ZALJUBILA SAM SE

  • Začetnik teme zaljunljena
  • Datum pokretanja
Z

zaljunljena

Gost
...ali on je ozenjen! :( Ne znam sta treba da radim, mnogo mi se svidja a verujem ida i ja njega privlacim. Lepo izgledam, zgodna sam i atraktivna, stalno me zagleda ; mogu da imam bilo kog decka ali ne mozemo da biramo koga cemo da volimo, zar ne ?! Ne ocekujem vezu sa njim, ili da se razvodi, ali znate kako je kad se zaljubite sve cinite da budete pored te osobe, bar da razgovarate. Da situacija bude jos gora on poznaje moje roditelje (stariji je od mene deset god) i stalno je negde oko mene. Trazio mi je i broj mobtela, smeska mi se kad se sretnemo... Ne znam u sta se upustam i da li uiopste da se upustim u tako nesto? Sta ako potpuno odlepim za njim?
 
Možda je devojka u fazonu za neku kres varijantu. To može da dobije od svakog oženjenog tipa bez problema, a od mnogih ima i šta da se nauči. Iskustvo je iskustvo....
E, sad , ko je blesav pa se fura na zaljubljenost, to već pametni oženjeni likovi zaobilaze u širokom luku, jer naravno ne žele nekog ko će da ih zivka, smara i pravi probleme.
I, na kraju ima i 1%tipova koji se zaljube , razvedu i ožene sa svojim ljubavnicama
Koliko ti imaš godina?
 
apotekarka:
Možda je devojka u fazonu za neku kres varijantu. To može da dobije od svakog oženjenog tipa bez problema, a od mnogih ima i šta da se nauči. Iskustvo je iskustvo....
E, sad , ko je blesav pa se fura na zaljubljenost, to već pametni oženjeni likovi zaobilaze u širokom luku, jer naravno ne žele nekog ko će da ih zivka, smara i pravi probleme.
I, na kraju ima i 1%tipova koji se zaljube , razvedu i ožene sa svojim ljubavnicama
Koliko ti imaš godina?
Taj 1%... hmm pre boh rekao da je 0.001%.

No, ako hoćeš da budeš sa njim. Prvo nek se razvede... pa tek onda veza. A za kres šemu ništa ti ne fali ako ti ne smeta da nekome budeš samo ljubavnica. :P
 
Milow:
apotekarka:
Možda je devojka u fazonu za neku kres varijantu. To može da dobije od svakog oženjenog tipa bez problema, a od mnogih ima i šta da se nauči. Iskustvo je iskustvo....
E, sad , ko je blesav pa se fura na zaljubljenost, to već pametni oženjeni likovi zaobilaze u širokom luku, jer naravno ne žele nekog ko će da ih zivka, smara i pravi probleme.
I, na kraju ima i 1%tipova koji se zaljube , razvedu i ožene sa svojim ljubavnicama
Koliko ti imaš godina?
Taj 1%... hmm pre boh rekao da je 0.001%.

No, ako hoćeš da budeš sa njim. Prvo nek se razvede... pa tek onda veza. A za kres šemu ništa ti ne fali ako ti ne smeta da nekome budeš samo ljubavnica. :P



Ozbiljno, ja znam trojicu ,od toga dvojica sa sitnom decom. Doduše to su tri primera u 15 godina...
 
Ozbiljno, ovaj najsvežiji slučaj je kolega mog muža koji se zezao sa strane jedno desetak godina dok se nije zaljubio i sa svojih 45 god ostavio ženu i decu i otišao da živi sa svojom ljubavnicom i njenim detetom.
Ova dvojica od ranije već imaju decu sa svojim sadašnjim ženama a bivšim ljubavnicama.
Još moram da spomenem i jednu bivšu ženu koja je na tadašnju situaciju reagovala :"Nema problema, ali će te uzeti i decu pa kad ih odgajite, onda pravite svoju." I, tako je i bilo...
 
