Policijska skola

хехехе, данас сам кренуо да сређујем папире за пријаву и наравно у старту испиздео пошто је мој факс затворен до 27. а до тад траје конкурс па сам морао да пишем молбу да ми у средњој направе препис илити дупликат ... а то може и да потраје, мораћу сутра да се шлихтам са кафом ...
 
па нисам везара, мого сам ја да цимам да ми среде неке испите ал нисам тео ... а и мало сам се био улењио, сад су ствари мало другачије
 
Aha, cim obuku uniformu..A u civilu samo po sebe..Salim se...A padobranci za koga su opasni?Zet mi je bio u 72. i zena ga se mnogo plasi. Ako ne skuva rucak, zapreti joj da ce da ozeni kuvaricu iz kantite....
 
sad sam video!ti bi u kamenicu?!za sve sto si naveo treba ti minimalac!moj drug je to zavrsio,a na prijemnom uradio tad jedva jedan zgib, pa ti vidi!Opusteno!!!Nemoj da se brines, sve je mnogo smesno!!!
 
sad sam video!ti bi u kamenicu?!za sve sto si naveo treba ti minimalac!moj drug je to zavrsio,a na prijemnom uradio tad jedva jedan zgib, pa ti vidi!Opusteno!!!Nemoj da se brines, sve je mnogo smesno!!!
у је, а ја се спремо ко луд ... мисим, сад ме незанима минимум, сад ме занима максимум пошто на њега идем
 

Back
Top