Vila Zubicka

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Mojoj devojcici se u subotu zaklimao prvi zubic...Meni je nekako zao i sva sam se raspilavila kad sam videla...ona jedva ceka da ispadne,klati ga non stop,to joj je opsesija od subote,a ja se pitam kako ono bese sa Vilom Zubickom?
Kad ona dolazi?
Koja je mislim proceura oko njene posete?:confused::roll:
 
Al ce ta Zubicka da me kosta...A jel to za prvi zubic ili za svaki koji ispadne?:confused:
Malo pre mi kaze:Hocu da mi se izvadi zub..a Zubicka da mi donese brata...:eek:
Boze dete,mora da imas i tempereturu pride!!:)
 
Mojoj devojcici se u subotu zaklimao prvi zubic...Meni je nekako zao i sva sam se raspilavila kad sam videla...ona jedva ceka da ispadne,klati ga non stop,to joj je opsesija od subote,a ja se pitam kako ono bese sa Vilom Zubickom?
Kad ona dolazi?
Koja je mislim proceura oko njene posete?:confused::roll:

Alo bre ljankose vadi detetu zub BRRRZOOOO da nesmetano izbije onaj PRAVI od isopd, da se ne iskrivi. Lepo crveni končić, deblji - uvežeš oko zuba - al prethodno napraviš omču pa je natakneš na zubić pa skroz do dole, do korena svučeš ,,omču" pa zategneš jaaaako, obmotaš konac koji visi oko svoje ruke pa povuci ka gore :D

Srećno i sve čestitke prvom PRAAAVOM ZUBIĆU :D :D :D

P.S. Izvini zbog ljankose : )
 
Al ce ta Zubicka da me kosta...A jel to za prvi zubic ili za svaki koji ispadne?:confused:
Malo pre mi kaze:Hocu da mi se izvadi zub..a Zubicka da mi donese brata...:eek:
Boze dete,mora da imas i tempereturu pride!!:)
Мица мала:heart:....објасни јој да не може баш да донесе брата, али изгледа ћеш на том питању морати да порадиш.:lol:
Деца воле друштво.
 
Alo bre ljankose vadi detetu zub BRRRZOOOO da nesmetano izbije onaj PRAVI od isopd, da se ne iskrivi. Lepo crveni končić, deblji - uvežeš oko zuba - al prethodno napraviš omču pa je natakneš na zubić pa skroz do dole, do korena svučeš ,,omču" pa zategneš jaaaako, obmotaš konac koji visi oko svoje ruke pa povuci ka gore :D

Srećno i sve čestitke prvom PRAAAVOM ZUBIĆU :D :D :D

P.S. Izvini zbog ljankose : )
Neka sam ja ljankase sto puta ali te metode sa koncicima i vratima ne bih da upraznjavam...Ne mora da znaci ni da ce ovaj odmah da nikne...Na koncicu je i ispasce pitanje je dana,mozda i sata..ona ga predano klimata,ne dangubi, valjda se dete nada bratu...:roll:
 
Neka sam ja ljankase sto puta ali te metode sa koncicima i vratima ne bih da upraznjavam...Ne mora da znaci ni da ce ovaj odmah da nikne...Na koncicu je i ispasce pitanje je dana,mozda i sata..ona ga predano klimata,ne dangubi, valjda se dete nada bratu...:roll:

A jaooooooooooo mamo pa to je ok skroz, bolje nego da je vodiš kod zubara, ti zubići su tako nežni i krhki da bi mogao samo njesra da joj napravi... Ozbiljno, izvadi joj taj zub zarad onih doživotnih : )
 
Jesi li ti tvojima ili tvom to radila?

Nismo još toliko veliki ali hoću sigurno.
Meni i sestri je mama tako vadila zubiće - do duše, tata je nju jednom odveo kod zubara da joj izvadi mlečni zub (ne sećam se zašto je to tako ispalo) zubar malo jače stego zub, ovaj je puko pa su je drndali sat vremena nekim iglama i pizdarijama u ambulanti...

Stvarno nije ništa strašno i ne boli, ne možeš končićem da je povrediš sigurno... Pitaj je jel hoće da pokušate ;)
 
;) ;) ;)

bravo hrabrice - samo joj lepo spusti konac, skroooz do dole i jako ga zategni, ako se toliko već klati ne verujem da će ti mnogo trebati da ga ,,iščupaš" biče malo krvi, nek ispere usta ladnom vodom i ohrabruj je i veseli se sve vreme. TO jeste događaj za pamćenje i VELIKA STVAR :D

Ma neka uzme da jede jabuku ili neko tako voce i ima zub da ostane u istoj ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top