Znam ja mnoge koji su ostavili zene zbog ljubavnica :
Moj sadasnji teca, tata od mog druga iz osnovne, kum moje najbolje drugarice, moj profesor matematike i mnooogi drugi. I moj profa srpskog je sad ostavio zenu (nasao drugu) ...
Mozda i ovaj lik to uradi, ne treba biti pesimista !
 
zaljunljena:
...ali on je ozenjen! :( Ne znam sta treba da radim, mnogo mi se svidja a verujem ida i ja njega privlacim. Lepo izgledam, zgodna sam i atraktivna, stalno me zagleda ; mogu da imam bilo kog decka ali ne mozemo da biramo koga cemo da volimo, zar ne ?! Ne ocekujem vezu sa njim, ili da se razvodi, ali znate kako je kad se zaljubite sve cinite da budete pored te osobe, bar da razgovarate. Da situacija bude jos gora on poznaje moje roditelje (stariji je od mene deset god) i stalno je negde oko mene. Trazio mi je i broj mobtela, smeska mi se kad se sretnemo... Ne znam u sta se upustam i da li uiopste da se upustim u tako nesto? Sta ako potpuno odlepim za njim?
Ma samo se opusti :roll: . Ne znam samo da li ti je potrebno da te kresne pa ostavi kako bi shvatila da nijednoj normalnoj devojci nije mesto pored ozenjenog muskarca?
 
apotekarka:
Možda je devojka u fazonu za neku kres varijantu. To može da dobije od svakog oženjenog tipa bez problema, a od mnogih ima i šta da se nauči. Iskustvo je iskustvo....
E, sad , ko je blesav pa se fura na zaljubljenost, to već pametni oženjeni likovi zaobilaze u širokom luku, jer naravno ne žele nekog ko će da ih zivka, smara i pravi probleme.
I, na kraju ima i 1%tipova koji se zaljube , razvedu i ožene sa svojim ljubavnicama
Koliko ti imaš godina?
imam 20 god. rekla sam da ne ocekujem da se razvede ( jer sam sigurna da on to i ne zeli) ali ipak sam se prilicno primila na njega (sto mi se nikada do sada nije desilo, ni sa momcima sa kojima sam bila)
 
Anonymous:
apotekarka:
Možda je devojka u fazonu za neku kres varijantu. To može da dobije od svakog oženjenog tipa bez problema, a od mnogih ima i šta da se nauči. Iskustvo je iskustvo....
E, sad , ko je blesav pa se fura na zaljubljenost, to već pametni oženjeni likovi zaobilaze u širokom luku, jer naravno ne žele nekog ko će da ih zivka, smara i pravi probleme.
I, na kraju ima i 1%tipova koji se zaljube , razvedu i ožene sa svojim ljubavnicama
Koliko ti imaš godina?
imam 20 god. rekla sam da ne ocekujem da se razvede ( jer sam sigurna da on to i ne zeli) ali ipak sam se prilicno primila na njega (sto mi se nikada do sada nije desilo, ni sa momcima sa kojima sam bila)
neko vreme sam bila i ohladila od njega (posto ova opsesija traje) ali uvek se ponovo primim na njegove osmehe i dobacivanja. uvek kada se sretnemo ima neki komentar, kompliment za izgled ili cisto neku glupost pita, eto samo da se prica. ponekad pomislim i da sam umislila, ali cak su i moje drugarice to primetile.
 
zaljubljena:
*Rea*:
Sta ti onda majke ti ocekujes od njega?
u tome je i problem sto ne znam sta da ocekujem. jer nikada nisam bila pristalica veze sa ozenjenim i ne bih bas da spava sa mnom a sutradan da me prodje i ne kaze "zdravo". jel postoji neka sredina?
Ne postoji. Ozenjen muskarac trazi avanturu i u tebi gleda mogucu ljubavnicu,sigurno te nece drzati za ruku. Ako budes spavala sa njim mozda te nece sutnuti sutradan ali ce to sigurno uciniti kad tad. Osim toga poznaje tvoje roditelje.Devojko osvesti se.Mlada si. Zar ti je potreban osecaj istosene krpe i jeftine fufice?! Toliko slobodnih muskaraca a ti si se zalepila za ozenjenog.
 
*Rea*:
zaljubljena:
*Rea*:
Sta ti onda majke ti ocekujes od njega?
u tome je i problem sto ne znam sta da ocekujem. jer nikada nisam bila pristalica veze sa ozenjenim i ne bih bas da spava sa mnom a sutradan da me prodje i ne kaze "zdravo". jel postoji neka sredina?
Ne postoji. Ozenjen muskarac trazi avanturu i u tebi gleda mogucu ljubavnicu,sigurno te nece drzati za ruku. Ako budes spavala sa njim mozda te nece sutnuti sutradan ali ce to sigurno uciniti kad tad. Osim toga poznaje tvoje roditelje.Devojko osvesti se.Mlada si. Zar ti je potreban osecaj istosene krpe i jeftine fufice?! Toliko slobodnih muskaraca a ti si se zalepila za ozenjenog.
potpuno si u pravu ali izgleda da je meni mozak izlapio kad sam se uopste i dovela u situaciju da o ovom diskutujem! :(
 
