Policijska skola

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Е људи, планирам да се пријавим ове годину у прву генерацију нове пандурске школе у каменици па ме занима нешто.
Наиме погледао сам на њиховом сајту од чега се све садржи пријемни испит и ово ми западе за око:
  1. број склекова урађених за 10 секунди,
  2. број «трбушњака» урађених за 30 секунди,
  3. скок у даљ из места,
  4. тест трчања – колико кандидат може претрачати за 12 минута
Е сад, колко тачно треба да се уради склекова (добро ајде то ми није проблем, у склековима дерем) него колко је довољно трбушњака, колики скок и колико треба да се претрчи ???

Молим без зајебанције ово ми стварно ми треба
 
Pa to ti i kazem..Znas kako je super kad radis u policiji..Sve ti gradjani placaju. I skolovanje i uniformu, pa razne kurseve, i sl.. Jos ako zavrsis malo visu skolu, sluzbeni auto, stan, plata, dodaci, tereni itd...Ma uzivancija. Jurice te zene da se udaju za tebe bices dobra prilika.
 
Pa da....Jos ako ti daju neki sluzb. dzipcic...Neces znati kojoj pre da se okrenes...
рецимо онај нови мицубиши, евентуално пежо ... милина, шалу на страну, ако упаднем после завршавам овај факултет безбедности који сам почео а ако не иде пробаћу на вишој унутрашњих послова, кажу ми да она лако иде ако си већ у том полсу
 
a tek cigare po pijacama za dzabaka.....
ебеш то, кад крене неки шверц белог робља макнем за себе 2,3 молдавке ил литванке и да ме бог види, могу и да ти позајмим једну на пар дана ако оћеш
 
W.A.S.P.:
ебеш то, кад крене неки шверц белог робља макнем за себе 2,3 молдавке ил литванке и да ме бог види, могу и да ти позајмим једну на пар дана ако оћеш

Sve je manje Litvanki u tom poslu. Ostale su samo Moldavke, Ukrajinke, Albanke i nazhalost Srpkinje.
 
W.A.S.P.:
рецимо онај нови мицубиши, евентуално пежо ... милина, шалу на страну, ако упаднем после завршавам овај факултет безбедности који сам почео а ако не иде пробаћу на вишој унутрашњих послова, кажу ми да она лако иде ако си већ у том полсу
Ide lako i na faxu za bzb. Svi ga zavrsise...Neki u MUP su bili tako vredni, da su ga zavrsili za dve godine...Bas im dobro ide ta bezbednost..Tako da me ne cudi sto druge fakultete nikako ne bi prosli...
 

Back
Top