Tinejdžeri i hrana

Takodje...Ja kad sam gladna postajem tako nervozna,ne mogu nista da radim,nista ne znam,nista me se ne tice, bolje da mi se ne obrate dok ne dobijem da jedem...

Lazanje,Pica, McDonalds, forneti,peciva , KFC...
 
Ahm.... A meni pasulj danas... :s
Hranu oooooobozavam... Dakle, sarmice od zelja ( to sam vec pominjala ) , spanac, sve moguce vrste mesa na sve moguce nacine, lazanje.
Mek mogu da jedem, ali ne mogu da kazem da volim. Ali jedan je jedini sladoled iz Meka sa duplim prelivom od cokolade....
 

Hahaha, ti si prva i jedina osoba van moje porodice za koju sam čula da to tako zove! :D Svi ostali zovu prosto špagete bolonjeze... :D

Ja volem pizzu najviše na svetu i ne bih se zasitila da je jedem triput dnevno do kraja života. :heart:

Volem i fornette ali ne toliko, a Mek volim ali ne jedem. Osim Mekflarija.. mmm.

I belo meso i tatin roštilj volem.

Volim i supicu (maminu, i to otkako sam student :D).
I slatkiše.
I voće.

Hrana :heart:
 
Forneti su najgora hrana koja postoji. :confused:
Obozavam sve da jedem, sve sve sve. Najvishe volem kuvano- pasulj, punjene paprike, sarme (aaaahhh sarmeeee) i sve ostalo. Volem i svo meso. Volem i svo povrce. Volem i svo voce.
Jedino ne volem masline. To ne mogu ni da jedem... I krivo mi je. :( A poshto sam alergichna na orahe i kikiriki... Ni to ne jedem, jelte.
Kod mene se ne kuva, pa ja moram da se snalazim. Nashala sam u gradu jedan Taze restoranchic, imaju sve i svashta- punjene paprike, gulash i sl. Od sada sam tamo redovna... :mrgreen:
 
mcdonalds_300dpi360x240pxl.png


:mrgreen:

@Shu & Elc
Jeste HR izraz sigurno. Ja sam ovde to cuo jedino od babe (koja btw, veze nema sa HR).
 
Poslednja izmena:
Hahaha, ti si prva i jedina osoba van moje porodice za koju sam čula da to tako zove! :D Svi ostali zovu prosto špagete bolonjeze... :D


:

Verovala ili ne,ti si prva koja mi se ne smeje kad spomenem pasta sutu(naravno,mojoj porodici je to normalan naziv):confused::D:hahaha::mrgreen:

svi drugi kazu ''spagete se mesom''?!:hahaha: :roll:
Inace,:Dne volim uospte sladoled,a tek onaj iz meka mi izaziva muku neku:hahaha:::confused:

Ja danas imam rostilj:mrgreen:

Volim i grasak,i pasulj,ma sve sem becarca,od toga mi se povraca:neutral:
 
Forneti su najgora hrana koja postoji. :confused:
Obozavam sve da jedem, sve sve sve. Najvishe volem kuvano- pasulj, punjene paprike, sarme (aaaahhh sarmeeee) i sve ostalo. Volem i svo meso. Volem i svo povrce. Volem i svo voce.
Jedino ne volem masline. To ne mogu ni da jedem... I krivo mi je. :( A poshto sam alergichna na orahe i kikiriki... Ni to ne jedem, jelte.
Kod mene se ne kuva, pa ja moram da se snalazim. Nashala sam u gradu jedan Taze restoranchic, imaju sve i svashta- punjene paprike, gulash i sl. Od sada sam tamo redovna... :mrgreen:

Jaoooj:neutral: ja da imam 300gr maslina uu frizideru,pojela bih sve za 5 minuta...Greh,bre,da ih ne volis:lol::sad2:
 
Kako ne volite Fornetti(mislim sta vam se ne svidja):lol:

Ja volim sve i svasta,da pocnem s musakom od zelja koju,evo danas,imma za rucak:mrgreen:ina i njesra,od sokova preko kompota i dzemova

Sta ne volim,to su sve vrste vocni preradjevn,od sokova preko kompota i dzemova grrr

Predosecam da ce mi ovo postati omiljena tema:D
 
Što forneti ne valjaju?

Kad se to pre par godina pojavilo u jednoj pekari u Somboru, meni i drugaricama je bio gušt subotom ujutro ići na kafu i doručkovati fornete. :mrgreen:

ˇ@Sara
ja mislim da jeste hrvatski izraz
pošto ga je jelte donela moja majka sa sobom (:
 

Back
Top