Ima li zaposljavanja danas?

U prosveti su se pochele poshtovati norme casova (znaci ne sme se imati vise) i konkretizovane su strucne spreme za neodredjene predmete, to je recimo u mojoj skoli dovelo do zaposljavanja nekih dvadesetak ljudi od kojih devet ima punu normu casova, a ostali 50% ili manje. A zbog ukidanja nekih predmeta ili smanjenja njihovog obima, istorichari, likovnjaci, rusi i sl su ostali bez posla ili imaju samo malo casova. Znachi, razliciti razlozi su u pitanju kada se poredi zaposljavanje i otpustanje, bar je u prosveti tako.
 
Pa kakvo bre zaposljavanje kada ti vest sama kaze-otpustanje :hahaha:

da ima zaposljavanja ne bi se ni otpustalo :mrgreen:

Kako pojma nemas. Pa to je fora.
Prvo otpuste negde 500 radnika na primer a onda zaposle 100 s tim sto kad budu zaposlili tih sto ima sve televizije da slikaju kako vlada zaposljava i tako ce Tadic da izgura tih 250000 koje ce ova vlada zaposliti ali nece spomenuti onih 500000 sto je ostalo bez posla :D:D
 
mene zena nezaposlena i nista bez veze, malo tesko ide

kada kritikujem karakter ovog rezima onda mislim i na ciljeve rezima, a oni nisu poboljsanje standarda i stanja gradjana, ukljucujuci i mogucnost rada odn zaposlenja. naprotiv. meni lici da je ovaj rezim evrofanatika postavljen da se kazni gradjanstvo srbije za otpor nemackoj u dva WW i eu i nato devedesetih.

moje misljenje ce simpatizeri rezima shvatiti tek onda kad mecka zaigra i pred njihovom kucom, ali bice vec kasno. steta je pocinjena, ogromna i tesko popravljiva.
 
mene zena nezaposlena i nista bez veze, malo tesko ide

kada kritikujem karakter ovog rezima onda mislim i na ciljeve rezima, a oni nisu poboljsanje standarda i stanja gradjana, ukljucujuci i mogucnost rada odn zaposlenja. naprotiv. meni lici da je ovaj rezim evrofanatika postavljen da se kazni gradjanstvo srbije za otpor nemackoj u dva WW i eu i nato devedesetih.

moje misljenje ce simpatizeri rezima shvatiti tek onda kad mecka zaigra i pred njihovom kucom, ali bice vec kasno. steta je pocinjena, ogromna i tesko popravljiva.
podseca na pricu o akvarijumu" ...Skuvali ste ribe ,gotovo je!"
 

Back
Top