Држава финансира педере

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
На основу члана 21. Закона о министарствима (»Службени гласник РС«, бр. 45/08 ), Закона о буџету Републике Србије за 2008. годину (“Службени гласник Републике Србије”, број 123/07) и резултата Конкурса за суфинансирање пројеката/програма у области јавног информисања, министар културе доноси

ОДЛУКУ
о додели средстава за следеће пројекте

....

17. Queeria – Центар за промоцију културе ненасиља и равноправности, Београд Queer Serbia Web Portal

256.500,00
Па да ли је могуће да власт финансира болештине? :dash:
 
i eto . i onako jadni drzavni budzet se trosi na finansiranje pedera...

boris tadic finansira pedere...

pa kad dajes pederima daj koji dinar i narkomanima. sto su oni gori...
:roll: ma zamisli propašće zbog 265 500 dinara:roll:
17. Queeria – Центар за промоцију културе ненасиља и равноправности, Београд Queer Serbia Web Portal 256.500,00

a koliko se para ulupalo na prevremene izbore zbog Mlohawog koji si je zamislio da narod želi promene...a na kraju ispalo da ne želi ...ajd dobro bar je on iz#uwao:mrgreen::hahaha: i za mnoge mnoge druge @luposti se lupaju pare poput one odmetnuto-krk-mrk-RSK vlade u Zeunu...što samo qrqche prasetinu i cecaju raqiju i u međuobrocima puste baju-malog-KninDŽu da im zapeva a oni zaErlaurlichu "Srbija do KarloWbaga!":hahaha::dash::rotf:
 
:rtfm:Da vam bliski rođak kaže da je gej kako bi reagovali? Tukli ih,pljuvali.NE! Oni su pored nas i mi ih trebamo prihvatiti kao takve.:cmok:

Ja bas bi u slucaju da su mi rodjaci :mrgreen:............reko bih mu-odma da si promenio prezime i ako slucajno cujem negde da si se predstavio mojim prezimenom zovi pop-a :rtfm:

A za tebe me boli pishtolj ti si izrod svoje familije................neka oni muce svoju muku .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top