Noc u hotelu

ilona

Primećen član
Poruka
761
Dakle,situacija je sledeca:
-Treba da provedem noc u hotelu sa deckom sa kojim sam duze vreme u vezi
-Razlog (znam da vas to uvek interesuje)je taj sto smo trenutno zbog posla/fakulteta dosta udaljeni pa cemo se naci u mestu koje je negde na sredini puta izmedju mog i njegovog trenutnog boravista,kako bismo ustedeli vreme jedno drugom
-Problem: meni hoteli deluju tako hladno
-Pitanje: sta preduzeti da se napravi dobra romanticna atmosfera u hotelskoj sobi, da se stvori neka prisnost i toplota koju hotelske sobe nemaju, sta biste vi poneli i upotrebili-svece,pice...?
Hvala!
 
ilona:
Dakle,situacija je sledeca:
-Treba da provedem noc u hotelu sa deckom sa kojim sam duze vreme u vezi
-Razlog (znam da vas to uvek interesuje)je taj sto smo trenutno zbog posla/fakulteta dosta udaljeni pa cemo se naci u mestu koje je negde na sredini puta izmedju mog i njegovog trenutnog boravista,kako bismo ustedeli vreme jedno drugom
-Problem: meni hoteli deluju tako hladno
-Pitanje: sta preduzeti da se napravi dobra romanticna atmosfera u hotelskoj sobi, da se stvori neka prisnost i toplota koju hotelske sobe nemaju, sta biste vi poneli i upotrebili-svece,pice...?
Hvala!
Hej opusti se i uživaj na njemu :P

Nije nikakav problem u hotelskoj sobi. Čak će vam biti zanimljivo. Veruj mi ništa više vam ne treba od vas samih.
 
Ilonka ,Ilonka :oops: jel ti to onaj dečko kog si varala devet mjeseci sa njegovim bratom od strica dok je ovaj u isto vrijeme (kao u latino sapunici) bio sa tvojom sestrom od ujaka :?:
ili je možda baš to brat od stica (ne tvoj ,nadam se) ili možda neki novi lik u tvojoj privatnoj seriji :wink:
 
mr. I:
Ilonka ,Ilonka :oops: jel ti to onaj dečko kog si varala devet mjeseci sa njegovim bratom od strica dok je ovaj u isto vrijeme (kao u latino sapunici) bio sa tvojom sestrom od ujaka :?:
ili je možda baš to brat od stica (ne tvoj ,nadam se) ili možda neki novi lik u tvojoj privatnoj seriji :wink:
WTF?
 
Sama cinjenica da ste u HOTELU a ne u KOLIMA je dovoljno rpmantican i ne deluje hladno,ponesi ako hoces vino i dve case ili cak sampanjac i jagode sasvim dovoljno 8)
 
kladim se da ce to biti neki hotel pored auto-puta, Resava ili Morava, ili tako nesto :)
Nema sanse da bude romanticno, kad ti pacov skoci na krevet usred opstenja sa tvojim dragim ahahahaaa
Pozdrav apotekarima, bas su mi slatki, vole se :))
 
iiiii:
kladim se da ce to biti neki hotel pored auto-puta, Resava ili Morava, ili tako nesto :)
Nema sanse da bude romanticno, kad ti pacov skoci na krevet usred opstenja sa tvojim dragim ahahahaaa
Pozdrav apotekarima, bas su mi slatki, vole se :))

A sto nema sanse??? Pa ima i zoofila... moze pacov da im se pridruzi ;)
 
Slažem se sa Ellom mislim da trebate napraviti sebi ugođaj i nemoj da razmišlaj da si u hotelu već se opusti i uživaj. :wink: Pošto želiš da bude romantično,kupite bocu vina i dve čaše,bombonjeru,zamračite sobu upalite svijeće i uživajte u čarima vaše ljubavi. :P :D
 

Back
Top