ON STAR,ONA MLADA

  • Začetnik teme MALA POCETNICA
  • Datum pokretanja
M

MALA POCETNICA

Gost
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
 
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
On mator,pred smrt,misli da je jos zavodljiv i da je uhvatio "piletinu"(ne zaboravimo da kazemo i stambeno obezbedjen,sa pozamasnom ustedjevinom,dobrim kolima,vikendicom)a ona jadna ,bez para,i nevina,i nadasve zaljubljena (u ono sto nismo zaboravili da kazemo),NARAVNO,TAKVA LJUBAV JE MOGUCA!
 
Izgubljena:
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

Pokusaj da napises u prvom licu, pa ces naci odgovore!

ja verujem da je prica iz prvog lica pisana u trecem i da nista ne bi pomoglo da se vrati u prvo lice...

lm, imas foru u hriscanstvu da su takvi brakovi zabranjeni iz prostog razloga sto je to neprirodno, tj. ima tu podsvesnog elektrinog komplexa. hriscanstvo je mnogo savrsenije nego sto su neki ljudi u stanju da shvate...
 
Sta ovde citam:"Sve je moguce", pa i takva ljubav. Kad bih smo se zezali. Koliko moze takva jedna ljubav da opstane! U pocetku sve je lepo, romanticno dok doticni ne pocne da gnjavi savetima iz zivota jer smatra da ima prava i vise zivotnog iskustva. Sve bla,bla,bla, a ti jednog dana shvatis da su ti najlepse godine zivota prosle i otisle u nepovrat. A i sex sa starijima nije nista puno bolji kako se misli, sve samo napumpana prica za malu decu. Razmisli dobro i puno srece :!:
 
Coyot:
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
On mator,pred smrt,misli da je jos zavodljiv i da je uhvatio "piletinu"(ne zaboravimo da kazemo i stambeno obezbedjen,sa pozamasnom ustedjevinom,dobrim kolima,vikendicom)a ona jadna ,bez para,i nevina,i nadasve zaljubljena (u ono sto nismo zaboravili da kazemo),NARAVNO,TAKVA LJUBAV JE MOGUCA!
Potpuno si u pravu
 
kosmopolit:
a zasto ga ona voli ?
a zašto ga ne bi???
možda ga voli zato što ovi mlađi ne pružaju toliko pažnju i ne brinu se o sreći svoje devojke kao što rade stariji!?!
ja volim starijeg i s njime sam srečnija više nego s bilo kojim prije, imam 26 a on 40, dok su svi moji prijašnji bili stariji od mene po 4-5 godina , što je kao neka norma!! ma j.. ti normu kada su svi bili kao malo razvijenija deca, a one moguće iznimke nisam osobno upoznala a niti jedna moja drugarica!!!
dakle, glupo pitanje!!!
 
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
naravno da je ljubav moguca na primer kodmene ljubav ne bira godine.
 
SLUSAJ I MENE! Imam dvadeset i kusur, bila sam dve godine u vezi sa muskarcem starijim od mene 18 godina. Fascinirao me je svojim pricama o zivotu u inostranstvu i uspomenama sa proputovanja, cime vecina mojih vrsnjaka ne moze da se pohvali. I sutnuo me je kad sam posumnjala da sam u drugom stanju. Covek nije balavac, ima cetrdeset i kusur, to od njega nisam ocekivala. Bila sam gotovo sigurna da mi nikad nista na zao ne bi ucinio.Toliko o mom iskustvu sa starijim muskarcem. Nije pravilo, ali pazi se, prevejani su oni. Uzgred, bila sam jako zaljubljena u njega. Zato mi i nije smetalo sto me nikad nije vodio u pozoriste, bioskop, na izlozbe, jer ga je bilo blam, mogu cerka da mu budem, pa sta bi rekli njegovi prijatelji kad bi saznali za tu vezu. A s obzirom na svo moje obrazovanje, ja definitivno nisam osoba koje bi on mogao da se stidi u drustvu. I hvala bogu sto se zavrsilo, ipak toliko stariji muskarci ne mogu da ti pruze ono sto mogu tvoji vrsnjaci. Da ne zaboravim i to da posle prvog orgazma starijeg muskarca moras da se nacekas za drugi kvalitetan sex. Pa ko voli, nek izvoli sa starijima.
 
pink lady:
Izgubljena:
MALA POCETNICA:
ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

Pokusaj da napises u prvom licu, pa ces naci odgovore!

ja verujem da je prica iz prvog lica pisana u trecem i da nista ne bi pomoglo da se vrati u prvo lice...

lm, imas foru u hriscanstvu da su takvi brakovi zabranjeni iz prostog razloga sto je to neprirodno, tj. ima tu podsvesnog elektrinog komplexa. hriscanstvo je mnogo savrsenije nego sto su neki ljudi u stanju da shvate...


Sta je to elektrin kompleks objasni mi molom te malo o tome, Thanks!
 
Elektrin kompleks je psihoanaliticarski pojam koji je uveo Jung, kao pandan Edipovom kompleksu... Frojd je pak, odbacio ovakvu podjelu, jer je smatrao da takav odnos ljubavi prema jednom i suparnicke mrznje prema drugomu roditelju moze nastati samo kod muskog djeteta...

Elektra je inace bila kci mikenskog kralja Agamemnona i kraljice Klitemnestre... Nakon sto su Klitemnestra i njen ljubavnik ubili Agamemnona, Elektra kuje osvetu koju kasnije i ostvaruje uz pomoc svog brata Oresta...
 

Back
Top