razumela tvoju porodicu su isterali iz "nuznog smestaja" i sad ne zele da rese vas problem nego da se sami snalazite kako znate i umete?:rtfm:
U tom slucaju,zao mi je ali mislim da ne treba optuzivati vojsku kao instiuciju kao da je ona neko nuzno zlo u drzavi.Stambeno zbrinjavanje vojnih lica i njihovih porodica je problem kojim je svaki ministar vojni do sada sakupljao poene,i to negativne.
Ako pricas o necemu drugom e ***:eek:
 
..ok ja mislio da si ti ranjena..ok..ok..sorry...dobro on..to je normalno.....ak je ranjen na bojistu..znaci..od metka ..kak bi mi rekli ...čistokrvno ranjavanje..pa trebalo bi da dobije mirovinu..invalidninu..ako je 100% nesposoban za rad i 1grupa..onda cak i dodatno osoblje..za pripomoc..ako si ti nezaposlena moze i ti da dobijes taj posao..tako da sve ostaje u krugu familije..auto..svake 4 godine i to prilagodjen za potrebe invalida ..stan u zgradi koja je prilagodjena invalidima ..ili da se prilagodfi prilaz toj zgradi....a jel on bio dobrovoljac ili mobilisan...

oficir, i ti ocigledno neznas sta se desava sa vojskom,strpali su nas u sume i sad nas progone ko divljac.............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top