Kako da ga ubedim...

No Nick

Zainteresovan član
Poruka
406
.... da nema nista lose u tome da povremeno upotrebljavamo pojedina sexualna pomagala? Kako jednom muskarcu koji inace nije za takve stvari, kao ni za to da devojci stavi povez oko ociju ili veze ruke, "otvoriti oci"?
 
Evo ovako.
Kupiš sve što želiš(bez konsultacije sa njim), prvo isprobaš sama (zbog iskustva i sigurnosti), a onda kad ste u zgodnoj situaciji otvoriš fioku, izvadiš recimo neki sladak vibratorčić, i demonstriraš mu kako ti je fino dobrodošao. Ako on ne zna šta bi mislio ili rekao zamoliš ga da ti pridrži pomagalo svojom muškom ručicom jer ti je tako još uzbudljivije, ili da ti pojača ili smanji brzinu (jer se ti, žensko, slabo razumeš u tehniku) :wink:
 
Nemoj ni da pokusavas da nekoga nateras na nesto sto on ne zeli. Osim ako ti nije stalo do te osobe. Ako njemu/njoj nije prijatno da radi takve stvari, sta mislis da postignes primoravanjem? Mozes da oteras tu osobu od sebe jer ce da joj postane previse neprijatno, ako insistiras na necemu sto se toj osobi ne svidja. Nemoj samo na sebe da mislis.
 
Hmmmm... postoje i takvi muskarci? ... Pa daj bez foliranja, sta mislis da zamislja on kad masturbira? Mislis da zamislja kako te krese u misionarcu? Pa to bi svakome dosadilo posle par puta...

Lepo sednite, i otvoreno porazgovarajte... Ne moras odmah da mu zvekeces lisicama, povezima za oci, vibratorima, dildo-ima i sl. ispred ociju, ali mu objasni kako bi to mogao da bude refreshment... Ma koliko se trudili, posle izvesnog vremena stereotipi (par poza, eventualno oralni/analni) dosade i postanu predvidljivi, i izgubi se ona prvobitna car seksa... E tu na scenu stupaju razna pomagala... Sto je vise 'promenljivih', to je seks nepredvidljiviji a samim tim i zabavniji...

Ako nista ne pomaze, a ti mu pokazi ovu temu ;)
 
Zasto on nevoli te stvari?
Mnogi ljudi nazalost nikada u zivotu neotkriju cari slobodnog sexa.postoje oni koji su nekom licnom blokadom napravili neprobojni zid,koji ih odvaja od zadovoljstva.I samim tim oni izgledaju nepristupacno.
Netreba ih osudjivati i stavljati na linc.jer to su problemi psihicke prirode koji prestavljaju smetnju.Ali nisu sami ti problemi nisu nepremostivi.
Ako imas strpljenja.Ako imas ljubavi dovoljno da cekas da se potpuno opusti i uziva u sexu,sa pomagalima bez njih.Onda ces postici jednu veliku stvar u njegovom zivotu.Naucices ga sta je sloboda i uzivanje u sexu.
Ali nazalost svaka medalja ima i svoje nalicje.ti ces se umoriti a on ce pozeleti te stvari i sa drugom.Neznam sta bas govorim.Ali ove reci i nemaju veze sa temom.Ali znam samo da muskarca treba razumeti.Njega i njegove probleme.Nazalost mozda neke stvari koje nama samima izgledaju ,logicno i razumno.drugim ljudima a narocito partnerkama uvek izgledaju kao problemi.Neki ljudi sebi priuste malo zadovoljstva,neki mnogo.Ali cinjenica je da dva razlicita sveta.Uvek na kraju udju u sukob.
zato je mozda pametnije,njega nemenjati.I potraziti nekog slicnog sebi.
 
apotekarka:
Evo ovako.
Kupiš sve što želiš(bez konsultacije sa njim), prvo isprobaš sama (zbog iskustva i sigurnosti), a onda kad ste u zgodnoj situaciji otvoriš fioku, izvadiš recimo neki sladak vibratorčić, i demonstriraš mu kako ti je fino dobrodošao. Ako on ne zna šta bi mislio ili rekao zamoliš ga da ti pridrži pomagalo svojom muškom ručicom jer ti je tako još uzbudljivije, ili da ti pojača ili smanji brzinu (jer se ti, žensko, slabo razumeš u tehniku) :wink:
Ovo je dobar savet :) Definitivno bih poslusao kad bi se nasao u takvoj situaciji :wink:
 
sto nisi pitala mene za takve stvari oberucki bi prihvatio cak bi ti i ja nesto predlozio. Saleje mo se malo. Stvarno neznam jer si probala da se snimate malo to nekoga pali i tako se najcesce pocinje sa perverznim stvarima probaj prvo kamera pa sve ostalo tako ja mozes posle mesec dana i mene da pozoves da vam se pridruzim kao pomoc samo :twisted:
 
