U najavi nova knjiga - "Српски барон Минхаузен Александар Вучић" i jos ponesto

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Елена Божић-Талијан је тврдила да се „Александар Вучић отворено хвалио најсавременијом опремом за прислушкивање, којом је снимљен разговор између бившег председника СРЈ Зорана Лилића и актуелног министра Жарка Обрадовића, као и разговор који су на Ушћу водили Кркобабић и Ђилас у време договора о формирању градске власти”. Зоран Красић (СРС) најавио је ускоро књигу чији наслов ће бити: „Српски барон Минхаузен Александар Вучић”, а Наташа Јовановић казала је да има „поуздане информације да је Вучић већ две године сарадник британске обавештајне службе МИ6, па се поставља питање шта раде БИА и МУП, да ли они прате те стране агенте”.

Ovu knjigu mozda i ja procitam...Ako je napise Seselj.
:mrgreen::rotf::hahaha::super:

I jos par detalja

Елена Божић-Талијан (СРС) рекла је да је „Александру Вучићу допуштено да има најсавременију технику за прислушкивање политичких противника, а то му је омогућила БИА”. Она је казала да је „сраман начин на који Томислав Николић и Александар Вучић воде хајку против политичких неистомишљеника. Вучић је, иначе, најталентованији за морбидне измишљотине, па прави увод у ’аферу Хртковци’, тако што спектакуларно објављује да Томиславу Николићу прети убиством извесни Нико Гајић”. Према њеним речима, Нико Гајић у Хртковцима уопште не постоји. Она је, такође, рекла: „Вучић је изнео сулуду тврдњу да су, по налогу Војислава Шешеља, војвода Василије из Земуна и Мирко Благојевић из Бјељине припремали жесток напад на скуп СНС-а у Хртковцима, а у то време Мирко Благојевић је био на тениском терену у Дворовима код Бјељине, док је Василије Видовић инвалид који хода уз помоћ штапа, срчани болесник, то су потенцијални атентатори на Вучића. Могуће је да је Вучићев живот у опасности, али због његових блиских односа са Предрагом Ранковићем Пецонијем, извесним Кеком, извесним Лимуном, и другим људима које називају контроверзним биснисменима. Вучић је и даље у добрим односима са Станком Суботићем Цанетом од кога је добио милион евра, дакле није немогуће да му је због, нерашчишћених рачуна, живот угрожен”.

Огњен Михајловић (СРС) добио је прву опомену кад је рекао да је „Александар Вучић једна врло болесна особа, јер, прво каже како су радикали били спремни да га убију, али је био довољан само један његов поглед да би се разбежали, дакле реч је о шизофренику”. Другу опомену је добио када је реаговао на прву, а његов страначки колега Момир Марковић је добио опомену због „неодмереног лупања шакама по клупи, непримереног кретања у клупи и добацивања говорнику”. Марковић је, иначе, на поменути начин „пратио” излагање бившег радикала Зорана Машића. Машић је, иначе, говорио о амандману, али је, на крају, поручио „радикалима да престану физички да ометају посланике СНС-а и да вређају личност и углед Томислава Николића и Александра Вучића, јер су то угледни грађани ове државе”.

Ovi radikali su zreli za Lazu Lazarevica...I da se baci kljuc....:rotf::rotf::hahaha:
 
Зоран Красић је најбољи говорник у Скупштини. Све што каже је истина. ;)

A tome mu je svedok dva metra visok roze zec koji uvek stoji pored njega za govornicom i daje mu savete šta da priča.

43921773_341646af55.jpg
 
To bato,krljanje na sve strane....jos cemo mi mnogo toga saznati iz kuhinje zvane SRS-SRS II(SNS).:klap::klap::klap:

to što se dešava sad SRSu...raskol i te spike

to se ovim "našim" prawashkim ajkulama dešavalo krajem 90ih...kad se HSP podelio na 4-5 stranaka i samo jedna prešla cenzus...da su ostali svi zajedno imali bi problem kakav Srbija ima već 8 godina unazad

aL eto ipak je krenulo na bolje...raskol SRSa nesumnjivo najbolje pogoduje sadašnjoj poziciji tj. vlasti:idea:
brawo patriJote samo se "Wokajte, SniWajte":mrgreen::hahaha:
 
Od svoje 102 knjige, Šešelj je napisao možda 10... Ostalo mu pišu dileje iz stranke. Obzirom da su sad posebno inspirisani, možda stvarno bude idiotluk koji će nadmašiti prva 102 komada. pazi molim te, sad kad se dovate MI6, CIA i ostalih, pa MOSAD i teorija zavere, pa kad začine ustaškim Šešeljevim paranoičnim komentarima.... Ih.... milina :rotf:
 
Od svoje 102 knjige, Šešelj je napisao možda 10... Ostalo mu pišu dileje iz stranke. Obzirom da su sad posebno inspirisani, možda stvarno bude idiotluk koji će nadmašiti prva 102 komada. pazi molim te, sad kad se dovate MI6, CIA i ostalih, pa MOSAD i teorija zavere, pa kad začine ustaškim Šešeljevim paranoičnim komentarima.... Ih.... milina :rotf:

Ova sadašnja dešavanja i prepucavanja između SRS-a stvarno uveseljavaju narod.Baš me zanima kakve će sve teorije zavera da objave ko je šta i ko je koga.
 
Od svoje 102 knjige, Šešelj je napisao možda 10... Ostalo mu pišu dileje iz stranke. Obzirom da su sad posebno inspirisani, možda stvarno bude idiotluk koji će nadmašiti prva 102 komada. pazi molim te, sad kad se dovate MI6, CIA i ostalih, pa MOSAD i teorija zavere, pa kad začine ustaškim Šešeljevim paranoičnim komentarima.... Ih.... milina :rotf:
Knjige o teorijama zavere su odavno napisane..........a zamisli nije ih pisao Seselj,niti bilo koji radikal,cudno jel?
 
Koliko si pročitala Šešeljevih knjiga?
Al' pošteno da odgovoriš
Битно је да се напомене да је у многим својим књигама др Војсилав Шешељ се позивао на на нашег чувеног и на далеко познатог историчара и публицисте проф. др Лазе М. Костића.
 
Битно је да се напомене да је у многим својим књигама др Војсилав Шешељ се позивао на на нашег чувеног и на далеко познатог историчара и публицисте проф. др Лазе М. Костића.

Moguće, čitao si?
Meni su poznatije one sa ku*vama, vešticama i ostali hitovi:mrgreen:
 

Back
Top