Neznam koliko imas godina ni nista o tebi ali i da znam rekla bih ti da trazis slobodnog decka za sebe ozenjeni muskarac je tudji muz, malko to utuvi u glavu i ne umisljaj da covek kao ne moze da bira u koga ce se zaljubiti i bla bla bla, to sto radis zavodis TUDJEG muza nije posteno a jos manje isprevno. Jednostavno ga prekrizi a to ces lako uraditi ako priznas sebi da je to jedna nedozvoljena veza koja je sa moralnog i ljudskog stanovista za najostriju osudu za bilo kog od pocinilaca.
Evo ja na primer imam muza kojeg jako VOLIM ali cak i za njega se ne bi udala da nisam znala da ranije nije bio ozenjen. Dobro mozda sam ja pomalo ekstrem u sebicnosti ali i ti si u avanturizmu.
Nadji zlatnu sredinu lepog nekog decka na slobodi i neces vise imati problema videces?
 
zaljunljena:
...ali on je ozenjen! :( Ne znam sta treba da radim, mnogo mi se svidja a verujem ida i ja njega privlacim. Lepo izgledam, zgodna sam i atraktivna, stalno me zagleda ; mogu da imam bilo kog decka ali ne mozemo da biramo koga cemo da volimo, zar ne ?! Ne ocekujem vezu sa njim, ili da se razvodi, ali znate kako je kad se zaljubite sve cinite da budete pored te osobe, bar da razgovarate. Da situacija bude jos gora on poznaje moje roditelje (stariji je od mene deset god) i stalno je negde oko mene. Trazio mi je i broj mobtela, smeska mi se kad se sretnemo... Ne znam u sta se upustam i da li uiopste da se upustim u tako nesto? Sta ako potpuno odlepim za njim?

bit ces nesretna, sredine nema, jos ga ne zelis samo za sebe, ali doci ce dan, jer ti si zena i onda ces da vidis kako on prestaje da se smjeska na tebe i da te izdaje.
 
Devojko, ja sam u slicnoj situaciji samo sto sam ja ozenjen I imam decu a ona je mlada, prelepa I mnogo je volim kao sto ona mene voli. Ni ja nisam mogao da biram koga cu da zavolim. To traje vec godinama I jos nismo nista konkretno uradili jer je vrlo tesko izdati kad si neko kome je neko dao svoju mladost, rodio ti decu, kad treba da budes covek a ne izdajnik I muska *****. Mnogo se oslanjas na misljenje nepoznatih ljudi jer ovde ima pored onih dobronamernih I onih koji nisu nikog voleli I koje niko nije voleo pa tako dobijes gomilicu odgovora od kojih ces izvuci verovatno najgoru kombinaciju. Ja tu devojku nikad ne bih odbacio kao krpu jer postujem njenu ljubav I nikad ne bih dozvolio da obezvredim njeno visegodisnje strpljenje koja je za mene ipak vrsta odanosti. Eto, ti I ja imamo situaciju koja je nemoguca. Prema tome, najbolji nacin je da porazgovaras sa njim otvoreno I sta god da se desi neka bude tako. Ja sam to u mom slucaju odlucio pa cu videti. Iz iskustva znam da se svi problemi na kraju rese sa malo volje I dobrog raspolozenja tako ti savetujem da se ne sekiras mnogo.
 
na ali ne slazem se sa vama.
Ja sam i te kako birala u koga cu da se zaljubim, mozda to ne moze bas tako da se kaze ali zaljubila sam se jedino u onoga u koga sam mogla da se zaljubim, ko je bio kompletan i savrsen za mene. Srecno sam udata , malo zapostavljena, muz je skrt u izjavljivanju ljubavi ali ja njemu zato stalno trubim da ga VOLIM do besvesti i zauvek. Neznam probacemo, videcemo mozda i uspemo u braku.
Ipak mislim (ili sam to procitala u nekim jeftinim novinama)da je ljubav kao biljka, morate je stalno zalivati i saputati ili jos bolje govoriti joj sto glasnije lepe i nezne reci, (onako kako vi to umete a ako ne umete mozete samo dve) da ne uvene i da bolje i lepse raste i razvija se.
 

Back
Top