No Nick:
mr. I:
iman2:
Ne ubedjuj ga,nadji drugog ,koji to vec sve voli!!

e kako je to lako reci kada se ne radi o tebi i kao da je naći drugoga kao preobuti obuću :(
E ovo si lepo rekao!
Tacno tako, bolje da ja sa mojim partnerom nadjem neko resenje tj kompromis, nego da mozda dajem oglas na "Ona trazi njega" sto bi mi "iman2" verovatno od srca predlozio :?
Mislio si--- predlozila....niko nije nezamenjiv :!: :!: :!:
 
iman2:
No Nick:
mr. I:
iman2:
Ne ubedjuj ga,nadji drugog ,koji to vec sve voli!!

e kako je to lako reci kada se ne radi o tebi i kao da je naći drugoga kao preobuti obuću :(
E ovo si lepo rekao!
Tacno tako, bolje da ja sa mojim partnerom nadjem neko resenje tj kompromis, nego da mozda dajem oglas na "Ona trazi njega" sto bi mi "iman2" verovatno od srca predlozio :?
Mislio si--- predlozila....niko nije nezamenjiv :!: :!: :!:

okej je to ,samo mijenjati nekoga zato što nije spreman na experimentisanje u sexu :roll: svako od nas ima nešto što nam baš ne odgovara kod partnera pa zar da ga šutnemo zbog toga i da tražimo druge koji nemaju taj "nedostatak" :shock:
 
iman2:
No Nick:
mr. I:
iman2:
Ne ubedjuj ga,nadji drugog ,koji to vec sve voli!!

e kako je to lako reci kada se ne radi o tebi i kao da je naći drugoga kao preobuti obuću :(
E ovo si lepo rekao!
Tacno tako, bolje da ja sa mojim partnerom nadjem neko resenje tj kompromis, nego da mozda dajem oglas na "Ona trazi njega" sto bi mi "iman2" verovatno od srca predlozio :?
Mislio si--- predlozila....niko nije nezamenjiv :!: :!: :!:
MisliLA sam...
 
mr. I:
okej je to ,samo mijenjati nekoga zato što nije spreman na experimentisanje u sexu :roll: svako od nas ima nešto što nam baš ne odgovara kod partnera pa zar da ga šutnemo zbog toga i da tražimo druge koji nemaju taj "nedostatak" :shock:
pa sve zavisi od toga koliko je veliki taj nedostatak, koji god da je, u partnerovim ocima... svako ima neke svoje "prioritete" koje trazi u partneru... zelja za experimentisanjem u sexu jeste jedna od bitnijih kod mene i sasvim je dovoljan razlog da se, ako se osetim ugrozenim zbog nedostatka istog, udaljim od partnera... zasto bih trebao da sputavam samoga sebe sa bilo kim :roll:
 
d1:
mr. I:
okej je to ,samo mijenjati nekoga zato što nije spreman na experimentisanje u sexu :roll: svako od nas ima nešto što nam baš ne odgovara kod partnera pa zar da ga šutnemo zbog toga i da tražimo druge koji nemaju taj "nedostatak" :shock:
pa sve zavisi od toga koliko je veliki taj nedostatak, koji god da je, u partnerovim ocima... svako ima neke svoje "prioritete" koje trazi u partneru... zelja za experimentisanjem u sexu jeste jedna od bitnijih kod mene i sasvim je dovoljan razlog da se, ako se osetim ugrozenim zbog nedostatka istog, udaljim od partnera... zasto bih trebao da sputavam samoga sebe sa bilo kim :roll:


Ma da, smaranje.
 
Ajd da malo upotpunim celu sliku...
Dosta vas mi savetuje da ga menjam :?
Necu. A evo i zasto: Da ne nabrajam njegove ostale kvalitete, baziracu se samo na polje sexa. Neverovatno je lepo gradjen, velicina polnog organa je fantasticna (bar za moj ukus), voli da praktikuje sve poze koje se daju izvesti, pristalica je oral/anal sexa, zaista je vest i jos jedna bitna stvar: samo sa njim sam uspela doziveti orgazam!
Zato mi ne pada na pamet ni u snu ni u ludilu da ga menjam. Ako to mogu nazvati "problemom", onda je problem sto ja volim povremeno vezivanje ili stavljanje poveza oko ociju, a njemu je to nekako glupo, kaze da je i ovako on u sexu dominantniji i ako bi me jos i vezao, kaze da bi se osecao malo vise superiorniji nego sto njegov ukus dozvoljava.
Zato sam postavila pitanje kako da ga ubedim, objasnim, predoscim da tu nema nista lose i da ne bi trebao zbog takvih sitnica da se oseca lose...
 

Back
Top