Pa neeeeeeeeeeeeeeeeeznam ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Da. Sve ste je izgovorile 10000000000000000000000000000000000000 puta i DA mnogo ide na k*rac. :otkacio:

Pitanje 1:
Da li imate neku normalniju i originalniju rečenicu za korpu? :roll:
Pitanje 2:
Zašto je toliko teško reći pravi razlog zašto vam se neko ne sviđa odnosno zašto en želite da budete snjim? :roll:
 
Poslednja izmena:
Da. Sve ste je izgovorile 10000000000000000000000000000000000000 puta i DA mnogo ide na k*rac. :otkacio:

Pitanje 1:
Da li imate neku normalniju i originalniju rečenicu za korpu? :roll:
Pitanje 2:
Zašto je toliko teško reći pravi razlog zašto vam se neko ne sviđa odnosno zašto en želite da budete snjim? :roll:
Одг. 1: Pa neeeeeeeeeeeeeeeeeznam ...:roll:

Одг. 2: Pa neeeeeeeeeeeeeeeeeznam ...:roll:
 
Uf, ja kad mi se neko ne svidja ne dodjem do te tacke da moram da objasnjavam, jer je to ponizenje za obe strane
Zao mi je sto si imao posla sa nezrelom osobom koja nije umela da ti stavi do znanja ili se poigravala tvojim osecanjima
Nismo sve takve i nemoj da generalizujes inace ces dobiti 100 po turu:mafijas:
 
Uf, ja kad mi se neko ne svidja ne dodjem do te tacke da moram da objasnjavam, jer je to ponizenje za obe strane
Zao mi je sto si imao posla sa nezrelom osobom koja nije umela da ti stavi do znanja ili se poigravala tvojim osecanjima
Nismo sve takve i nemoj da generalizujes inace ces dobiti 100 po turu:mafijas:
Ne brini, znam da postoji dosta 'normalnih' ljudi/žena samo što ja retko naletim na njih :lol:
To se zove k*rata sreća :lol:
 
Da. Sve ste je izgovorile 10000000000000000000000000000000000000 puta i DA mnogo ide na k*rac. :otkacio:

Pitanje 1:
Da li imate neku normalniju i originalniju rečenicu za korpu? :roll:
Pitanje 2:
Zašto je toliko teško reći pravi razlog zašto vam se neko ne sviđa odnosno zašto en želite da budete snjim? :roll:
ko je rekao da je tesko...? pitanje dal vas to zaista interesuje..?
 
Da. Sve ste je izgovorile 10000000000000000000000000000000000000 puta i DA mnogo ide na k*rac. :otkacio:

Pitanje 1:
Da li imate neku normalniju i originalniju rečenicu za korpu? :roll:
Pitanje 2:
Zašto je toliko teško reći pravi razlog zašto vam se neko ne sviđa odnosno zašto en želite da budete snjim? :roll:

zato sto zene imaju nepogresivu intuiciju
ali vrlo dobro znamo zasto
 
Ne znam.....:mrgreen: hm...ako mi do nekog vise nije stalo to jasno kazem...cist racun duga ljubav.....

Nego, meni su vise problematicne osobe koje na mnoga postavljena pitanja odgovaraju sa ne znam...:dash::dash::dash: i to stalno tako...ili cesto...

Misli ***...to smara....tesko je to pratit.....:rtfm:
 
Muškarci nekada ne cuju rec ne i traze silna objasnjenja, e sad nama je lakse reci ne znam nego se ubjedivati zasto i zbog cega a opet ne reci da nam niste privlacni. Kad kazes ne znam kao da to sve odlazes a onda izbegavas ga dok ga ne prodje. zvuci kao kukavicluk ali samo necemo da vas povredimo istinom a to je recimo da je ruzan ili tako nesto
 
Da. Sve ste je izgovorile 10000000000000000000000000000000000000 puta i DA mnogo ide na k*rac. :otkacio:

Pitanje 1:
Da li imate neku normalniju i originalniju rečenicu za korpu? :roll:
Pitanje 2:
Zašto je toliko teško reći pravi razlog zašto vam se neko ne sviđa odnosno zašto en želite da budete snjim? :roll:



pitanje 1:
pali brate,narodnjaci su zakon :hahaha:

pitanje 2:
ko kaže da je teško:dash:
 
Postavljacu....da si malo manje ubedjen da sve znas i da si samo ti u pravu, mozda bi bilo malo lakse...;) No offence.....:heart:;):cmok:
Ooo alija lutko, pa des' ti. Baš sam ti danas virio u profil.
give_rose.gif

Ko se ljuti -
167.png


Ja priznam kad nisam u pravu tako da ne verujem da je to slučaj.
 

Back
Top