SRBIJA U EU BEZ KOSOVA!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Lider SPO-a Vuk Drašković, za razliku od ostatka vladajuće koalicije, jasno i glasno tvrdi da će Srbija ući u Evropsku uniju, ali bez Kosova i Metohije! Ali, kaže Drašković, to ne znači da on ili njegova stranka priznaju nezavisno Kosovo.
- Gola je istina da će Srbija ući u Evropsku uniju bez Kosova! Mi smo potpisali Sporazum sa EU i ratifikovali ga u Skupštini bez Kosova. A taj dokument se nije i neće se odnositi na Kosmet. Ali, ne zbog toga što EU smatra da ono nije u državnim okvirima Srbije, već zato što naša zemlja nema suverenitet i nikakvu vlast na Kosovu. Samim tim, ona ne može da sprovede nijednu svoju obavezu iz ugovora, a što bi se odnosilo na južnu pokrajinu - kaže Drašković.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=50503&sectionId=29&view=story
 
Lider SPO-a Vuk Drašković, za razliku od ostatka vladajuće koalicije, jasno i glasno tvrdi da će Srbija ući u Evropsku uniju, ali bez Kosova i Metohije! Ali, kaže Drašković, to ne znači da on ili njegova stranka priznaju nezavisno Kosovo.
- Gola je istina da će Srbija ući u Evropsku uniju bez Kosova! Mi smo potpisali Sporazum sa EU i ratifikovali ga u Skupštini bez Kosova. A taj dokument se nije i neće se odnositi na Kosmet. Ali, ne zbog toga što EU smatra da ono nije u državnim okvirima Srbije, već zato što naša zemlja nema suverenitet i nikakvu vlast na Kosovu. Samim tim, ona ne može da sprovede nijednu svoju obavezu iz ugovora, a što bi se odnosilo na južnu pokrajinu - kaže Drašković.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=50503&sectionId=29&view=story
Коштуница је рекао шта ће дасе деси.
А рекао је и пре неки дан да зес ради и на отцепљењу Војводине тј. севера Србије, па видите сад.
Вероватно ће Коштуница и за то бити крив....а, не, не, не...Милошевић ће бити крив.
 
Vuk Draskovic nudi unapred model i savetuje gradjanstvo kako treba priznati Kosovo , kako ne bi maltreetirali europske partnere da nam oni sami taj uslov postave .
Dobar je Vuk , da ne gresimo dusu , nesudjeni otac nacije .
 
Meni je ovde interesanto rezonovanje ovih ''evropejaca'

Kao to svi znaju,ali ne sme da kazu.

Ja pitam,zasto ne smeju?Pa narod je za EU u vecini,cega se plase:dontunderstand:

Sledece,oko ovog sporazuma,prizna Vucina da je Kostunica bio u pravu oko ovog sporazuma i indirektno rece da je Bota lazov.

I konacno,kada se do pre par meseci na ovom forumu raspravljalo o tome da li je uslov za ulazak u EU,priznanje Kosova,zutaci i njihovi sateliti su u glas urlali kako to nije uslov i kako ga niko ne postavlja,niti ce.

Sada odjednom,kazu,prihvataju realnost.
Boze,kakvi licemeri i bitange,a lazovi velikog velikog formata.:thumbdown::thumbdown:
 
Moje licno misljenje je da je Kosovo odavno fakticki nezavisno i da se samo cekala formalizacija tog stanja. Medjutim, ni jedan ozbiljan drzavnik ne moze da izjavi da se odrice dela teritorije svoje drzave, bez prethodne politicke borbe. Kada bi postupio suprotno, krsio bi ustav i to nije samo slucaj u Srbiji, nego u svim zemljama sveta. Sundjer Bob je ucinio jedan veliki korak u ponovnoj integraciji Srbije u svetske institucije i svetsku diplomatiju.
 
Lider SPO-a Vuk Drašković, za razliku od ostatka vladajuće koalicije, jasno i glasno tvrdi da će Srbija ući u Evropsku uniju, ali bez Kosova i Metohije! Ali, kaže Drašković, to ne znači da on ili njegova stranka priznaju nezavisno Kosovo.
- Gola je istina da će Srbija ući u Evropsku uniju bez Kosova! Mi smo potpisali Sporazum sa EU i ratifikovali ga u Skupštini bez Kosova. A taj dokument se nije i neće se odnositi na Kosmet. Ali, ne zbog toga što EU smatra da ono nije u državnim okvirima Srbije, već zato što naša zemlja nema suverenitet i nikakvu vlast na Kosovu. Samim tim, ona ne može da sprovede nijednu svoju obavezu iz ugovora, a što bi se odnosilo na južnu pokrajinu - kaže Drašković.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=50503&sectionId=29&view=story

Postavio sam i ja slicnu temu . Narkomanija Vuka Manitoga , ali mi je moder. zakljuca
 

Back
Top