Tribunal

Da li smatrate haski tribunla pravednim ?

  • Da smatram ga pravednim

  • Ne mislim da ne radi u interesu svih naroda bivse Jugoslavije

  • Ne interesuje me i nisam upucen-a

  • Ne znam da sta mislim.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Kako gledate na haski tribunal ???
Da li smatrate Haski tribunal legitimnim i pravednim sudom ?
Kako gledate na sudjenje Vojislavu Seselju ? Da li ce se donjeti pravedna odluka ili ce zavrsiti kao Milosevicevo sudjenje .
Sve sto je vezano za pravednost tribunala pisite u ovoj temi .
 
ne kapiram zašto ne bi bio legitiman?
verovatno ovde ima dobrih politikologa, pa ne bih da tupim; al' kad je orić, haradinaj i ekipa puštena teško da je pravedan. svi su izgledi da je takav sud vro jasno svrsishodan, kao što je izmontirana srebrenica imala svoju svrhu.
 
Ja licno smatram i cvrsto i argumentovano stojim iza toga , da je cilj suda da srbe prikaze kao ratne zlocince . Na deset srba u kazamatu ide pet ostalih . Takodje izrecene kazne su mnogo vece za Srbe nego za ostale .
 
prilicno jednostran..nepravedan..koristi sistem dva arsina.neprofesionalan,..pod kontrolom svtskih mocnika..sklon ugrozavanju ljudskih prava.koja cak i zatvorenici imaju....hm...i gde je onda tu primena prava...kad se iz delovanja tribunala..tacno vidi JACI TLACI

svaku od navedenih karakteristika mogu primereom da potkrepim ali me mrzi...ne zamerite
 
prilicno jednostran..nepravedan..koristi sistem dva arsina.neprofesionalan,..pod kontrolom svtskih mocnika..sklon ugrozavanju ljudskih prava.koja cak i zatvorenici imaju....hm...i gde je onda tu primena prava...kad se iz delovanja tribunala..tacno vidi JACI TLACI

svaku od navedenih karakteristika mogu primereom da potkrepim ali me mrzi...ne zamerite


evo odgovora,mozete da zatvorite temu:ok::ok::ok:
 
Kako gledate na haski tribunal ???
Da li smatrate Haski tribunal legitimnim i pravednim sudom ?
Kako gledate na sudjenje Vojislavu Seselju ? Da li ce se donjeti pravedna odluka ili ce zavrsiti kao Milosevicevo sudjenje .
Sve sto je vezano za pravednost tribunala pisite u ovoj temi .
Taj sud je naopak u svemu. Ali je naopako i mnogo štošta drugo što je "dovelo" do njega, tako da ne znači automatskki i da "optužene" ne treba "izručiti"... (Uhh.. Možda je ovo isuviše komplikovano za jednosmernu "logiku" nadripatriota :think: )
 
Ja licno smatram i cvrsto i argumentovano stojim iza toga , da je cilj suda da srbe prikaze kao ratne zlocince . Na deset srba u kazamatu ide pet ostalih . Takodje izrecene kazne su mnogo vece za Srbe nego za ostale .
Срби су у старту, пре почетка рата и распада СФРЈ, били одређени да буду ''лоши момци''.
Написао је Момир Булатовић одличну књигу на ту тему, све аргументовано.
 
Taj sud je naopak u svemu. Ali je naopako i mnogo štošta drugo što je "dovelo" do njega, tako da ne znači automatskki i da "optužene" ne treba "izručiti"... (Uhh.. Možda je ovo isuviše komplikovano za jednosmernu "logiku" nadripatriota :think: )

Pa ako nesto ne valja zar mu se treba vjerovati?
Da li si ti spremna da covjeku unistis zivot ako je nevin ?????
Ja ne kazem , svi zlocini trebaju da se plate , svi zlocinci trebjaju da budu izvedeni pred lice pravde , ali ono sto vidimo na ekranima od tribunala , nema veze sa pravdom .
 
Срби су у старту, пре почетка рата и распада СФРЈ, били одређени да буду ''лоши момци''.
Написао је Момир Булатовић одличну књигу на ту тему, све аргументовано.

Slazem se , ali ne na samom pocetku , sve se prelomilo 1992 kada Milosevic otvoreno okrece ledja zapadu . I to je nasa NAJVECA greska .
 
Milosevic je imao ponos i dostojanstvo , imao je svoju viziju Srbije . Mnogi ga mogu pljuvati ,ali cinjenica je da je vladao u teskim trenutcima . Na kraju je skoncao u kazamtu , braneci prevashodno stavove Srbije .
 

Back
Top